Forum KGB
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Kim jesteś?
Autor Wiadomość
Alynn 
Pierwszak
elfka

Wysłany: 2004-12-05, 17:43   

Witam... mam na imię Agata, lat 18, miasto Wolbrom (dziura niedaleko Krakowa, ale jednak miasto :) ), ostatnia klasa LO, muzyka: Nirvana, Metallica, Evanescence, Peja, Paktofonika, Marylin Manson, Blind Guardian i wielu innych.
Zwykle przedstawiam się jako fanatyczka Tolkiena... ale w ogole lubie fantasy i sf. Sama pisze tez fantasy i starma sie o wydanie dwoch ksiazek - co bedzie z tym, to bedzie :) :P pozdrawiam

kd1
Gość
Wysłany: 2004-12-06, 23:36   

Prawie jak w klubie AA - na imię mam Krzysiek i nie piję już 2 dni :)

A tak naprawdę to Krzysiek i mieszkam w Sosnowcu. Lubię czytać wszystkie książki ;)

lestor
Gość
Wysłany: 2004-12-07, 08:32   

Michal, 24 lata, teraz jestem na etapie H. Hessego i (z drugiej strony "lustra") braci Strugacckich. Na dodatek przechodze w moim zyciu renesans E. Bilala i X-men...:)

InterSix 
Przyjaciel forum
Pomarańczowa Furia

Wysłany: 2004-12-07, 18:27   

Mam na imie Paweł i nie czytam juz od 20 minut. :) Właśnie zakończyłem serie Webera Honor Harrington, i mój kot ma poważne obawy o moje zdrowie bowiem zacząłem tytułować go Hexapumą lub Treecatem :)
to markotny kocur jest

Greg-B 
Pierwszak
FEF rulez !!

Wysłany: 2004-12-07, 22:32   

Jak AA to AA
A moze lepiej AB (Anonimowi Bibliofile) :D

Jestem Greg - mieszkam kolo Katowic i czytam wszystko jak leci (oprocz wydawnictw typu ksiazka telefoniczna)

:mrgreen:

Morgana 
Przedszkolak

Wysłany: 2004-12-10, 17:37   

Greg-B napisał/a:
Jak AA to AA
A moze lepiej AB (Anonimowi Bibliofile) :D

To ja może tak: Jestem Ola i dziś przeczytałam dziś tylko jedną ksiązkę :D

A poza tym to jakies informacyjki dodatkowe - mam 17 latek i kocham bluesa
A czytam bez opamietania :D

karramba16 
Profesor

Wysłany: 2004-12-18, 06:14   

Hej :) :):). Jestem Ewa, mam 16 lat i mieszkam w małej wiosce niedaleko pięknego Krakowa. Lubię słuchać muzyki i cxytać książki. Na nic innego nie starcza mi czasu, bo chodzę do Liceum ;) . Mój ulubiony zespół to Nirvana, a ukochana pisarka - Agatha Christie. I to by było na tyle ....

Elil 
Przedszkolak

Wysłany: 2004-12-25, 15:53   

Jestem Elil :)
mam 29lat
mieszkam w małej miejscowości pod Wrocławiem
mam śliczną dwuletnią córeczkę,
która teraz właśnie zasnęłą więc mogę sobie popisać trochę :)
(jest bardzo zazdrosna o komputer)

mój ulubiony pisarz?
od zawsze Patrick White (niestety na ebookach nie spotkałam, a nie wszystko można teraz kupić)
od niedawna też Frank Herbert a zwłaszcza cykl o Diunie (w końcu mąż mnie namówił i nie żałuję :) )

Gość

Wysłany: 2004-12-28, 11:50   

Czas na mnie 8) Karolina........lat..21(jeszcze :| ) czytac lubilam lubie i bede
lubic...hm lubie muzyke (spiewac tyz) Hip-hop ten undergraund , metal... (czasem)a z ksiazek ? King...Sandemo...glownie to thilery ...fantastyka i Historia

Pozdrawiam

oostra
Gość
Wysłany: 2004-12-28, 11:53   

Cytat:
Czas na mnie Karolina........lat..21(jeszcze ) czytac lubilam lubie i bede
lubic...hm lubie muzyke (spiewac tyz) Hip-hop ten undergraund , metal... (czasem)a z ksiazek ? King...Sandemo...glownie to thilery ...fantastyka i Historia

Pozdrawiam

to bylo o mnie ale cos sie po ki...tralo :|
Sor'y

Gość

Wysłany: 2004-12-29, 18:19   

...ja mam na imię Michał... mieszkam w małej mieścinie nie znajdującej się na mapie i bardzo trudnej do zapamiętania... wieć jej nie podam :D ... mam 17 lat... interesuje się literaturą fantastyczną - uwielbiam Mistrza (Sapkowkiego) oraz Białołęcką... (i pomyśleć że jeszcze 3 lata temu na słowo "książka" reagowałem ucieczką), poezją, a z muzyki preferuje rock & metal (mój ulubiony zespół to :twisted: SOAD :twisted: ), czasem słucham lżejszej muzyki jak Sigur Rós...

Thorlin
Gość
Wysłany: 2004-12-30, 02:06   

...cóż... przysiągłbym że pisząc ten post u góry byłem zarejestrowany... hmmm. trudno... ten do góry "gość" to ja :D

vector
Gość
Wysłany: 2004-12-30, 20:58   

to teraz ja: Nazywam się Wiktor i mieszkam w Gdyni. Wiek 14 (za dwa miesiące 15). zainteresowania: Fotografia, Grafika komputerowa, net i oczywiście ksiązki. moi ulubieni autorzy to: H. Harrsion (super styl) oraz A. Sapkowski (za sage o wiedzminie) :)

Dżizas
Gość
Wysłany: 2004-12-31, 12:56   

Siema nazywam się Michał z Kazimierza. Interesuje się RPG, książki, architektura (studiuje), jedzenie, jedzenie...

de junien 
Przedszkolak

Wysłany: 2005-01-06, 11:16   

witajcie wszyscy, korzystam z rady Mistress aby sie przedstwic, na forum jestem od nie dawna, niemniej regularnie juz tu zagladam; ta forma czytania ksiazek zainteresowalem sie od nie dawna, choc jednak wole w wersji papierowej - ale gdzie to wszystko wtedy to trzymac; niestety dla grupy jestem na razie raczej bioracy niz dajacy ( chyba ze ktos jest zainteresowany ksiazkami zeskanowanymi w formacie jpg glownie po francusku z historii, sztuki, pare kryminalow - tytuly jesli ktos zainteresowany podam, prosze na emaila), mam nadzieje ze zmieni sie to z czasem; a tak na marginesie jakie ocr-y polecacie?

erhea-rozmyty 
Pierwszak

Wysłany: 2005-01-12, 17:58   

co można przeczytać w profilu, to można
klikam ze Stoku białego,
na stałe zameldowany niedaleko Ełku (zapraszam na mazury - poważnie, czekają na Was)
student Akademii Medycznej
zdrowy na umyśle (nie ma jednoznacznej opinii, że nie) i ciele (próbowałem oszukać komisję poborową, nie dało się, więc chyba jestem zdrów)
zainteresowany książkami (wszelkimi) i ogólnie czynnym spędzaniem wolnego czasu (bierne jest wtedy, gdy ktoś mi czyta)

Pozdrawiam wszystkich na forum
i tych co na nie jeszcze nie trafili...

Creeck 
Student

Wysłany: 2005-01-17, 20:15   

hej

tu Creeck z Torunia

widze, ze duzo tu troszke doroslejsych ludzi w porownaniu z innymi forami, na ktorych dotychczas bywalem / bywam Ja osobiscie licze sobie 23 lata a trafilem tu poprzez strone z ksiazkami (rzecz jasna). Ogolnie podoba mi sie tu choc narazie malo topikow zwiedzilem ale mysle, ze moze bycl lepiej (o ile forum nie zniknie z sieci skoro admin sam rezygnuje). Musimy to tylko troszke rozbujac ;)

Co do ksiazek to preferuje fantasy i to takie typowe - ze smokami, elfami i czarami ;) Nie pogardze tez jednak twardym sci-fi i w ogole dobra ksiazka. Ulubieni pisarze: Tolkien (oczywista), Ursula K. Le Guin oraz imho najbardziej niedoceniany pisarz swiata - Glen Cook.

Ulubionymi dzielami sa oczywiscie glowne utwory powyzszych autorow, odpowiednio:

Tolkien - Wladca Pierscieni
Le Guin - cykl Ziemiomorze
Glen Cook - cykl Czarna Kompania (kto nie czytal powinien sie wstydzic)

Jool 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2005-01-17, 21:51   

Witam,
Mam na imię Jola, jestem pełnoletnia ( koło 40 ). Lubię Lema, Chmielewską, Ditfurtha, Asimova, Norwida.....Nie lubię książek "o życiu" - mam go w nadmiarze na co dzień i polityki ( jak wyżej). Jestem na pierwszym roku informatyki ( maniak komputerowy).Słucham Pink Floyd, Morricone, rock lat 70 -80 . Ebooki zbieram, bo mi pies zeżarł moją ulubioną książkę ( Dom pełen drzwi) Szukając, nazbierałam ponad 2000 ebooków - a mojej książki dalej nie mam :) .

Kojotes 
Przedszkolak

Wysłany: 2005-02-01, 17:20   

Mam na imię Konrad i pochodzę z takiego zadupia pod Warszawą. Rocznikowo jestem 17-latkiem, choć jeszcze przez 11 miesięcy będę 16-latkiem (urodziny 21 grudnia :-( ).

Jak zapewne większość z forumowiczów interesuję się fantasy (nie sci-fi). Moi ulubienie autorzy to :Sapkowski, ZIemiański, Piekara i Pilipuk. Interesuję się także komputerami, filmami (najlepiej inteligentnymi) oraz sportem. Co do muzy, to słucham miłego połączenia fantasy/rock, np. Manowar czy AC/DC.

A ebooki zbieram, ponieważ jest to mój akt wojny wobec nieziemskich cen normalnych ksiązek.

michr2 
Przedszkolak

Wysłany: 2005-02-03, 19:58   

mam na imie michal i jestem z poznania lubie czytac ksiazki historyczne mam 15 lat

Odpowiedz do tematu