Forum KGB
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Biseksualizm
Autor Wiadomość
pajk 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2006-06-22, 02:13   

e-n napisał/a:

Zasadniczo ludzie są skonstruowani w taki ciekawy sposób, w którym chęć doznań zmysłowych przeważa często nad rozsądkiem/moralnością/dobrym smakiem. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że takich jest większość.......

G. prawda taka sytuacja zachodzi tylko w cywilizacjach, tuż przed upadkiem i tylko w grópie której "Żarcie nosem wychodzi "

Cała olbrzymia większość nadal ma cienko i nie kombinuje, cobytu, gdzie, wsadzić gdzie jeszcze nie było . Tyle że mała grópa przeżarta do zrzygania ma czas i pieniądze więc jest hałasliwa, tworzy "kultórę" Kogo obchodzi jakiś milion greckich pastuchów czy niewolników co pewnie sie cieszyli jak raz na tydzien mogli normalnie zadupczyc , nikt o nich nie napisał . Opisano paru poetów i "bochaterów" no i dziś wygląda ze kazdy starozytny grek to pedał albo bi .

Co więcej e-n iu da sie ukrzyzować za te wolnośc i wyższą kultórę dla garstki (bo im się doznania nalezą!) -mimo, ze sam raczej nic, se w zad, wsadzić nieda, osobiscie :) .

--no zeby całata europa wiedziała jakie my grecko-wysoko-kulturo-dup-ne, feministyczne jak safona i otwarte na doznania jak Kaligula.

I [ciach] z dziećmi które głodne idą do szkoły i napewno wyrosną na bandytów, one niesa!!!!!!! europejskie i bronić ich trudno, moznaby se raczki kultóralne, polityka jaką, niedajbóg ubrudzić . i takiej ładnej medialnej europejskiej loveparady nie zrobia.

--Duzo łatwiej , bezpieczniej , eleganciej bronic pedałów które czesto ARTYSTY som znamienite!!! albo bogate!!! ----No jeszcze zwierzatka mozna , ptaszki , nutrie , orka bardzo ładna i duza jest i panda.

A głodnym [ciach] w [ciach] i [ciach] ich pies, za duzo ich, są odrażające, brudne, złe .

Orka!!!! jest ładna :) i pedał kolorowo przebrany!!!

Fabiolek 
Towarzysz
snajper

Wysłany: 2006-06-22, 14:49   

pajk napisał/a:
I [ciach] z dziećmi które głodne idą do szkoły i napewno wyrosną na bandytów, one niesa!!!!!!! europejskie i bronić ich trudno, moznaby se raczki kultóralne, polityka jaką, niedajbóg ubrudzić . i takiej ładnej medialnej europejskiej loveparady nie zrobia.

--Duzo łatwiej , bezpieczniej , eleganciej bronic pedałów które czesto ARTYSTY som znamienite!!! albo bogate!!! ----No jeszcze zwierzatka mozna , ptaszki , nutrie , orka bardzo ładna i duza jest i panda.

:tak: :cry: :tak: :cry: :tak: :cry: :tak: (potwierdzam z przykrością - przykro, że tak jest, a nie , że pajku tak pisze

Hej, Gość jeśli ty widzisz mnie, to i ja widzę Ciebie

e-n napisał/a:
Ależ ja też. Dowiedziałem się, że istnieje tylko jedna, uniwersalna prawda, pod warunkiem że jest to prawda Fabiolkowa..

:[ :klutnia: :cenzura: :< :zdziwko:
Ja nie mam swojej prawdy :nie: :nie: :nie:
mam swoją opinię, która czasami zgadza się z prawdą, a czasami nie

mój status

filip666999 
Przedszkolak

Wysłany: 2018-03-04, 11:24   

Zdrada to zdrada :oops:

Odpowiedz do tematu