Forum KGB
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: weronik
2008-03-01, 22:14
Oglądane ostatnio.
Autor Wiadomość
Konrad
Gość
Wysłany: 2005-02-01, 09:19   Oglądane ostatnio.

Piszcie jak w temacie. Co oglądaliście ostatnio i czy się podobało czy nie.

Moje ostatnio oglądnięte filmy to:
Ju-On: The Grudge - Klątwa (wersja amerykańska) - można się nieźle wystraszyć, polecam miłośnikom horrorów.
In the Cut - Ostatnia klatka (?) - ciekawy, ale dość smutny film z Robinem Williamsem w roli głównej.

Mistress 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2005-02-01, 13:29   

Ostatnio oglądałam.... hmm...
(myślę)
hmm...
"Córka mojego szefa" - nawet zabawna komedia.
"Dwóch gniewnych ludzi" - jak wyżej, tylko film denerwujący. Film mnie złości - paradoksalnie do tytułu :P
"White chicks" - bardzo śmieszny, lubię filmy z przebierankami.
"To właśnie miłość" - sympatyczny, milutki, polecam.
"Młody Adam" - hmm... bardzo dużo erotyki... Ewan McGregor w CAŁEJ okazałości :twisted:

shyderca 
Licealista

Wysłany: 2005-02-07, 23:10   

ostatnio...
"Rybki z ferajny" - bardzo fajny, dla ludzi od 3-93 lat-polecam!

"Shall we dance" - całkiem sympatyczny, fajna muzyka, Richard Gere (coś dla pań) i Jennifer Lopez (coś dla panów), biznesmen w średnim wieku, zapisuję sie do szkoły tańca- w wielkim skrócie :D

"Radio" - obyczajowy- oparta na faktach historia opóźnionego, czarnoskórego chłopca (Cuba Godding Jr) zwanego Radio, o wielkim sercu, wielkiego fana footballu amerykańskiego, który staję sie wpierw czymś w rodzaju maskotki lokalnej drużyny szkolnej, a później uwielbianym przez całe miasteczko 2 trenerem- w wielkim skrócie- polecam!

"Without a paddle" - historia o czterech przyjacielach z dzieciństwa, trzej znich spotykają sie na pogrzebie czwartego i powracając wspomnieniami do czasów dzieciństwa postanawiają wyruszyć na wielką wyprawę w poszukiwaniu skarbu- w skrócie : trzech mieszczuchów w lesie- lekka komedia z elementami filmu obyczajowego, całkiem przyjemny

"Zatoichi" - oglądałem go już jakiś czas temu, ale że jest w kinach w polsce zdaje sie dopiero od niedawna, napiszę parę słów. japońska(?) sława filmów akcji Takeshi Kitano, w roli niewidomego samuraja, robiącego "porządki" w niewielkim miasteczku. specyficzny klimat i muzyka, oraz sporo krwi, walki na miecze, oraz momentami nieco humoru, plus mała niespodzianka na koniec. mnie sie podobał!- polecam

"Collateral" (Zakładnik) - Tom Cruise jak zawodowy zabójca, porywający sympatycznego czarnoskórego taksówkarza i zmuszający go by pomagał mu w kolejnych zabójstwach. plus żona Willa smitha Jada Pinkett-Smith w roli drugoplanowej...-w skrócie, trochę o życiu, trochę o zabijaniu, dobre aktorstwo-podobał mi sie, szczególnie obie role męskie i ujęcia dużego amerykańskiego miasta nocą, widziane z okna taksówki. polecam!

algreholt 
Towarzysz
Czytacz Pospolity

Wysłany: 2005-02-10, 23:59   

Hej,
Ja ostatnio oglądałem "Touching the Void" - super film, jak ktoś lubi filmy o alpinistach, coś ala dokumentalny, bo akcja jest opowiedziana przez ludz występujących w filmie, ale naprawse super, pomimo zwykłych dialogów a opowiadania obrazowanego filmem wciąga i trudno się doczekać końcówki. Polecam!

Konrad
Gość
Wysłany: 2005-02-11, 00:38   

Ostatnio może nie, ale dość niedawno jak na mnie. Polecam film "Gangster No. 1". Ciemny klimat, świetne role męskie - Malcolm McDowell i Paul Bettany. Film dość stary, z 2000 roku ale warty zobaczenia.

Margareta 
Przedszkolak

Wysłany: 2005-02-11, 19:57   

Ostatnio ogladałam "Skarb narodów" całkiem miły, zabawny, dobrze ogladający się film przygodowy, warty obejrzenia. Natomiast przed nim oglądałam "Upiór w operze" A.L.Webera w reżyserii Joela Schumachera i musze powiedzieć, że jestem nim zafascynowana. Bardziej jednak muzyką i oprawą scenograficzną niż fabułą bo jednak fabuła jest dość prosta choć niezwykle romantyczna.:)

Wicked 
Gimnazjalista

Wysłany: 2005-02-12, 23:23   

Przed godzinką skończyłem oglądać K-Paxa na jedynce. Już wcześniej chciałem go obejrzeć, ale nikt na sieci nie miał. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego filmu, niby to s-f, a jednak w sumie nie ma w nim efektów specjalnych, ani hord kosmitów, niby jest to dramat, ale unika taniego sentymentalizmu. W moim prywatnym rankingu zajmuje wysokie miejsce i polecam go szczerze wszystkim. A propos, gdyby ktoś miał książkę na podstawie której został nakręcony film, to byłbym wdzięczny.

hrum
Przedszkolak

Wysłany: 2005-02-15, 07:26   

K-pax rzeczywiscie jest swietnym filmem. Gleboko porusza. Przynajmniej mnie. A ostatnio ogladalem Krola skorpiona - film prosty ale wspaniale zrobiony, lubie takie obrazy. Niedawno tez wpadl mi w rece skarb narodow i musze powiedziec ze oglada sie bardzo przyjemnie. Polecam jesli macie dwie godzinki wolnego czasu i ochote na nieskomplikowana rozrywke.

Creeck 
Student

Wysłany: 2005-02-15, 11:30   

hrum napisał/a:
A ostatnio ogladalem Krola skorpiona - film prosty ale wspaniale zrobiony, lubie takie obrazy.

Jak dla mnie szmira. Ani obraz wspanialy ani gra aktorow nie olsniewa. Wlasciwie to jest to taki "Gladiator" tylko z mniejszym budzetem, glupsza fabula i gorsza rezyserka. Absolutnie nie polecam.

Wicked 
Gimnazjalista

Wysłany: 2005-02-15, 12:16   

Cytat:
Jak dla mnie szmira. Ani obraz wspanialy ani gra aktorow nie olsniewa. Wlasciwie to jest to taki "Gladiator" tylko z mniejszym budzetem, glupsza fabula i gorsza rezyserka. Absolutnie nie polecam.

W pierwszej chwili Creek się przeraziłem i myślałem, że piszesz o filmie K-Pax. Już się szykowałem do ostrej polemiki, ale później zauważyłem, że to jest na temat Króla Skorpiona i mi ulżyło:].

Mistress 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2005-02-15, 12:21   

Wicked napisał/a:
W pierwszej chwili Creek się przeraziłem i myślałem, że piszesz o filmie K-Pax

hahahahahahahahahhahahaha !!!

A ja oglądałam wczoraj Draculę 3000 (piszę o tym gówienku w innym topiku) oraz Good Bye Lenin. Drugi film mi się podobał. Smutny i momentami śmieszny. Taki komediodramat bardzo obyczajowy :)

shyderca 
Licealista

Wysłany: 2005-02-16, 03:12   

wczoraj, czy przedwczoraj, obejrzałem sobie film pt : "Friday Night Lights". Jest to film o footballu amerykańskim, w roli głównej Billy Bob Thornton (były husband Angeliny Jolie) którego można było niedawno zobaczyć w filmie "Bad Santa". Billy gra tym razem, trenera szkolnej drużyny football'owej. Film nie przejdzie może do historii kinematografii światowej, ale jeśli ktoś lubi filmy o sporcie, polecam. Z kategorii tej jednak zdecydowanie lepsze są
-Męska Gra z Alem Pacino
-Remember The Titans z Denzelem Washingtonem

dedorka 
Docent

Wysłany: 2005-02-24, 19:48   

A ja ostatnio oglądałam:

Closer - rewelacja, polecam, super dialogi.

Forgotten z Juliane Moore - film ok, tylko zakończenie, powiedzmy "kosmiczne".

Apartament - świetnie zrobiony film.

Piła - horrorek, ale trzyma w napięciu.

angel 
Towarzysz

Wysłany: 2005-02-24, 20:33   

ostatnio oglądałam
Efekt motyla -nawet niezły
Eurotrip -polecam uśmiałam się jak norka

shyderca 
Licealista

Wysłany: 2005-02-25, 00:25   

dziś, czyli można powiedzieć że jak najbardziej ostatnio, obejrzałem sobie 3 filmy:
Harold And Kumar Go To White Castle (błyskotliwe polskie tłumaczenie - O dwóch takich co poszli w miasto...) Nie wiem w sumie czemu, ale chyba już 3 raz to oglądałem. jakoś pozytywnie wpływa na mnie ten film, mimo iż to taka niezbyt ambitna komedyjka.

Dead Man On Campus też komedyjka, o dwóch studentach,którzy zawalili egzaminy i stoją przed wizją wylecienia z uczelni, ale przypadkiem natrafiają w Statucie szkoły na przepis, że jeśli czyjś współ-lokator popełni samobójstwo, ten dostaje automatycznie same "A" (nasze 5 ) z egzminów. pomysłowi młodzieńcy wybierają kolejno trzech zwariowanych, pogrążonych w depresji i różnych maniactwach, studentów ze skłonnnościami samobójczymi jako swoich "roomies". mając nadzieje że któryś z nich wreszcie sie zabije. jak można sie domyślić, film niezbyt ambitny, na pewno nie przejdzie do historii kinematografii...

Ray fabularyzowana biografia Ray'a Charlsa...by zbytnio sie nie opisywać - jednym słowem MIODZIO. polecam!
Ostatnio zmieniony przez shyderca 2005-02-25, 00:31, w całości zmieniany 1 raz  

nadja_16 
Przedszkolak

Wysłany: 2005-02-25, 00:29   

co do Eurotrip to żeczywiście świetny film też niedawno oglądałam
Efekt motyla też jak najbardziej oryginalna fabuła jeszcze się z takim filmem nie spotkałam poruszający
K-Pax oczywiście że boski należę do entuzjastów tego filmu chociaż z natury s-f niezbyt trawię
no i oczywiście Klątwa totalna szmira nie polecam :roll:

puzi 
Przedszkolak

Wysłany: 2005-02-25, 09:14   

ostatnio ogladalem:
Old Boy - rewelacja ;)
Blizej - Clive Owen kradnie ten film, jest po prostu swietny, no i milusia Natalie Portman
Bezdroza - nastrojowe kino gadane

angel 
Towarzysz

Wysłany: 2005-02-25, 17:29   

obejrzalam dziś Tool Box Murders ale przyznam że średni

shyderca 
Licealista

Wysłany: 2005-02-25, 20:28   

dziś obejrzałem sobie film Sideways. Kiedyś widziałem jego trailer, czyli po polskiemu zapowiedź. Już wtedy wydało mi sie że może być fajny. Cóż nie rozczarowałem sie. Naprawdę bardzoi fajny film, trochę ogólnie o życiu, troche o kryzysie wieku średniego, trochę o miłości, momentami zabawny, momentami nastrojowy, z kalifornisjkimi winnicami w tle...Polecam.

wilk14
Gość
Wysłany: 2005-02-25, 21:06   

Ostatnio oglądałem piłe, i powiem że film daje do myślenia, choć mógłby zostać troche lepiej zrobiony... Gra aktorów jak na nieznane twarze oki, ale w pewnym momencie jest akcja z której można się śmiać... czy to pasuje do horroru? :?

Dalej, oglądałem też Spartakusa. Też fajny film! Na prawde polecam, wydaje mi się że lepszy od Alexandra... bo tego też oglądałem i na drugiej z trzech płyt wysiadłem...

No i także Efekt Motyla... film z najwyższej półki! Polecam wszystkim koneserom! :)

pozdro!

Odpowiedz do tematu