Forum KGB
Forum KGB - Warunki Rejestracji

1. Zakaz zamieszczania treści, a także linków do treści sprzecznych z prawem obowiązującym na terytorium Polski lub przekraczających granicę dobrego smaku.
1.1 Zakaz prezentowania treści nawołujących do nienawiści na tle rasowym, religijnym itp. oraz zamieszczania gróźb pod adresem osób publicznych lub prywatnych.
1.2 Forum nie jest biblioteką - służy głównie wymianie poglądów. Warunkiem udostępnienia jakiegokolwiek tekstu i pliku (także za pośrednictwem odnośników do zewnętrznych stron) jest pełne poszanowanie praw autorskich.

2. Zakładając nowy temat zwróć uwagę na jego zgodność z danym działem, dobierając tytuł w taki sposób, aby świadczył o jego treści. ścisłe trzymanie się tematu nie jest żelazną zasadą, ale przy ewentualnym odbieganiu od głównego wątku proszę zachować umiar.

3. Przy wyrażaniu swoich opinii postaraj się, żeby wolność słowa nie stała się środkiem do obrażania lub pomawiania innych. Nadużywanie wulgaryzmów również nie będzie tutaj mile widziane.

4. Wszelkie działania promocyjno-reklamowe, za wyjątkiem przypadków uzgodnionych z administracją, są zabronione.
4.1 Podpis i avatar nie służą do promowania innych stron internetowych. Wyjątek stanowią prywatne witryny o niekomercyjnym charakterze, przy czym podkreślić należy, że działania mające na celu zachęcenie do odwiedzania innych stron podejmowane przez użytkowników na samym wstępie ich działalności na forum nie zostaną dobrze odebrane.

5. Dobierając nick, avatar i podpis kieruj się powyższymi punktami regulaminu, a także postaraj się, żeby nie były myląco podobne do używanych przez innych forumowiczów. Jeden użytkownik może aktywnie korzystać z jednego konta na forum. Nieuzasadniona rejestracja większej liczby kont jest zabroniona.

6. Prezentowane na forum treści są prywatnymi opiniami użytkowników, za które administracja nie ponosi odpowiedzialności.

7. W przypadku naruszenia regulaminu oraz wszelkich działań na szkodę forum, administracja zareaguje w sposób proporcjonalny do zaistniałej sytuacji, mając na uwadze dobro forum oraz zachowując dystans do pełnionej funkcji.

8. Regulamin może ulec zmianie.

Rejestrując się potwierdzasz, że znasz te warunki i się z nimi zgadzasz.Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.