Forum KGB
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: weronik
2008-03-02, 00:13
Najgorsze znane Ci filmy?
Autor Wiadomość
Mareczek 
Towarzysz
królewnojebny

Wysłany: 2006-05-05, 03:27   

Cytat:
Walk on the line (Spacer po linie) z Reese Whiterspoon i kims tam jeszcze.Biografia muzyka.

pozwole sie nie zgodzic, mnie sie spacer po linie bardzo podobal a 'ktos tam jeszcze' to Joaquin Phoenix

mój status

Shaula 
Gimnazjalista
BSG Fan

Wysłany: 2006-06-20, 06:54   

Niestety "Underworld Evolution" i "Elizabethtown". W kategorii seriale bezsprzecznie "Moda na sukces" (obejrzałam z babcią dwa odcinki i bardzo serdecznie dziękuję, nie skorzystam ;-) ).

Woody 
Pierwszak

Wysłany: 2006-06-23, 13:20   

-Gulczas, a jak myślisz?
-Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja
-Filmy z Michaelem Dudikoffem(no dobra kiedyś jarał mnie amerykański ninja, ale z wiekiem trochę się to zmieniło).
-Filmy z Paris Hilton.
-Filmy z Pamelą Anderson.
I inne filmy z wybitnymi aktorami...

Dziwi mnie jednak że ktoś uważa takie film jak "Być jak John Malkovic" albo "Cienka czerwona linia" za najgorsze(według mnie były one b. dobre). To znaczy że dorównują one poziomem filmom z PH? To spoko... Tak samo z Terminatorem 3 i ostatnią częścią Matrixa. Nie twierdze że były wybitne, ale chyba takie znowu do bani to one nie było. W Terminatorze były świetne efekty, dobra według mnie końcówka i pare innych smaczków. Nie był tak kultowy jak dwie poprzednie części ale na określenie kicz to on nie zasługuje. Tak samo z 2 i zwłaszcza 3 Matrixem. Wiem że efekty i niezłe sceny walk z filmu arcydzieła nie robią, ale stawianie go na tej samej półce co np. "Gulczas..." jest według mnie nie na miejscu. Co do Strasznego filmu to seria według mnie znowu taka nie kiczotawa. Jak na mój gust czasami parodiowanie horrorów, sf itd im nieźle wyszło. Zwłaszcza w trójce gdzie świetnie zagrali Charlie Sheen i Leslie Nielsen.

weronik 
Przyjaciel forum
Żywy trup

Wysłany: 2006-06-23, 13:23   

Woody napisał/a:
Zwłaszcza w trójce gdzie świetnie zagrali Charlie Sheen i Leslie Nielsen.

:lol: :lol: :lol:
Pamiętam bardzo mnie ubawił ten film, choć całość moze nie była rewelacyjna :]

Nic nie jest wieczne, nawet śmierć.

Mast 
Przedszkolak

Wysłany: 2006-08-11, 11:20   

-Chłopaczki na Ibizie
-Straż Wiejska
-Basen - film zassałem z torrenta, miał byc tym: http://basen.filmweb.pl/ a wyszło, że obajrzałem to http://www.filmweb.pl/Film?id=94744 NIE POLECAM!!!
-Wiedzmin
-Yrek kosmiczna nominacja
- Francuski numer

a-netka 
Przedszkolak

Wysłany: 2006-08-12, 00:10   

"Francuski numer"! koszmar!
"Wojna światów"
"Tylko mnie kochaj"
ale to tylko moje skromne zdanie :)

ches 
Przedszkolak

Wysłany: 2006-08-12, 00:38   

"Dog soldiers" geez.. najgorszy film jaki widzialem EVER.. :(

Mistress 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2006-08-13, 02:08   

Mast napisał/a:
Basen - film zassałem z torrenta, miał byc tym: http://basen.filmweb.pl/ a wyszło, że obajrzałem to http://www.filmweb.pl/Film?id=94744 NIE POLECAM!!!

Miałam identyczną sytuację!
Również nie polecam...
a-netka napisał/a:
"Tylko mnie kochaj"

Zgodzę się. Film był masakryczny.
ches napisał/a:
"Dog soldiers" geez.. najgorszy film jaki widzialem EVER..

Z tym już tak nie do końca. Nie był fatalny.

spheros 
Pierwszak

Wysłany: 2006-08-13, 13:18   

Jako iż święcie trzymam się z dala od filmów o których z góry mam przypuszczenia że 'ssą' ;P to raczej rzadko trafiam na tragedie kinematograficzne. Nie bede tutaj wypisywa malo znanych perelek bo szkoda czasu, przywale z grubej rury i mnie na pewno wiele osób zbeszta.

Efekt Motyla

Najgorszy rodzaj filmu. Pseudoambitny. Gorąco nie polecam. Niespójnośc na niespójności okraszona 'znakomitą' grą aktorską cutchera. Moim zdaniem jego rola w różowych latach 70' gdzie grał przygłupa pasuje mu idealnie i byloby super gdyby sobie darował jakieś inne role.

redziu 
Przedszkolak

Wysłany: 2006-09-17, 14:05   

Hmmmm najgorsze filmy jakie widziałem..... wszystkie w reżyserii Uwe Boll-a. Nie mam pojęcia jak on to robi, że wszystkie jego ekranizacje znanych gier są totalną porażką. Np. "BloodRayne" film naprawdę mógłby być dobry, ale w pewnym momencie reżyser traci spójność akcji i widz nie ma pojęcia co się stało, że coś się stało (nie wiem jak to ująć inaczej :D ). To wygląda tak jakby film był stworzony tylko i wyłącznie dla ludzi , którzy grali i przeszli całą grę. Ja osobiście nie grałem i dlatego wiele niedopowiedzianych spraw powoduje, że człowiek się gubi.

wika 
Przedszkolak
wika

Wysłany: 2006-09-21, 15:36   

King-Kong, Godzilla, Marsjanie atakuja, Blade-wieczy Lowca, Snakes on the plane (to juz bylo ponizej pasa, na serio!!!), Miami vice II (tutaj brawa zwlaszcza dla Collina Farella grajacego gorzej od Trojanowskiej w klanie), oczywiscie matrixy (zwlaszcza reaktywacja - takie wewnetrzne fuj), Planeta malp (ale ta nowa), Wstrzasy (wszytskie czesci sa uwazam genialne :D )... to sa wszytskie filmy na ktore niepotrzebnie wydalam pieniadze idac do kina i mialam ochote pozwac wytwornie o odszkodowanie za straty moralne... no moze procz wstrzasow (tym mnie podkatowali na cyfrze+)

Mistress 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2006-09-22, 12:54   

Widziałąm ostatnio Evil Aliens... w Polsce pod tytułem Inwazja.
Nie sposób opisać jakie dreszcze obrzydzenia mnie przechodziły gdy na to patrzyłam. Jeden z najgorszych filmów w moim życiu.

xmargarita 
Przedszkolak

Wysłany: 2006-09-22, 13:52   

witam wszystkich,
dla mnie najgorszy film, to niestety ten ktory wszedl do kin jaks tydzien temu...samotnosc w sieci, ksiazka fajna, film beznadziejny...

wiktorsu 
Przedszkolak

Wysłany: 2006-10-01, 21:35   

Władca pierścieni - nie dałem rady do końca

dorotha-s 
Przedszkolak

Wysłany: 2006-10-02, 22:24   

ostatnio oglądalam ultraviolet- nie polecam :znudzony: , djalogi ( jeśli akutat występuja) sa wprost powalające.

redziu 
Przedszkolak

Wysłany: 2006-10-10, 13:40   

dorotha-s napisał/a:
ostatnio oglądalam ultraviolet- nie polecam :znudzony: , djalogi ( jeśli akutat występuja) sa wprost powalające.

Całkowicie się z tobą zgadzam... Film poprostu M.A.S.A.K.R.A (Maniakalna Abstrakcja Surrealistycznej Akcji Katastrofalnie Rozlazły Antyfilm) :P

Totalnie nic w tym filmie nie jest warte polecenia. Film miał być oparty na efektach ,a właściwie te efekty są najbardziej odpychające.
Moim zdaniem lepiej by zrobili jakby zrezygnowali z aktorów i poprostu zrobili film animowany. Bo ludzie na tle tej komuterowej scenografii wyglądali śmiesznie.

karnol 
Przyjaciel forum
Pan Życia i Śmierci

Wysłany: 2006-10-10, 14:00   

ja bym powiedział że 2 ekranizacje Diuny... to prawdzwe dno... Książka błyskotliwa, a ja mam cały czas pytanie: jak można zniszczyć taki temat????

dzemo2 
Przedszkolak

Wysłany: 2006-10-10, 22:25   

jeżeli można wymienić serial to zgłaszam Mode na sukces

annia 
Przedszkolak

Wysłany: 2006-10-12, 21:18   

wszystkie części "strasznych filmów"
Koleżanka zachwalała je że niby takie śmieszne... nie wiem, moż enie mam poczucia humoru :/
dla mnie to było nie dość że obrzydliwe to jeszcze rzenujące. dobijające.
Nawet nie obejrzałam do końca, więc jeśli w połowie film zmienił się na lepsze to proszę mnie poinformować :)

sterben 
Przedszkolak

Wysłany: 2006-10-14, 09:39   

Wg. mnie Horrors of War, film zrobiony przez amatorów z zachodu. Grupa amerykanów trafia na labelatorium gdzie niemcy produkują zastrzyki które zamieniaja żołnierzy w wytrzymałych zombie. Jak zobaczyłem zombiaka mało się nie zaśmiałem na śmierć z jego wyglądu :lol: :lol: :lol: :lol:

Odpowiedz do tematu