Wiedźmin powraca
Odpowiedz do tematu

: Wiedźmin powraca
Nadchodzi trzecia część. Nilfgaard, zniszczone wojną ziemie - czuję, że będą klimaty Szczurów i nawiązania do najlepszych tomów sagi. I po raz kolejny mam wrażenie, że Dexter w innych czasach świetnie nadawałby się na wiedźmina ;)

:
Wygląda na to, że nadchodząca gra będzie się kręcić wokół Ciri. A to oznacza nawiązanie do najlepszych fragmentów sagi. Pojawi się też wreszcia ta, co pachnie bzem i agrestem :)

W angielskiej wersji słychać znajomy głos :D

:
czy będzie kolejna część?

:
Jeśli będzie, to bardziej prawdopodobne, że z Ciri w roli głównej. Na razie nie ma konkretnych planów. Ja bym na ich miejscu pomyślał o jakiejś sieciówce w stylu WoW.

:
No a jak wrażenia po Sercach z Kamienia?
Mój mąż już zginął parę razy i twierdzi, że łatwo nie jest. Nie miałam jeszcze okazji pozaglądać mu przez ramię, żeby ocenić grafikę ;)

:
Ravena napisał/a:
Mój mąż już zginął parę razy i twierdzi, że łatwo nie jest.

Jak się komuś nie chce zbierać ziółek i robić eliksirów, tak jak mi, to można stracić cierpliwość. Więc rzuciłem w kąt i pewnie poczekam na kolejny dodatek, bo szkoda się wkręcać na kilka godzin. To drugie rozszerzenie prezentuje się ciekawiej - wino, czarodziejki i intrygi, a nie ciągle ta przemoc i przemoc :lol:

:
Ładne :) To nie tyle gra, co literacko-graficzne dzieło z dojrzałym przesłaniem. Zapytajcie obcokrajowców, zwłaszcza inteligentnych, z czym im się kojarzy Polska. Z Chopinem? Z Wałęsą? Z Papieżem? Nie. Z Geraltem :lol:

:
geralt napisał/a:
Ładne :) Zapytajcie obcokrajowców, zwłaszcza inteligentnych .... :lol:

alem się uśmiał :) )))

Gość

"Zbyt mądrzy by zająć się polityką - są skazani na rządy głupców." PLATON !!!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum