Polska wygra Eurowizję
Odpowiedz do tematu

: Polska wygra Eurowizję
Nie śmiejcie się, albo się w sumie się śmiejcie. Ale ja w sumie eurowizję lubię :) I oglądam od 20 lat, bo mimo poziomu zawsze znajduję kilka perełek. A później są fajne emocje przy wynikach głosowania.

Patrzyłem na skróty polskich kandydatów i nadziei większych nie miałem. Albo nie wpada w ucho, albo kopia poprzednich zwycięzców, albo w ogóle nie ma co komentować. To skróty. Jak zobaczyłem wynik, kto jedzie i posłuchałem... no to jury moze sie nie popisalo, ale suma sumarum.. ja tam jasnowidzem nie jestem, ale biorąc pod uwagę swoje 20-letnie obesrwacje, stawiam, ze za rok Eurowizje odbędzie się w Polsce.

:
Nie śmieję się - fajnie by było obejrzeć Eurowizję w Polsce :)

:
Niestety głosowania większości jury jest z góry do pewnego stopnia ustawione, ale dzięki głosowaniu widzów mamy jakieś szanse. Piosenka wpada w ucho, jest żywa, po angielsku, bardzo eurowizyjna, no ale jak wiadomo Eurowizja lubi zaskakiwać... obstawiam pierwszą szóstkę w głosowaniu widzów, ale czy zwycięstwo? Zawsze jest szansa na szympansa i oczywiście cieszył bym się, jakby Szwed wygrał dla Polski Eurowizję. ;) Ciekaw jestem też, jak sobie poradzi Margaret w finałach preselekcji szwedzkiej.

"Masz styl i masz klasę, zostań moim przydupasem".
Stephen King "Ręka mistrza"
:
Nie znam się na nagłośnieniu itp., ale brzmiało to gorzej niż w krajowych eliminacjach. Na scenie też to mogło się bardziej rzucać w oczy (to jednak euro-wizja).

Szkoda zmarnowanego potencjału i szkoda, że wtopiłem u bukmachera :lol: Ale kurs był wysoki - ponad 200 do 1. Dla porównania za mistrzostwo świata polskich piłkarzy bukmacherzy płacą tylko 40 do 1 (a takim optymistą to nawet ja nie jestem).

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum