Forum KGB
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
[Hrr] Smith. Guy N. - "Sabat tom II - Krwawa Bogini&
Autor Wiadomość
Xys 
Profesor
wiem,ze nic nie wiem

Wysłany: 2006-02-04, 14:11   [Hrr] Smith. Guy N. - "Sabat tom II - Krwawa Bogini&

Cytat:

Guy N. Smith, Sabat (2): Krwawa bogini,
Gdańsk 1991,
Phantom Press,
Horror,
208 str.,
10,5 x 16,5 cm,

II tom cyklu SABAT

Pokazujac hardcore'owy charakter, pomimo poprzednich min i niepowodzen postanowilem kontynuowac ma droge przez meke zwana Guy N. Smith. Krwawa Bogini, drugi tom cyklu Sabat, niestety nie tylko nie okazal sie lepszy od pierwszego tomu, ale niestety slabszy :(

Ksiazke pomimo niezbyt imponujacych ksztaltow meczylem ze dwa tygodnie, (traktujac jak uzupelnienie dla innej pozycji), a okonczylem ja wlasciwie tylko sila woli.

Spogladajac na polke, na ktorej dumnie spoczywaja inne zakupoine przeze mnie pozycje tego autora, w srod ktorych sa takie rodzynki jak "Noc Krabow" czy "Dzwon Smierci" (az mnie ciarki przechodza) staje sie jasne, iz owczesna aukcja w popularnym serwisie aukcyjnym na pewno nie jest interesem mojego zycia :)

Moja ocena: 2,33333333333(3) / 6
Ostatnio zmieniony przez Tifa Lockhart 2009-10-07, 17:15, w całości zmieniany 3 razy  

Mistress 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2006-02-04, 17:29   

Krwawa Bogini była wg mnie najlepszą częścią cyklu, co nie znaczy że była dobra. Czytałam to mając jakieś 17 lat, gdy biblioteka nie dysponowała zbyt wieloma horrorami, więc czytałam wszystkie. Smith straszy przede wszystkim krwią, bebechami i obrzydliwymi opisami. Finezji w jego książkach trudno się dopatrzeć.

"Dzwon śmierci" o którym piszesz również nie przypadł mi specjalnie do gustu. Tendencyjny. Za to podobała mi się "Wyspa".

Odpowiedz do tematu