Forum KGB
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Szok
Autor Wiadomość
oneill 
Student
Świniopas

Wysłany: 2005-04-11, 16:22   

Hehe, kadok, witaj w klubie - moich linków też kilka usunęli (i dobrze bo jakbym się tak rozpasała... ;) )
Sa zresztą takie miejsca "specjalistyczne" nazwijmy je - gdzie takowe obrazy nie szokują więc tutaj zachowujmy się przyzwoicie a gdzie indziej... hulaj dusza piekła nie ma!
:mrgreen:

[szeptem]Mnie nawet z rozpędu link do moralnie i politycznie poprawnego tematu o rzucaniu palenia wywalili[/szeptem] :cry:

Konrad
Gość
Wysłany: 2005-04-11, 18:25   

Ups... :shock:
Serio?! Przepraszamy :?
Może już czas założyć jakiś nowy temat o granicach, jakie powinniśmy sobie wyznaczyć na forum? Nie jest nam miło wprowadzać jakąkolwiek cenzurę, ale z drugiej strony jakaś cenzura musi być.

Każda forma administracji ma to do siebie, że zaczyna się po jakimś czasie uważać za nieomylną. Z drugiej strony każda "administrowana" osoba ma tendencję do zachowywania się jak męczennik.
Trudno tak to wszystko ułożyć, żeby komuś nie dołożyć :mrgreen:

kadok 
Gimnazjalista

Wysłany: 2005-04-11, 22:22   

linki a raczej drugi znich były poprzedzony komunikatem o nastepującej treści:

UWAGA! Treść drastyczna i wysoce toksyczna, dla widzów +18 lub pod opieką dorosłych, osoby wrażliwe po obejrzeniu mogą potrzebować pomocy psychiatry

Jesli ktos chce to mogę podać na priva oba linki

oneill 
Student
Świniopas

Wysłany: 2005-04-11, 23:31   

Męczennik - fajna ranga. Jak głosno muszę płakać i wyrzekać na moderów żeby ja otrzymać?
A tak serio - nie czepiam się tylko jaja sobie robię bo działamy tutaj trochę na zasadzie "badania gruntu". Link wywalony - znaczy że treści niepolityczne i trza się wyhamować w tym akuratnie temacie (autocenzura) a wyżywać (jak kto potrzebuje) można tam gdzie takowe efekty dopuszczalne.
Co do tego linku z fajkami to myślałam wpierw że to z racji iż link do innego forum (może mniej zaprzyjaźnionego) albo dlatego że jest odrębne forum z linkami i nie dopuszcza się takowych w innych miejscach - a potem jakos mi się zapomniało o tym (bo prawdę mówiąc miałam napisać PW do moderatorów z zapytaniem dlaczego został usunięty), miałam ważniejsze sprawy - ale co sie odwlecze... i znów mi się przypomniało ch9oć pretensji nie wnoszę tylko szkoda że zniknął bo był naprawdę wartościowy dla tych którzy chcą palenie rzucić, żadne tam pranie mózgu, sekciarstwo itp tylko kawał dobrej forumowej roboty. Ale katać tam!
:mrgreen:

Odpowiedz do tematu