Forum KGB
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: weronik
2008-03-01, 22:30
Najważniejszy serial

Najważniejszy (ulubiony) serial
Isaura
1%
 1%  [ 1 ]
Twin Peaks
21%
 21%  [ 15 ]
Star Trek
10%
 10%  [ 7 ]
Alternatywy 4
15%
 15%  [ 11 ]
Buffy
1%
 1%  [ 1 ]
Z archiwum X
24%
 24%  [ 17 ]
Powrót do Edenu
0%
 0%  [ 0 ]
Ally McBeal
5%
 5%  [ 4 ]
Seks w wielkim mieście
2%
 2%  [ 2 ]
Przyjaciele
17%
 17%  [ 12 ]
Głosowań: 70
Wszystkich Głosów: 70

Autor Wiadomość
wis 
Przedszkolak

Wysłany: 2004-09-22, 11:17   

Najlepszy serial to zdecydowanie Babylon 5. Ogólnie każdy serial powinien mieć jakąś ciągłość, nie lubię gdy w serialu każdy odcinek jest o czymś innym. Z wymienionych ujdzie Archiwum X, ale tylko te odcinki, które dotyczą głównego wątku.

zenon246
Gość
Wysłany: 2004-09-22, 17:23   

Detektyw Monk i tylko on

prosze rozwijać swoje posty
s.k.y

MOONMAN
Gość
Wysłany: 2004-09-23, 10:21   

Musze przyznać racje Zenonowi Detektyw Monk jest poprostu świetny nie wiem w kogo chorym umyśle narodził sie taki wspaniały serial. W oryginalny i wspaniały sposób jest pokazana praca detektywa który przez swoja chorobę wszystkiego sie boi ale również przez nią inaczej spoglada na świat i zauważa szczegóły na które nikt inny nie zwrócił by uwagi. POLECAM choć leci o późnej porze w TVN-ie bo o 23-30 ja tego nie rozumie esmeraldy i inne paście to by puszczali po 15 razy dziennie od 17 a fajne rzeczy sa tylko późno w nocy

baksiu
Gość
Wysłany: 2004-09-29, 11:42   

Zgadzam sie - najgorsze ze to nie dotyczy tylko seriali z filmami jest podobnie o 18 czy o 20 krwawa jatka z podzednymi aktorami a o polnocy swietne filmy.
A co do serialu wszechczasow to uwielbiam "Czarna Zmije" szkoda ze telewizja tego nie powtorzyla, "Kochane klopoty" i byl kiedys dawno dawno temu taki wloski serial o szkole zolnierskiej - nie pamietam tytulu ale to chyba polsat w pierwszym roku dzialalnosci puszczal.

MOONMAN
Gość
Wysłany: 2004-09-30, 08:25   

A ja właśnie zacząłem oglądać najnowszą już czwarta serie smallvilla ten serial jest poprostu genialny teraz musze czekać jak co tydzień będzie się pojawiał kolejny odcinek i będę musiał czekać aż kumpel go ściągnie ten kolejny odcinek ale powiem tak, serial będzie naprawdę świetny a mowie to po oglądnięciu pierwszego odcinka.

clecol
Gość
Wysłany: 2004-10-04, 03:04   

Dla mnie najlepszym serialem jaki kiedykolwiek ukazal sie w TV jest i bedzie The Friends (przyjaciele).

nikimol 
Pierwszak

Wysłany: 2004-10-13, 13:07   

Dla tych którzy lubią nietypowy i specyficzny humor polecam seriale:
:arrow: pierwszy - Red Dwarf (Czerwony Karzeł) - swego czasu emitowny na regionalnej telewizji z komicznym zespołem Lister, Cat, Kryton i Rimmer.... jednym słowem polew na całego :mrgreen:
:arrow: i drugi - Farscape (Ucieczka w kosmos) - człowiek na obcym, żyjącym statku wśród uciekających z więzienia kosmitów i Scorpius w tle, niestety nie wiem czy leciał on kiedykolwiek u nas w telewizji a wyszły już 4ry serie ale jeśli się na niego natkniecie to naprawdę warto go oglądnąć..
Przy obu się nieźle naśmiałem i często oglądam jakiś odcinek dla poprawy humoru :lol:

Greg-B 
Pierwszak
FEF rulez !!

Wysłany: 2004-10-14, 00:38   

Znowu trzeba troszke namieszac:)
Oczywiscie Gwiezdne Wrota !
StarGate ponad wszystko, nawet McGyver w tym serialu jest lepszy!
Chociaz Snake Plisken w filmie byl lepszy od McGyvera.
Ale co Russel to Russel, ale Anderssson tez sie wyrabia powoli.
Niemniej serial ciekawy, zaskakujace watki, no i SF w najczystszej postaci.

typcio
Gość
Wysłany: 2004-10-14, 01:03   

Jak Gwiezdne Wrota , to polecam nowe odcinki Stargate Atlantis .Inna załoga i inna galaktyka ,oczywiście inni wrogowie .Zamiast Goaul'd są Wrait'h.Ciekawie się zapowiada ,za nami dopiero 10 odcinków ,a już mają wrogów wśród mieszkańców galaktyki i nie mam tu na myśli Wrait'h.

Greg-B 
Pierwszak
FEF rulez !!

Wysłany: 2004-10-14, 17:40   

Szczerze mowiac zaskoczyles mnie Atlantisem :)
qrde, pierwsze slysze (ale teraz wyszedlem na matola, ostatnio siedzialem dosc daleko od telewizora) :(
a gdzie to mozna zobaczyc?

THX za ponizsze :)
a juz myslalem, ze mnie telewizor oszukuje :)
a HBO specjalnie mialem pol roku dluzej niz chcialem, bo SG puszczali nowa serie
Ostatnio zmieniony przez Greg-B 2004-10-14, 18:29, w całości zmieniany 1 raz  

typcio
Gość
Wysłany: 2004-10-14, 17:49   

http://www.gwrota.com/index.php u nas w tv nie zobaczysz tego ,przynajmniej na razie :( SG1 jest przecież 8 sezonów ,a u nas puścili dwa w ogólnodostępnej tv ,częśc na HBO i to wszystko :(

[ Dodano: 2004-10-14, 17:53 ]
http://atlantis.sebek.pl/ polska stronka o SG Atlantis

Atma
Gość
Wysłany: 2004-10-14, 19:08   

chyba nie bede zbyt orginalna jak powiem ze Ally McBeal i The Friends absolutnie rzadza!!! :roll: :roll: kilka dobrych lat temu bylam uzalezniona od "Kameleona", pamieta ktos jeszcze ten serial...??

typcio
Gość
Wysłany: 2004-10-14, 20:51   

Kameleon jasne że pamiętam ,Jarod i jego kłopoty z Centrum (Parker chociażby) 8)

borewicz
Gość
Wysłany: 2004-10-16, 23:19   

alternatywy 4 - to oczywiste.
no i jeszcze zmiennicy, ale w alternatywach aktorstwo to było po prostu mistrzostwo!
zmiennicy za to mieli niesamowity klimat (praca kamery! a szczególm=nie zbliżenia twarzy tow, winnickiego)
generalnie nic nie przebije barei!

luckman
Gość
Wysłany: 2004-10-31, 16:45   

z archiwum x
po tamtej stronie ( czasami daje niezle do myslenia )
star trek
kolejnosc nie przypadkowa

sprawdzaj swoje posty przed wysłaniem

edit by skycriesmary

Gość

Wysłany: 2004-11-01, 17:19   

"Isaura"?? :D To ja jeszcze proponuję "Bonanze" 8)

skycriesmary
Gość
Wysłany: 2004-11-01, 17:20   

jackens pisz na temat....jezeli nie masz amiaru to lepiej nie zabieraj głosu w dyskusji, i jezeli masz zamiar tak nabić sobie posty to wierz mi , ze może ci sie nie udać :twisted:

glus 
Przedszkolak

Wysłany: 2004-11-02, 07:50   

Najlepsze:
Alternatywy 4 - super serial, można powiedzieć historyczny
Świat wg Bundych (Married With Children) - komentarze po odcinkach :) , tylko Żona jakoś go nie lubiła :) (aha - nie znalazłem nigdzie ulubionego serialu Ala - Tata psychopata :) ) )
Allo,Allo - humor, humor
Czterej pancerni - bardzo mi się podobał - cokolwiek by o nim nie mówić i to nawet przy oglądaniu go 3 razy w roku :) )) Teraz już się zetknąłem z ludźmi, którzy go nie widzieli ani razu !!! Świat się kończy ;)

Bardzo dobre:
Hotel zacisze
Kameleon - bardzo wciągający, niestety problemy z sensownym zakończeniem wątków

A gdzie McGwyer ??? Kolega miał pecha uczyć fizyki w podstawówce w czasie kiedy ten serial zaczął być u nas emitowany po raz pierwszy. Lekcje zaczynały się od: " Proszę Pana, a czy to jest możliwe - bo McGwyer tak zrobił" :) ))

Czy bajki to też seriale ? :) ))
SĄSIEDZI - (do dzisiaj jak coś robię w domu to mi się ta bajka przypomina i poprawia samopoczucie :) )

grzesiekmycio 
Przedszkolak

Wysłany: 2004-12-13, 10:09   

Witam :D
Brakuje mi w tej ankiecie podziału na komediowe i inne:
W moim osobistym rankingu komediowych pierwsza trójka wygląda tak:
1. Przyjaciele - kocham ten serial (R&R są słodcy :oops: )
2. Alf - Gordon Shumway jest exstra :D
3. M.A.S.H

Z pozsotałych oglądałem nagminnie tylko "X-files". Na "Tween Peaks" byłem za młody a teraz nigdzie nie powtarzaja.
Bardzo żałuje, że nie oglądałem na polsacie 24, mam nadzieje ze zrobia kiedys ripleya:)
POZDRAWIAM

Dżizas
Gość
Wysłany: 2004-12-31, 13:33   

Archiwum X - super klimat, aprzy okazji wiele pomysłow na scenariusze do RPG

Odpowiedz do tematu