Forum KGB
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Pożegnanie
Autor Wiadomość
Joy
Gość
Wysłany: 2005-01-13, 23:23   Pożegnanie

Witam.
Chyba nadszedł czas aby się pożegnać. 24 lutego minie rok istnienia na forum w tym czasie wiele się działo [utrata forum i rozpoczynanie wszystkiego od nowa, zmiany moderatorów, kłótnie z pisarzami, konkurencja:), wojny o regulamin]. Jednak wszystko to według mnie pozytywne wydarzenia które nauczyły mnie czegoś. Forum było dla mnie czymś wyjątkowym. wszystko w nim było wyjątkowe: atmosfera, ludzie, znajomości nawet kłótnie :) . Na nim poznałem naprawdę wspaniałych ludzi, z którymi mam nadziej będę utrzymywał dalszy kontakt [no i mam nadzieje, że kiedyś dojdzie do forumowego zjazdu :) ].

Chciałbym podziękować wam za to, że forum miało i ma niepowtarzalny klimat, za otrzymane ebooki, rady, sugestie, że wytrzymywaliście ze mną tyle czasu choć niektórzy chętnie daliby mi po gębie :) .
Czas też na przeprosiny. W niektórych momentach nie reagowałem tak jak powinienem, pozostawiałem rzeczy bez interwencji, bałem się podejmowania ważnych decyzji. Dość często nie miałem czasu dla forum i dla was. Za wszystko przepraszam.

Forum przechodzi teraz w lepsze ręce, Mistress na pewno będzie bardziej dbać o nie niż ja to robiłem. Co do zmian uważam, że są konieczne aby dążyć to perfekcji :D .

Dlaczego odchodzę: chyba najwyższy czas :) , zrobiłem swoje mam nadzieje że się sprawdziłem jednak chce zakończyć ten etap. Cytując idola nastolatek Michała W.:) „Mam już dość”. Wiem, że forum tylko zyska na moim odejściu.

Co z KGB? Nie wiem! Nie mam pomysłu. Aktualizacja czeka na wgranie na serwer, ale czy to ma sens? Tez nie wiem!

Pozdrawiam wszystkich. Do zobaczenia.

Odpowiedz do tematu