Forum KGB
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Szukam "Zdrada Heńka Kubisza"
Autor Wiadomość
glus 
Przedszkolak

Wysłany: 2005-04-04, 09:01   Szukam "Zdrada Heńka Kubisza"

Było tylko jedno wydanie z 1954r.; autor H.Krahelska

Konrad
Gość
Wysłany: 2005-04-04, 09:24   

Jeżeli możesz, to podaj link do jakiejś strony z opisem tej pozycji.
Przeglądałem oferty kilku antykwariatów i jak dotąd nie natknąłem się na tą pozycję. Nie znalazłem też niczego na ten temat w sieci.

Jeżeli masz jakieś dodatkowe informacje o poszukiwanym wydaniu, można je przesłać w formie zapytania do jakiegoś antykwariatu i poprosić o kontakt w przypadku pojawienia się książki, ja tak na ogół robię.

Jeżeli wyślesz konkretne namiary do sporej ilości antykwariatów, zwiększysz szanse na znalezienie, np:
www.antykwariat.abc24.pl
www.antologia.pl
www.alfa-omega.com.pl

Życzę powodzenia :)

glus 
Przedszkolak

Wysłany: 2005-04-04, 09:38   

W rzeczywistości były 3 wydania :oops:

1. Zdrada Heńka Kubisza / Halina Krahelska ; posł. Zbigniew Mitzner. - Wyd. 3. - Katowice : Śląsk, 1960
2. Zdrada Heńka Kubisza : powieść / Halina Krahelska ; słowo wstępne Stanisława Baczyńskiego. - Warszawa : Wydawnictwo Nowej Biblioteki Społecznej, 1938
3. Zdrada Heńka Kubisza : powieść / Halina Krahelska ; słowowstępne Zbigniewa Mitznera. - Wyd. 2. - Stalinogród : Śląsk, 1956

Dziękuję za szybką odpowiedź - próbowałem już przez kilka antykwariatów ale były inne niż podałeś.

Jak rozmawiam z antykwariuszami to nawet gdyby ktoś to przyniósł to oni tego nie kupią (jeżeli nie mają zamówienia) bo nie wierzą, że ktoś tej książki szuka ;)

Odpowiedz do tematu