Forum KGB
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Nieznany
2008-04-09, 21:42
"Pies i klecha. Przeciw wszystkim"
Autor Wiadomość
Nieznany 
Rektor
(czyt.: sprzątaczka)

Wysłany: 2007-12-17, 21:14   "Pies i klecha. Przeciw wszystkim"

Pies i klech. Przeciw wszystkim.

Wydawca: Fabryka Słów
Data wydania: listopad 2007
ISBN-13: 978-83-60505-90-8
Wymiary: 125 x 195
Liczba stron: 536
Oprawa: miękka
Cena: 29.99

Cytat:
* Pierwsza polityczna powieść grozy!
* Odsłania satanistyczny spisek u fundamentów Polski Ludowej!

Spytasz, jak do tego doszło, że ponad pół wieku temu Polskę oddano pod władzę Szatana. Porazi Cię przypuszczenie, że w roku 1989 sytuacja się powtórzyła...

Niecodzienni przyjaciele: milicjant i ksiądz trafiają na demoniczny spisek wiodący od grupki lekceważonych patriotów, przez lochy szpitala – katowni Służby Bezpieczeństwa, aż do hotelu sejmowego. Nim dojdą prawdy, zmierzą się z własnymi demonami, spotkają opętanych i anielskiego bękarta. Na ich drodze staną piękne dziewczyny i flaszki wódki. Sięgną samego dna Warszawy, czeluści, do których wcześniej nie zstąpił nikt.
Czy uratują Polskę, stając przeciwko diabłu, własnym przełożonym i samym sobie, czyli po prostu przeciwko wszystkim?

Za wydawcą.

:!: Fragment znajduje się w Czytelni. :!:

Zaproszone osoby: 1

jaro 
Towarzysz

Wysłany: 2007-12-20, 18:30   

"Za wydawcą" to kazdy potrafi. Napisz czy warto to czytać. Własnym zdaniem, a nie "za wydawcą'.

Nieznany 
Rektor
(czyt.: sprzątaczka)

Wysłany: 2007-12-20, 20:20   

Jaro, jesteś inteligentnym i oczytanym człowiekiem. To jest informacja o nowości wydawniczej. Nie czytałem tej książki, zatem wiem tyle samo, co Ty. Zajrzyj, skoro Cię to interesuje, do Czytelni - zamieściłem tam fragmenty tej książki znalezione w necie a link do odpowiedniej strony masz w moim pierwszym poście. Zajrzyj, wyrób sobie opinię i się nią z nami podziel - OK? A ja powiem tak: jeśli wpadnie ta książka w moje ręce np. jako wypożyczona z biblioteki lub jako prezent - nie odmówię sobie jej przeczytania. Natomiast prawdopodobnie nie kupił bym jej, gdybym miał o tym decydować z dostępnych fragmentów... ale może poczekam na subiektywna opinię czytelników a ominę dalekim łukiem blurb i recenzje namaszczonych przez wydawcę recenzentów. Wygląda mi owa książka na zabawne czytadło do autobusu a nie na książkę "wysokich lotów"... choć prawdopodobnie autorzy pod płaszczykiem nonsensu ukryją głębsze przesłanie a odkryją kilka bezsensów PRLu... cóż, zobaczymy - to wszystko, co mogłem napisać dziś. :)

Zaproszone osoby: 1

InterSix 
Przyjaciel forum
Pomarańczowa Furia

Wysłany: 2007-12-20, 22:25   

Czytałem jedynie fragmenty (opowiadania ?), które ukazywały się w Science Fiction (SFFiH) czekam więc na wersję pełną.
IMO: Mieszanka 07 zgłoś się i egzorcysty :lol: - mnie wciągnęło i czytałem z przyjemnością.
to markotny kocur jest

arturpe
Gość
Wysłany: 2008-03-23, 09:00   

wszystkie recenzje, którre czytałem, także w czasopismach nie związanych z literaturą (Polityka czy Newsweek), dawały powieści bardzo dobre oceny. Chciałem ją kupic, ale zniknęła z empików prawie tak szybko jak się tam znalazała. Na półce miała konkurenta w postaci Lodu i Pana zimowego ogrodu, czy jakoś tam, czyli polskich bestsellerów.

Odpowiedz do tematu