Gra o tron
Odpowiedz do tematu

:
Jakaś cisza tu taka. Dech wam zaparło z wrażenia? :smiech:

Generalnie czekam na książki oczywiście, bo treść serialu mija się nieco z powieścią.
Ale, ale...
Spoiler:
No, żeby książę Doran został zamordowany??? I żeby Bolton został zamordowany??? I tyle fajnych rzeczy rzeczy się wydarzyło - Sansa spotkała się z Jonem - wreszcie może ktoś zacznie walczyć o Winterfell. Lannisterowie może podniosą się z kolan, skoro Jamie wrócił i już z Cersei coś kombinują. Dany do roboty - bierz się za te smoki dziewczyno! I Littelfinger znów w grze! :> Yay - ale fajno. Jedyny zawód jaki mnie spotkał, to powrót Jona do życia - po co mi ta wiecznie smutna i nudna postać? Ale szacun za powieszenie zdrajców ;)

"Zombies again, huh? I wonder who can be so stupid to bring dead back to life..." Undertaker from Kuroshitsuji
Everyone wants a magical solution for their problem, but everyone refuses to believe in magic.
"Guys who are so intense for no reason get on my nerves." Tsukishima Kei
:
Ten sezon jest fajny. Mogą kręcić dalej. Pozwalam.

:
Jest o tyle fajniejszy, że nie jesteśmy na bieżąco z lekturą. W internetach śmieją się, że Martin czekał na serial, bo potrzebował natchnienia. :lol:

"Zombies again, huh? I wonder who can be so stupid to bring dead back to life..." Undertaker from Kuroshitsuji
Everyone wants a magical solution for their problem, but everyone refuses to believe in magic.
"Guys who are so intense for no reason get on my nerves." Tsukishima Kei
:
Brawo, brawo, brawo! Nie spodziewałem się, że ten serial jeszcze będzie wielki :brawo:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum