Forum KGB
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
[POb] Nurowska "Wiek Samotności"
Autor Wiadomość
myshorek 
Profesor

Wysłany: 2005-08-06, 14:36   [POb] Nurowska "Wiek Samotności"

Cytat:
To opowieść o sześciu niezwykłych kobietach, połączonych więzami krwi. Nie wszystkie mają szansę się ze sobą spotkać, gdyż przychodziło im żyć w innych czasach, ale wszystkie łączy głębokie poczucie samotności, mimo że były kochane i potrafiły kochać. Przekazywały sobie tę samotność przez wiek jak paczkę. Jedno ich tylko nie zawiodło: miłość do rodzinnej siedziby, pałacu w Lechicach

Pożyczyłam z biblioteki "na oko". Nie zawiodłam się. Przepiękna książka o kobietach i dla kobiet. Czytałam dwa tomy jednym tchem przez 4 dni i nie mogłam się oderwać. Bywało że czytałam tak intensywnie że przejeżdżałam przystanek na którym miałam wysiadać albo tak że przeczytałam jedno zdanie i okazywało się że tak doskonale pasuje do tego co czuję, przeżywam albo co było kiedyś moim udziałem że zamykałam książkę żeby rzecz przemyśleć. Generalnie - romans ale nieharlequinowy i taka bardziej saga o losach rodziny a nie romansidło - POLECAM kobietom, kobietkom, dziewczynom, babkom i wszystkim z babskim podejściem do życia.
Ostatnio zmieniony przez andy 2009-10-07, 16:54, w całości zmieniany 1 raz  

sylwekkk 
Przedszkolak

Wysłany: 2007-03-16, 11:36   

To ta od "Samotnicy" ? Żona była zachwycona. Dlaczego tylko dla osób z babskim podejściem, przeczytałem kilka tytułów "babskich" i polecam można wychwycić wiele przydatnych rzeczy.

Odpowiedz do tematu