gejowskie auta roku
Odpowiedz do tematu

: gejowskie auta roku
http://moto.onet.pl/86116...html?node=18931
co za klasyfikacja :lol:

:
Kto wymyśla takie plebiscyty? :shock: Co? Nie mogą być gorsi w żadnej dziedzinie? :twisted:

"Zombies again, huh? I wonder who can be so stupid to bring dead back to life..." Undertaker from Kuroshitsuji
Everyone wants a magical solution for their problem, but everyone refuses to believe in magic.
"Guys who are so intense for no reason get on my nerves." Tsukishima Kei
:
Czysta ksenofobia przez was przemawia :) Nie kazdy gay ma siłe pedałować.

hmmmm..? :(
:
całe szczęście że nie mam audi na liście były bodajże 3 auta tej marki
ale jakimi kryteriami się kierowało jury wybierając właśnie te auta??

cheers
:
Zapewne jury składało się w jakiejś części z homoseksualistów. Być może kryterium była wygoda na tylnym siedzeniu... Niemniej szkoda, że ktoś przeprowadził ten plebiscyt. Wygrało auto, które chętnie bym kupił, ale teraz... jakoś odeszła mi ochota - nawet na fantazjowanie o tym Peugeocie.

Chrystus obiecał oczyścić świat z grzeszników, a Odyn z lodowych olbrzymów. Nie widziałem ostatnio zbyt wiele lodowych olbrzymów.
:
W sumie to mogłaby być sprytna akcja konkurencji - przyznać nagrodę w kategorii, która bardziej zaszkodzi w sprzedaży.

:
Ładny samochodzik,nie mialabym nic przeciw kupieniu akurat tego...nie przeszkadza mi ze gejowski....niech sobie bedzie....aby sie nie psuł, a ze ładny przy tym,to byłby ideał...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum