[Prz] Brown Dan - Zwodniczy punkt
Odpowiedz do tematu

Yarek
[Usunięty]
:
Podzielam wiekszość opini przedstawionych na forum. Książka mówiąc oględnie przeciątna, czasami wręcz ocierająca się o śmieszność (choćby historia z uratowaniem bohaterów z góry lodowej). Trzeba jednak przyznać, że autor potrafi dobrze operować techniką narracyjną (budownie napięcia- czasami wręcz przeciaga strunę). Przeczytałem wszystkie książki tego autora, ale muszę przyznać, że niespecjalnie wyczekuje następnych jego dokonań.

:
Cóż, mnie ta własnie książka wydała się najlepsza ze wszystkich jakie przeczytałem tego autora <a nie przeczytałem tylko "Aniołów" i po recenzjach jakie dostaje to mogę stwierdzic, że to sie już utrzyma>. Być może dzieje się tak dlatego, że czytałem ją gniotąc się na tylnym siedzeniu razem z siostą i kuzynka podczas powrotu z nad morza i naprawdę nic duzo ciekawszego do roboty nie miałem, gdy większość spała. W każdym razie była to jedyna jego książka, której nie musiałem wmuszać.

:
Zwodniczy punkt. Kolejna książka Dana Browna która przeczytałem. Lekka łatwa i przyjemna...Tak bym ją nazwał. Sprawnie zarysowana fabuła, wartka akcja i ciekawa intryga sprawia że chce się do niej wracać żeby się dowiedzieć co dalej. Całkiem przyzwoite czytadlo. .. 4/6

All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.