Forum KGB
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: weronik
2008-03-02, 00:13
Najgorsze znane Ci filmy?
Autor Wiadomość
Mistress 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2005-01-14, 02:34   Najgorsze znane Ci filmy?

Mi się zupełnie nie podobały (mimo ogólnego uznania) filmy : Mechaniczna pomarańcza, Godziny, Stary, gdzie moja bryka.
Poza tym : Gatunek 3, Szkoła uwodzenia 3, Ławeczka.

Dużo było takich filmów... teraz nie mogę skojarzyć, jak sobie przypomnę to napiszę.

Konrad
Gość
Wysłany: 2005-01-14, 07:50   

Najgorszym filmem jaki oglądałem w życiu był zdecydowanie Park Jajcarski (tzw. parodia Parku Jurajskiego), tuż za nim plasuje się Straszny Film.

mystical 
Gimnazjalista

Wysłany: 2005-01-14, 11:07   

Informator z Russel'em Crowe... Totalne dno! Niespojna fabula, naciagane watki - ogolnie dramat. A Russel - "gladiator" - ło matko... gra jakby mu zaplacili polowe gazy tylko :P

Pan Dzikus
Gość
Wysłany: 2005-01-14, 19:27   

Wszystkie części American Pie i pochodne.

Widziałem tylko kawałek jedynki i fragmenty jakiegoś podobnego ale to wystarczyło. Totalna szmira kojarząca się z wymiocinami i ekstrementami.

mystical 
Gimnazjalista

Wysłany: 2005-01-14, 20:19   

Dracula 3000... Kawal kiczu! Dracula nie nazywa sie Dracula... Horrorowatosc na poziomie Kubusia Puchatka... Caly film zreszta rowniez.
A kropelke ktora przepelnia czare rozpaczy stanowi... Erika Eleniak w roli robota :|
Ble

FIG_O
Gość
Wysłany: 2005-01-14, 20:23   

STRASZNY FILM wszystkie części są do kitu, z czego tam się śmiać? z końcowych napisów? :)

Gość

Wysłany: 2005-01-14, 21:04   

Władca pierścieni - pierwsza część

Creeck 
Student

Wysłany: 2005-01-17, 23:17   

Mistress napisał/a:
Godziny

Do dzisiaj nie wiem o czym ten film jest... (widzialem kilka dni po premierze)

Gość napisał/a:
Władca pierścieni - pierwsza część

:O Czemu uwazasz ten film za szmire? :O

malinka 
Przedszkolak

Wysłany: 2005-01-23, 21:13   

wszytskie American Pie...oraz polskie....

mimi
Gość
Wysłany: 2005-01-31, 18:16   

jest kilka tytułów ale już chyba nigdy nie pójdę na żaden polski film do kina po obejrzeniu "Wiedźmina" ...

K 
Gimnazjalista
Amaru

Wysłany: 2005-01-31, 20:44   

To nie kolejna komedia dla kretynów
czy jakoś tak

[ Dodano: 2005-01-31, 20:45 ]
a, i jeszcze Władca pierścieni i Harry Potter

There's good sex and there's bad sex but chocolate is always chocolate

Creeck 
Student

Wysłany: 2005-01-31, 22:13   

Wladca Piserscieni? Jakies konkretne uzasadnienie czy ot tak po prostu?

A tamta komedia nazywala sie "Not another teen movie" zapewne.

liv 
Pierwszak
Killerus Studentus

Wysłany: 2005-02-01, 08:26   

nie wszystkie polskie filmy sa zle - do dzis zasmiewam sie przy "Dniu swira" z Kondratem.
Dla mnie najgorszymi filmami sa:
- wszystkie z Madonna
- wszystkie z Britney
- wszystkie z Pamela Anderson.

zupelnie tez nie rozumiem fascynacji filmowymi adaptacjami komiksow...
lubicie Monty Pythona?

Creeck 
Student

Wysłany: 2005-02-02, 00:41   

liv napisał/a:
- wszystkie z Pamela Anderson.

Oj przepraszam. Jeden film z jej bylym mezem Tommtm Lee Jones'em byl amatorskim dzielem sztuki wspolczesnej !!! :lol:

Monthy Pyton? Calkiem spoko. Always look on the bright sie of life... Albo: "chce pan mielonke z mielonka czy mielonke z serem i mielonka czy mielonke z serem, mielonka i rzodkiewka" :lol: :lol: :lol: "Krotki zywot Bryan'a" tez jest calkiem spoko. Gdyby dzis robili takie filmy to odnioslyby znacznie wiekszy suckes imho.

Gość

Wysłany: 2005-02-02, 12:10   

W sumie to "Wiedźmin" mógłby podpadać pod klimaty z Monty Pythona, jest tak absurdalnie tragiczny że aż śmieszny ... A widział ktoś horror "Ring"? Jeśli tak to proponuję sięgnąć po pierwowzór - "Ring" w wersji japońskiej :D Słowo daję, nigdy jeszcze się tak nie uśmiałem podczas horroru (aczkolwiek "horror" to to był chyba tylko z nazwy). Zacytuję tu moją własną recenzję tego filmu umieszczoną w film.onet.pl, napisaną parę lat temu "na żywo", to jest w czasie filmu (mimo wszystko był jednak nudny, więc musiałem zająć się czymś innym):

"Asakasa!!!!!
Wstrząśnięty głębią i poruszony przesłaniem, które niesie to arcydzieło z gatunku szmiroza-tragedioza, wyrażam głębokie ubolewanie. A tak na poważnie: Wstrząśnięty głębią i poruszony przesłaniem, które niesie to arcydzieło z gatunku szmiroza-tragedioza, wyrażam głębokie ubolewanie. :D
Film jest tragiczny, chociaż w swojej beznadziejności bardzo śmieszny. Polecam "Ring" w wersji amerykańskiej, prawdziwy rasowy horror (siostra całą noc nie spała i obgryzła paznokcie).Natomiast "Ring 2" (siostra całą noc się śmiała, a podczas filmu pomalowała paznokcie 3 warstwami lakieru - i i tak nie straciła wątku, choć bardzo tego chciała...)...Straszniejsze były japońskie bajki typu "Giggi", "Generał Daimos", "Yattaman" i "Calendarman" (czy jakoś tak...).Najśmieszniejsze są japońskie nazwiska (Takajama, Kurahaszi, itp.) i ogólnie wszystkie zabawne zwroty (typu "asakasa" które pojawia się co 5 minut). Wogóle nie wiadomo o co chodzi (dziadzio wchodzi do basenu mówiąc "zabierz mnie", wylewającej się z kubeczka wodzie towarzyszy muzyka jakby co najmniej ktoś rąbał kogoś siekierą, no i oczywiście oskar za efekty specjalne: gadająca gumowa lala w studni pod koniec filmu (czyżby ostatni hit japońskich sex-shop'ów?) - klimaty żywcem wzięte z Monty Pythona!). Jednym słowem: DNOOOOOOOOOOOO!!!!!!! "

Mistress 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2005-02-02, 12:29   

Fakt... mnie też śmieszył japoński Ring.... no absolutnie nie rozumiem tej części widzów którzy mówią że japoński był o wiele lepszy i straszniejszy niż amerykański. Amerykański - to dopiero uczta dla maniaka horroru, ja (mimo że widzialam go jakis rok temu) do tej pory boję się zasypiając i wyobrazam sobie że ONA gdzies stoi w moim pokoju lub.... co gorsza mam telewizor na stoliczku i.... ech....

Japoński był komiczny... ta muzyczka... przestraszone twarze...no i wlasnie jakoś nie moglam sie skupic na fabule bo bawiły mnie piskliwe głosiki bohaterów...język japoński dla kogoś kto z nim nie obcuje jest naprawdę śmieszny i nie dziwcie się mi.

Jool 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2005-02-04, 02:11   

Najgorsze dla mnie są obecne polskie ( i nie tylko) seriale. Nawet tytułów nie znam, ale od trzech dni przechodząc przez pokój, w którym jest w domu TV widzę tego samego faceta , w tym samym gabinecie, a na dodatek rozmawia z tą samą babą. Co to jest? Deja vu?

liv 
Pierwszak
Killerus Studentus

Wysłany: 2005-02-04, 08:37   

Jool - to tzw. film egzystencjaly "glebokiej" tresci - facet siedzi i mysli. a streszczenie odcinka zawiera sie w slowach: "Don Alonso otwiera drzwi".

Djinn
Gość
Wysłany: 2005-02-04, 12:29   

Dla mnie najgorsza jest ...........Moda na sukces!!!!! Zmuszony bylem obejrzec dwa odcinki!!!! Do dzis mam dosc...porazka !!! Jak ludzie moga to ogladac!!??

JAgusia 
Przedszkolak

Wysłany: 2005-02-05, 21:54   

z ostatnich nie polecam Alien vs. Predator i Świt żywych trupów. Beznadzieja i kropka.
O serialach nawet nie wspominam, bo nie lubię żadnych poza durnymi komediowymi USA.

JAgusia

Odpowiedz do tematu