Forum KGB
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Fantastyka : Wydanie Specjalne
Autor Wiadomość
andrew 
Docent
NIEDOWIAREK

Wysłany: 2005-06-01, 23:42   Fantastyka : Wydanie Specjalne

No właśnie. Oto cały problem.Od Was oczekuję mądrości (recenzji). Kupowac to czy nie ?
Które pozycje były najlepsze i o czym traktowały ?
Jak dotychczas nie zdecydowałem się na kupno żadnego z proponowanych tytułów. Czy to żle czy raczej dobrze ?
Poradźcie mądrą i przenikliwą recenzją, bo jak dotąd nigdzie nie znalazłem żadnych uwag na ten temat.

derbullaw 
Towarzysz
W Drodze Na Stos

Wysłany: 2005-07-10, 22:01   

Z wydań specjalnych czytałem "Imperialne czarownice" i "Sabotażystę". Trzeba przyznać, że wybierają niezłe książki. Obie polecam. Pierwsza traktuje o spotkaniu niegdyś wygnanych z Ziemi czarownic z normalnymi ludzmi. Akcja dzieje się w dalekiej przyszłości.
Druga opowiada o problemach towarzyszących odkrywaniu eliksiru nieśmiertelności. Obie powieści są autorstwa rosyjskich autorów; w tym wypadku to jest zaleta :mrgreen:
Obecnie przerabiam najnowsze wydanie specjalne. Jak skończę to powiem co myślę.

meeneque 
Student
świńskaruraniemiś

Wysłany: 2005-07-11, 12:56   

andrew, moja odpowiedz może nie będzie wyczerpująca. Powiem tyle czytam wszystkie wydania specjalne i jak na razie nie zawiodłem się, a to dużo. Żadnymi tytułami nie traskam, bo jak już gdzieś pisałem moja memoria bardzo fragilis est. Ale dzięki temu mogę spokojnie wracać do już czytanych czasopism i książek. :mrgreen:

andrew 
Docent
NIEDOWIAREK

Wysłany: 2005-07-11, 22:22   

meeneque napisał/a:
moja memoria bardzo fragilis est

U mnie jest podobnie :) Dlatego ( cholera ) kilka razy musiałem się uczyc tych samych rzeczy :)
Dzieki za info. Z Waszych wypowiedzi wynika, że warto zaryzykowac. Lęcę do KMPiK-u :)

meeneque 
Student
świńskaruraniemiś

Wysłany: 2005-07-12, 11:13   

Hmm, nie wiem czy to rzuci dobre światło na wydanie specjalne, ale w Świątyni Dumania i Mimowolnej Kontemplacji zawsze mam jakieś na podorędziu + plus oryginalną NF. :twisted:

dorka 
Pierwszak

Wysłany: 2006-06-01, 15:48   

NF czytam już parę dobruch lat i jestem jak najbardziej zadowolona. Tylko galerii mi żal...

snake65 
Przedszkolak

Wysłany: 2006-07-10, 23:56   

Udało mi się zdobyć Komplet wydań Fantastyki od pierwszego numeru i jestem świeżo po kilkutygodniowej lekturze. Jakość treści to jakaś powykręcana sinusoida, Obecnie jest w rejonie wznoszącym kolejnego okresu a rosyjscy autorzy znakomicie podnosza poziom pisma.
Dodatki są udane, możesz brać w ciemno. Nie zawiedziesz się.

Odpowiedz do tematu