Koty
Odpowiedz do tematu

:
Xarthias napisał/a:
Starsze od węgla
cóz dla mnie było zupełnie nowe :)
-- O tabletce o ile pamietam to literatura , natomiast to wygląda jak autentyk , albo jest tak dobrze zrobione ze hyle czoła :) chociaz czort wi. te teksty krazące po necie tak ewolułują ....

hmmmm..? :(
:
pajk napisał/a:
natomiast to wygląda jak autentyk

Jak pierwszy raz na to trafiłem, to też byłem przekonany, że to autentyk :)
Niestety, w większej części (czyt. to, że kot trafia do kanalizacji), ta historia jest fikcją :)

:
Xarthias napisał/a:
Niestety, w większej części (czyt. to, że kot trafia do kanalizacji), ta historia jest fikcją

-W sumie nie istotne , jak zabawne i idze uwierzyć , ale skąd wiesz?
Masz pewność , skąd?????

hmmmm..? :(
:
Zabawne? Toż to horror i thriller w jednym :shock:

:
pajk napisał/a:
Xarthias napisał/a:
Niestety, w większej części (czyt. to, że kot trafia do kanalizacji), ta historia jest fikcją

-W sumie nie istotne , jak zabawne i idze uwierzyć , ale skąd wiesz?
Masz pewność , skąd?????

Bo dotarłem do źródła :)
Kiedyś (circa 2000-2002, przeglądałem go jeszcze na modemie telefonicznym :P ) był taki hamerykański blog z różnymi opowieściami "z życia" i to jego autor popełnił ten tekst. Niestety, ostatnio szukałem, i nawet w archiwum gugla się nie zachowały te opowiastki :(

:
Cytat:
Oto wyjątkowy kot. Ma na imię "Frank i Louie". Imiona są dwa, ponieważ kot ma dwie twarze. Przypadłość polegająca na posiadaniu więcej niż jednej głowy nazywana jest policefalią, a jej najczęstszą postacią jest bicefalia, czyli dwugłowie.

http://wiadomosci.onet.pl...ortaz-maly.html
:shock:

:
Mam kotka, a raczej kotkę - brytyjski liliowy 3,5 miesiąca - "Basia" :D

:
Eye of the tiger :D

:
"Basia" wróciła do domu! :D Tydzień jej nie było gdyż miała zabieg sterylizacji. Wróciła, obwąchała mieszkanie a teraz zajęła swoje ulubione miejsce na telewizorze i śpi w najlepsze :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum