Forum KGB
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
założył się z kolegami
Autor Wiadomość
peonijka 
Przedszkolak

Wysłany: 2005-01-21, 22:43   założył się z kolegami

To zabrzmi jak z amerykańskiego filmu, ale taka jest prawda. Od pewnego czasu zaczął się mną bardziej interesować, pisze codziennie smsy, dzwoni, rozmawiamy na gg. Wszystko byłoby super, gdyby nie to, ze dowiedziałam się z pewnego (!) źródła, że założył się z kumplami, ze zaciągnie mnie do łóżka w 2 miesiące. On nie wie, że ja jestem poinformowana. Nie chcę zrywać znajomości teraz, bo chcę mu pokazać z kim miał do czynienia. JAK SIĘ ZEMŚCIĆ?????

Creeck 
Student

Wysłany: 2005-01-21, 23:56   

:shock:

lol :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zatkalo mnie jak przeczytalem :mrgreen: Takiego postu jeszcze nie widzialem w swoim zyciu :!:

Co do tematu: to zrodlo to dobre aby na pewno? Bo jesli to "zyczliwa" kolezanka to moze zazdrosna po prostu?

peonijka napisał/a:
Nie chcę zrywać znajomości teraz, bo chcę mu pokazać z kim miał do czynienia. JAK SIĘ ZEMŚCIĆ?????

Powiedz mu, ze tak naprawde jestes facetem :P

mystical 
Gimnazjalista

Wysłany: 2005-01-22, 00:48   

Nie... W ten sposob sama siebie oczernisz. Moze np powiedz mu ze jest tylko "kawalkiem rekawa do otarcia lez" i wystaw do do wiatru w publiczny sposob?
Da mu do myslenia napewno :)

Jool 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2005-01-22, 00:57   

Peonijka, MILCZ! Przewaga polega na posiadaniu unikalnych informacji, nie na ogłaszaniu co się wie. Każdy polityk Ci to powie. Jeszcze znajdziesz okazję na skonsumowanie tej wiedzy. I Ty wybierzesz chwilę zemsty.

peonijka 
Przedszkolak

Wysłany: 2005-01-22, 18:18   

Nie wiem co zrobie, mam ochote go poniżyć, ale tez nie chce by sie dowiedzial ze ja wiem. Na razie zachowuję się jakbym nie wiedziala, jestem uprzejma. Ale wciąż mysle co mu zrobic

wilk 
Pierwszak

Wysłany: 2005-02-01, 02:59   

zwyczajnie, poczekaj te dwa miesiace a jak mina to:

a) chcesz z nim pójsc do łózka - idź, a potem powiedz mu, że chcesz go przeprosic bo założyłas sie z koleżankami że go "pukniesz" ;)
b) nie chcesz - nie idź i zobacz co on zrobi. jesli nic sie nie zmieni to moze nie jest tak źle jak myslisz, jesli sie dogadacie to porozmawiasz z nim szczerze i juz ;)

Konrad
Gość
Wysłany: 2005-02-01, 07:29   

Dogadaj się z jego kumplami na odpowiedni procent. Jak się nie będą chcieli ułożyć finansowo - idź z nim do łóżka. W każdym wypadku coś z tego będziesz miała :)
To tak żartem... czasami faceci robią naprawdę głupie rzeczy, żeby samych siebie ośmielić. Na przykład nie mają śmiałości uderzyć do fajnej dziewczyny, zeby nie dostać po łapkach i nie ośmieszyć w towarzystwie. Wtedy jakieś uzasadnienie dla swoich działań -zakład, otwarta deklaracja itp. pomagają przemóc tremę :)
Moja rada: przeczekaj czas, który sobie wyznaczył, jeżeli to fajny facet daj mu szansę i powiedz np. po sześciu miesiącach co o tym myślisz. Jak się lepiej poznacie, będzie się inaczej rozmawiało...

Margareta 
Przedszkolak

Wysłany: 2005-02-11, 23:12   

Dlaczego przypomina mi to serial "Pierwsza Miłość"...tam też się załozyl jeden z drugim o to który pierwszy zaciągnie pewną dziewczynę do łóżka ;) Jeśli jestes poinformowana to trwaj w znajomości i oczywiście nie rób nic :) nie daj się zaciągnąc do łóżka;) a nuż sam się przyzna do głupiego zakładu? :)

polisz 
Przedszkolak

Wysłany: 2005-02-12, 00:10   

nie idz z nim do lozka za zadne skarby , burak

Pszczolka Maja 
Gimnazjalista

Wysłany: 2005-02-15, 05:19   Re: założył się z kolegami

peonijka napisał/a:
dowiedziałam się z pewnego (!) źródła, że założył się z kumplami, ze zaciągnie mnie do łóżka w 2 miesiące. JAK SIĘ ZEMŚCIĆ?????

Peonijko , rozwiazanie jest bardzo proste:
1. Sprawdz najpierw wiarygodnosc owego "pewnego zrodla " mogla to byc zazdrosna kolezanka lub tez facet , ktory chcialby byc na miejscu twojego kandydata.
2. Zemsta ? -Nie idz z nim do lozka w 2 miesiace. (przegra zaklad , jesli nadal bedzie sie z Toba umawial ,oznacza ,ze Cie moze lubi)
3. Przez 2 miesiace przekonasz sie czy w ogole wart jest twojego czasu a tym bardziej zemsty.
4. jesli on Ci sie podoba daj jemu i sobie szanse .Moze warto ! :D
5. jesli nawet sie zalozyl - spotykajac sie z toba 2 miesiace moze sie zakocha.

P.S Tak w ogole nie wierze mu, ze tylko dla zakladu chce mu sie tak "poswiecac" . Faceci sa na to za leniwi !
Wszystko wskazuje na to ze jestescie na dobrej drodze aby bylo fajnie. Powodzenia !! Za 2 miesiace podziel sie z nami losami swojego zwiazku.Koniecznie powiadom nas o swoim weselu
Po weselu daj nam znac jak potoczyly sie losy owego " pewnego zrodla " :D

mala czarna*** 
Przedszkolak

Wysłany: 2005-03-08, 20:00   

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1543353 -> stad wzielas ten temat? nie bardzo mi sie zgadza, zeby to byla jedna i ta sama osoba. Nie ladnie oszukiwac i przywlaszczac sobie tematy. Tamta historia skonczyla sie 24 stycznia, a ty 22 stycznia piszesz, ze chcesz sie zemscic, jak na Kafeterii dnia 21 stycznia dziewczyna nick: zemsta jest slodka pisze, ze nie chce juz zemsty bo nie bedzie sie znizac do poziomu tego faceta. Szanuj sie laska.

Pszczolka Maja 
Gimnazjalista

Wysłany: 2005-03-10, 04:16   

Peonijko, Chyba powinnas nam to wyjasnic. Angazowalismy sie w Twoj problem szczerze i chcielismy Ci pomoc. Czyzbys nas zawiodla ?

myshorek 
Profesor

Wysłany: 2005-03-10, 11:17   

Mnie to wygląda na nabijanie postów, choć w głowę zachodzę po co. Czyżby się zasady zmieniły i wstęp do części z ebookami był od 30-40 postów?
Tak czy inaczej - nieładnie..... :x

izka24 
Przedszkolak

Wysłany: 2005-03-22, 20:50   

powiedz wszystkim wkoło,że doszło już między wami do zbliżenia,ale w ostatniej chwili on się wycofał...bo mu coś odmówiło posłuszeństwa........będzie skompromitowany.....

Creeck 
Student

Wysłany: 2005-03-23, 11:16   

Pani peonijka ostatnio odwiedziła nas prawie miesiąc temu i od tego czasu nic nie napisała, pewnie nawet nie ma nowego adresu forum więc temat jakby stał się nieaktualny. Zamykam do odwołania - w razie czego proszę o PW.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi