Forum KGB
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Nieznany
2015-01-07, 22:12
Nowy temat to jest taki, że nowoscią jest moja książka Sodomici, ktorą serdecznie polecam swoim czytelnikom Pozdrawiam E
Autor Wiadomość
Elwira Watała 
Przedszkolak

Wysłany: 2013-04-11, 07:22   Nowy temat to jest taki, że nowoscią jest moja książka Sodom

Wieniec wawrzynowy mi na głowę za tę ksiażkę nie wlożą, najwyżej zmyją mi głowę! Elwira Watała znów gorzszy czytelników! Już przyzwyczaiłam się do powszechnej nienawisci! "Nienawidzę Elwirę Watała za to, że zabiera mi zbyt dużo czasu swoimi książkami- najlepsza recenzja jaka miałam. Nienawiść też uczucie i owiele cenniejsze dla autora niż grzeczna obojętność. Nie boję się krytyki, Drodzy Czytelnicy, rugajcie dowoli, to balsam na moje rany. Wiem jedno: wprowadziłam do książek historycznych niepowtarzalny styl, ktory już nosi miano- styl Elwiry Watała- mnóstwo anegdotek , ciepla i serca. Nikt nie umrze z nudów czytajac moje książki. WESOŁOŚĆ NAS NIGDY NIE OPUSZCZAŁA. Pozdrawiam Elwira Watała.

lambda 
Przedszkolak

Wysłany: 2013-04-17, 12:04   Sodomici

Elwir Watała, staje się coraz bardziej popularna, moze za to, że w swoje historyczne książki bezpardonowo włącza anegdotki i swoje tak zwane "filozoficzne przemyślania" ktorymi nas raczy. Przeforsowuje tak sugestywne, ze w to wierzymy. Podpatruje historię "od kuchni", bez akademickiej nowomowy. Obecnie na rynku księgarskim ukazała się jej nowa książka "Sodomici". No powiedzcie mi państwo czy to nie jest chwyt marketingowy- w dobie maksymalnego zainteresowania homoseksualizmem i zagorzalej dyskusji w sejmie na temat związków partnerskich, przychodzi taka oto Watała i powala nas na kolana. Owszem gwoli zainteresowania przeczytałam jej ksiązke.

Konwi 
Towarzysz
jendza

Wysłany: 2013-04-17, 12:56   

Cytat:
Owszem gwoli zainteresowania przeczytałam jej ksiązke.

Cytat:
w dobie maksymalnego zainteresowania homoseksualizmem i zagorzalej dyskusji w sejmie na temat związków partnerskich

a kiedy jest czas na takie pozycje jak nie w czasie dyskusji.. a gwoli przeczytania mozna zapytac jakie zdanie masz @lambda o takim ujeciu tematu..

Elwira Watała 
Przedszkolak

Wysłany: 2013-05-03, 07:59   

Dzień dobry, Czytelnicy moich książek. Wesołość nas jednak opuściła, gdy w ogromnym deszczu i chlodzie dnia 2 maja podpisywałam swoją nową książkę ' Sodomici" przed księgarnią Matras w Gliwicach. Przekonałam się, że wiele czytelników kojarzy sodomitów z zoofilami. Wyjaśniam- sodomitami w średniowieczu nazywano homoseksualistów. Moja książka z cyklu skandale historii" to właśnie pewna encykliopedia historii homoseksualizmu. Popłakać i pośmiać się też można. Zapraszam i pozdrawiam Elwira Watała

andy 
Przyjaciel forum
Obserwacja trwa

Wysłany: 2013-05-07, 16:41   

Termin "sodomici" znam, ale może pokrótce i bez reklamy o czym to jest? Bo kotzur ma wiele do przeczytania i szkoda czasu marnować

emeryt 
Magister
Wino jest mlekiem starców

Wysłany: 2013-05-08, 08:34   

andy, to grafomania erotyczna - szkoda czasu :)

"Zbyt mądrzy by zająć się polityką - są skazani na rządy głupców." PLATON !!!

pajk 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2013-05-10, 19:10   

Hi hi hi To jest chyba książka, (jak i twórczość Elwiry) dla 'niepiśmiennych'

Wniosek na podstawie ocen : http://lubimyczytac.pl/ks...zency/wszyscy/2

Są oceny fatalne :
Cytat:
Przyznałam "Zboczeńcom" jedną gwiazdkę, bo mniej się nie dało, ale mam poczucie, że okazałam się aż nazbyt hojna. ...

---Tak żałosnego, żenującego bełkotu dawno nie czytałam. Polszczyzna jest naprawdę koszmarna, Watała popełnia podstawowe błędy, .....
Styl jest przaśny i ordynarny, mnóstwo powtórzeń, ....... autorka ........ Poniosła sromotną porażkę, od czytania jej wypocin bolą zęby, a czytelnika przenika przerażenie, że ktoś tak bardzo niepełnosprawny językowo .............................................................................................

Saśrednie (3 gwiazdki :) ) :
Cytat:
Książka średnia, napisana w nieciekawy sposób...

I są bardzo wysokie (wiele 'Gwiazdek' ********** :jupi: ) : zacytuje jedną:
Cytat:

---nnnnnnno.... tak wyglada :) i reszta wielogwiazdkowych ..... -tak wygląda .

Stąd wniosek że owszem podoba się :wow: , głównie kobietom....... 'niepiśmiennym ' i nie wiadomo czemu sie podoba , bo nie piszą..... :(

Ja zem piśmienny i hoop! -to ryzykował niebedem :mrgreen:

Ja sie nawet domyslam, czemu sie podoba.......-Ale werbalizacja domysłów, mogła by mnie narazić na damską wendettę, tak se strony postępowych polek homolubnych, jak i w mocher odzianych, żelaznych dziewic.

Tosie ...wszczymam :maruda:

Lean val Tirach 
Prorektor
Leanan sídhe

Wysłany: 2013-05-10, 19:33   

Może problem polega na tym, że to już nie szokuje. Tym bardziej, że chodzi o ludzi, którzy przeszli już do historii i ich dewiacje nie robią wrażenia. Kogo dziś obchodzi, że faraon miał synów z własną siostrą, matką, babką i ciotką? Gdyby rzecz dotyczyła aktualnie nam panujących, to kto wie - może, jako społeczeństwo, byśmy chcieli podpatrzeć ich brudy.

Żeby zaciekawić czytelników obleśnymi historyjkami chyba należałoby jednak wykreować jakąś fabułę, gdzie w tle będzie sodomia, zoofilia i co tam pisarz jeszcze uzna za stosowne. Anegdotki, przynajmniej do mnie, w takiej formie nie trafiają. (Żeby nie było - zadałam sobie trudu zajrzenia do książki, aczkolwiek nie kupiłam - wszakże mistrzostwo sieci Empik pozwala na poczytanie bez konieczności zakupu - i nie przebrnęłam przez kilka przypadkowo wybranych akapitów.)

Odpowiedz do tematu