Forum KGB
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Testy gimnazjalne.
Autor Wiadomość
Fred 
Przedszkolak

Wysłany: 2005-04-25, 22:24   Testy gimnazjalne.

Jutro i pojutrze tj. 26 i 27 kwietnia pisze ( nie tylko ja ale około 5 mln gimnazjalistów ) testy gimnazjalne. Trzymajcie za mnie kciuki. Licze, że mnie nie zawiedziecie :D

Mistress 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2005-04-26, 00:09   

Trzymam kciuki za wszystkich! Za maturzystów też!
<trzyma_kciuki> :twisted:

jurta 
Gimnazjalista

Wysłany: 2005-04-26, 10:09   

Fred, trzymaj się! Jeszcze wiele w życiu przed Tobą.

omadaha 
Pierwszak

Wysłany: 2005-04-26, 12:00   

Ja jestem maturzystką. Egzaminy pisemne mam 5,6 i 19 maja. (także prosze o wsparcie duchowe). Pamiętam swoje testy gimnazjalne. Gdyby teraz przyszło mi je pisać na pewno podełszabym do nich inaczej. To samo pewnie powiem po maturach. Rady dla Freda? Wyśpij się, staraj się podejść na luzie - zdasz na pewno, pytanie tylko na ile a luz pomaga bo tworzy rodzaj obiektywnego dystansu. Tam gdzie możesz strzelaj. NIe ściągaj! Chyba, że masz 99% sytuację! (NIE POLECAM!). Rano wstań wcześniej, zjedz śniadanie i wypij coś energetyzującego (kawa, redbull?). Pomagają też plusze itp., ale nigdy na pusty żołądek. Mam nadzieje, że przeczytasz to przed drugim egzaminem i jakoś Ci to pomoże.
Zdaję nową maturę i jestem pierwszym rocznikiem eksperymentalnym, zatem dla mnie rady nikt mnieć nie będzie a szkoda. Za rok - możecie liczyć na moją pomoc!!!

Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne.
William Szekspir

Fred 
Przedszkolak

Wysłany: 2005-04-26, 12:40   

Dzieki, że trzymaliście i nadal trzymacie (mam nadzieję) kciuki za gimnazjalistów. Właśnie przyszedłem do chaty po testach humanistycznych; było nieźle a nawet bardzo dobrze. Zobaczymy ile dostane punktów (max to 50). Jutro dopiero będzie jazda bo matematyczne :shock: . Ale mam nadzieje, że z Wasza pomoca jakoś sobie poradze. Trzymam kciuki za maturzystów. :D i wszystkich którzy cokolwiek zdaja. JESTEM Z WAMI

anka 
Przedszkolak

Wysłany: 2005-04-26, 13:02   

Właśnie wróciłam z testu humanistycznego (byłam w komisji jako delegacja ze szkoły ponadgimnazjalnej)
Uczniowie mówili, że to najtrudniejszy test do tej pory! Dużo otwartych pytań.
Według mnie nie był taki straszny. I trzymał się w konwencji (podobnie jak większość podręczników do gimnazjum) - za dużo obrazków. Rozumiem, że to jakieś urozmaicenie, ale według mnie delikatna przesada. W końcu gimnazjaliści to już dorośli ludzie.

Trzymam jutro kciuki na części matematyczno-przyrodniczej!

karramba16 
Profesor

Wysłany: 2005-04-26, 14:42   

Ja też trzymam za Was wszystkich kciuki, bo jestem beztroską pierwszoklasistką i przez jakiś czas nie muszę się martwić o żadne egzaminy :) . Test gimnazjalny pisałam w zeszłym roku. Pamiętam, jak potwornie się denerwowałam, ale było lepiej niż myślałam. Co prawda nie miałam szans na ściąganie, bo siedziałam w pierwszej ławce przed komisją, ale atmosfera i tak była całkiem przyjemna. Pierwszą cześć egzaminu napisałam właściwie na luzie, bo stres ze mnie opadł, kied zobaczyłam pytania. W drugi dzień było trochę gorzej, bo przedmioty ścisłe to ja umiem jak....po teście prawie się popłakałam, bo wydawało mi się, że wszystko mam źle. W dzień umieszczenia w internecie wyników zostałam w domu i czatowałam (obgryzając paznokcie). Wynik zaskoczył mnie na plus. Z matematyki miałam duuuuużo więcej punktów niż myślałam, a z polskiego jeszcze więcej. Z Wami będzie tak samo :) :):)

omadaha 
Pierwszak

Wysłany: 2005-04-26, 17:55   

karramba16 - no ja też jestem human i pewnie dlatego moje wynki testów gimnazjalnych były...hmmm...zróżnicowane (hum - 45; ścis - 26!! błeee :D )

Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne.
William Szekspir

karramba16 
Profesor

Wysłany: 2005-04-26, 18:16   

No, z części mat-przyr miałam 41 punktów i byłam w szoku <wow><wow><wow>. Z humanistycznej miałam 44 i też się cieszyłam, chociaż egzaminatorom nie podobało się moje wypracowanie :evil: :evil: :evil: i to mnie zabolało....

omadaha 
Pierwszak

Wysłany: 2005-04-27, 12:13   

Straciłaś punkty tylko na wypracowaniu? Bo mi chyba jeden poleciał na teście...

William Szekspir

karramba16 
Profesor

Wysłany: 2005-04-27, 15:27   

Za wypracowanie dostałam 11 punktów (o ile pamiętam na 15), więc w teście też się parę razy pomyliłam. Wracając do wypracowania, to myślę, że obniżyli mi punktację, bo nie odniosłam się do żadnej lektury. Nic sensownego nie przychodziło mi do głowy, więc wspomniałam o wierszu Leśmiana, którego nie przerabialiśmy. Dałam nawet cytat, ale chyba źle zrobiłam :( :(:(.

[ Dodano: 2005-04-29, 06:41 ]
Gdzie ten Fred się podział ????? Nie wrócił z części mat-przyr ????? :) :):)

karola_dj 
Gimnazjalista

Wysłany: 2005-04-30, 16:35   

jak ja pisałam testy to o wiele prostsze były próbne - miałam sporo punktów, a majowe - szkoda gadać ale i tak dostałam się do wymarzonego liceum
a tegoroczne testy naprawde były beznadziejne - sprawdziłam na necie, współczuje

Fred 
Przedszkolak

Wysłany: 2005-05-02, 14:42   

Testy, testy i po testach. Teraz z ulga patrze w przeszlosc. Humanistyczny jako taki ale juz przyrodniczy to sie niezle wyslili z tymi pytaniami. No ale jakos poszlo. Z polaka z zamknietego nie mam zadnego bledu :D a z mat - fiz chyba z 2 albo 3.
Dzieki za Wasze duchowe wsparcie :)

Odpowiedz do tematu