Forum KGB
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Co nas kręci?
Autor Wiadomość
Margareta 
Przedszkolak

Wysłany: 2005-02-11, 22:42   

No nie da się ukryc, że to COŚ to moze byc wszystko: uśmiech, tembr głosu, kolor oczu, sposób poruszania się, czasem można spojrzec na kogoś i poczuć, a raczej wyobrazic sobie że coś z nas z kimś łączy, jedna rozmowa i mozna poczuc, że to nasza "pokrewna dusza". Mnie "kręci" sposób bycia, oczy, usmiech, poczucie humoru:)

angel 
Towarzysz

Wysłany: 2005-02-25, 20:36   

a ja wierzę i chcę wierzyć że "to coś " istnieje bo jak wytłumaczyć że spotykamy osobę która jest ucieleśnieniem naszych marzen pierwszy dotyk pierwszy pocałunek i..... klapa czujemy że to nie to nie ma tej magii a gdyto coś zaiskrzy to jest tak że chcemy się zatracić w tym pocałunku dotyku pieszczocie chcemy więcej i więcej nienasyceni ....... :)

tuki
Przedszkolak

Wysłany: 2005-03-01, 18:00   

W drugiej osobie każdego możę pociągąc coś inneg. Nie liczy się tylko uroda, ale także zachowanie, styl i klasa. Liczy się to jakim kto jest człowiekiem, a nie tylko jak wygląda.

Desdemona 
Przedszkolak

Wysłany: 2005-03-06, 11:01   

Zawsze pociagaly mnie u facetow dlugie, ciemne wlosy... szczupla sylwetka, troche awanturniczosci w wygladzie.

I jestem z blondynem, ktory ma krociotkie wlosy i co najciekawsze - sprawia wrazenie SYMPATYCZNEGO :P

muhozol 
Przedszkolak

Wysłany: 2005-03-07, 21:50   

Dla mnie najwazniejsze są chyba kobiece dłonie no i oczywiscie zadbane paznokcie nie ważne w sumie jakiej długosci
Kim ja nie mogę być
Przez wzgląd na swe
Sumienie...

ewa71 
Pierwszak
Smoczyca

Wysłany: 2005-03-09, 12:43   

Desdemona napisał/a:
Zawsze pociagaly mnie u facetow dlugie, ciemne wlosy... szczupla sylwetka, troche awanturniczosci w wygladzie.

I jestem z blondynem, ktory ma krociotkie wlosy i co najciekawsze - sprawia wrazenie SYMPATYCZNEGO :P

a co powiesz na to: byłam żonata szczęśliwa itd
jestem żonata szczęśliwa i to 2 raz i jeszcze z facetem który jest zaprzeczeniem wszystkich moich marzeń i wyobrażeń. i jest mi z nim o wiele lepiej niż z tym pierwszym wymarzonym :)

Creeck 
Student

Wysłany: 2005-03-10, 11:41   

Ewidentny dowód na to, że kobiety nikt nie zrozumie a najmniej ona sama!

Mistress 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2005-03-10, 12:01   

Creeck, a Ty nie masz tak, że masz jakiś swój jeden ideał, np. niebieskooka obdarzona przez naturę blondynka, a potem nagle podoba Ci się jakaś piwnooka filigranowa brunetka?

Creeck 
Student

Wysłany: 2005-03-14, 23:48   

Nie mam swojego ideału. Może tylko takie ogólne zarysy.

Mistress 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2005-03-15, 00:09   

Mnie obecnie kręci Upiór.
Niczym małolata napalam się na niego.

Dranio 
Docent

Wysłany: 2005-04-30, 05:07   

mystical napisał/a:
Sekta? Gdzie? Oj..
Nalezy popatrzec na to nieco inaczej.. Zbierzemy troche chetnych, zarejestrujemy sie, nadamy sobie nazwe i jako instytucja wyznaniowa mamy raj podatkowy :>
Kto sie zglasza na Wielkiego Guru? :twisted:

-i mozemy auta rejestrowac ii opylac :D , tudziez jakies nieruchomosci

[ Dodano: 2005-04-30, 05:26 ]
- a patrzec na plec przeciwna zwracam uwage na nogi i pupe --jesli ide za nia( zawsze staram sie tez ujzec jej twarz), jesli z przodu to po pierwsze buzia, lubie dziewczyny z duzymi oczami( nie mylic z piersiami :mrgreen: ) krecone wlosy (na glowie :mrgreen: ) zadartu nosek(a co) i obowiazkowo puculowate policzki, reszt ma sie rozumiec tez ma byc proporcjonalna i na miejscu, nie na miejscu jak ladna mila dziewczyna(kobieta) ma wasy brrrry
-niekturzy mowia ze ta magia to to samo co zjedzenie okolo 1kg czekolady, efekt podobno taki sam( jakis enzym sie wydziela w osrodku zadowolenia czy cos takiego :? )
pozdrawiam dziewczyny moich marzen i ide spac bo za 2ha wstaje i nic nie pospie (a bardzo lubie)
-sorki pozdrawiam wszystkie dziewczyny i kobiety :mrgreen:

ppek 
Magister
błazen

Wysłany: 2005-05-02, 18:21   

A ja wierze w "to cos" i nie zawsze da sie to jednoznacznie okreslic slowami. Zawsze uwazalem, ze idealem jest dla mnie kobieta, w ktorej sie zakocham. Nie mam okreslonych ram, ktorych sie trzymam. A "to cos" wyczulem u paru dziewczyn (choc byl to niewielki procent tych, ktore znalem) i prawie za kazdym razem bylo to co innego. U jednej nie moglem oderwac wzroku od jej oczu, kolejna miala czarujacy usmiech, a jeszcze inna niewinny wyraz twarzy czy cos takiego. I mimo tego, ze niektore dziewczyny powinny byc dla mnie idealne, to wlasnie brakuje mi w nich tego czegos, co powoduje wzajemne przyciaganie. I nie zawsze musi sie "to" objawiac podczas pierwszej randki. A to, o czym mowi Mistress, wydaje mi sie czyms w rodzaju malzenstwa z rozsadku. Na dluzsza mete sporo prawdopodobienstwo niewypalu.

Mistress 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2005-05-02, 21:40   

ppek napisał/a:
"to cos" i nie zawsze da sie to jednoznacznie okreslic slowami

ppek napisał/a:
U jednej nie moglem oderwac wzroku od jej oczu, kolejna miala czarujacy usmiech, a jeszcze inna niewinny wyraz twarzy

A jednak da się określić słowami.
"To coś" to micik dla egzaltowanych romantyków.

ppek 
Magister
błazen

Wysłany: 2005-05-02, 22:20   

Niezupelnie, bo jak widzisz, nie dalo sie "tego czegos" okreslic jednoznacznie. Matematycznie mozna byloby "to cos" okreslic jako zbior alternatyw, ale ja wole ta romantyczna nazwe :) . Zreszta czasami swietnie sie czujemy w towarzystwie osoby, ktora wcale nie wyroznia sie niczym szczegolnym, nie ma duzysz oczu, ksztaltnych ust i innych takich, a i tak cos nie pozwala sie z nia rozstac, kaze jak najdluzej przedluzac spotkanie. I to jest wlasnie "to cos".

derbullaw 
Towarzysz
W Drodze Na Stos

Wysłany: 2005-05-02, 22:52   

To coś; nie wiem czy istnieje ale jeśli tak to jest to coś co może przyjść z czasem. Miałem kiedyś w liceum koleżankę. Nic mnie z nią specjalnie nie łączyło, z czasu cześć - cześć i tyle.
W ciągu tych kilku lat po szkole czasem spotykaliśmy się przypadkiem no i coś mi się w łepetynie poprzestawiało. Nagle zaczeła mi się podobać i chociaż dwóch znajomych kazało się za nią "brać", wrodzona nieśmiałość :oops: nie pozwoliła mi wyjawić swoich uczuć.
Pod koniec roku zobaczyłem ją pod rękę z innym :( .
Niedawno znowu ją widziałem i trochę porozmawialiśmy. Ciągle mam nadzieję, że może jeszcze coś kiedyś będzie.
Co do tematu to nie ukrywam, że w pierwszym momencie zwracam uwagę na "parametry" ale to tylko podziwianie piękna zewętrznego. Jak się nie da z dziewczyną porozmawiać to uroda misski będzie guzik warta.

Odpowiedz do tematu