Fotografia cyfrowa
Odpowiedz do tematu

:
Nie trafiłeś - podpowiedź popularna używka :wink:

:
No to ja strzelam => tytoń??

All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost...
:
Kawa

Gdyby głupota miała skrzydła, to wielu trzeba by było z procy karmić
:
oneill jesteś wielka laurkę prześlę na PW

:
Chciałam sobie śliczne zdjęcie oneill "Dun photoshp" dać na tapetę, ale jest za małe. :( Przy powiększeniu jest niewyraźne. :(

Napisz na priv OK?
Poza tym mam smutna wiadomosc - juz wiecej nie bedziecie moich zdjec ogladac bo mi sie limit uploadu wyczerpal :cry: :cry: :cry:

:
andy - kawe to ja sama kiedys hodowalam i marzy mi sie zeby sobie taka sama tutaj "wyrosnac". Stad moja znajomosc tematu :)
Na razie mam pomarancze ktora juz raz owocowala (a chorowala mi rok zanim doszla do siebie). Teraz znow zapowiada sie na zniwa bo kwitnie.

:
Ja swoją kawę hoduję i hoduję i.....i ma może 15 centymetrów wysokości. Ale za to inne roślinki mam pokazowe :) :

Jool
:
oneill napisał/a:
juz wiecej nie bedziecie moich zdjec ogladac bo mi sie limit uploadu wyczerpal

oneill do cholerki :evil: spójrz na mój podpis
CZEMU LUDZIE GO NIE CZYTAJĄ?! NO CZEMU?!

A teraz z innej beczki:
Tak, poproszę na maila zdjęcie. :) Najlepiej więcej niż to jedno :twisted: bo są taaakie śliczne.

algreholt napisał/a:
No to ja strzelam => tytoń??

uśmiałem się :lol:

Sam kiedyś uprawiałem namiętnie rośliny tropikalne - wciskałem pestki cytryn, pomarańczy i grejfrutów do każdej doniczki i czekałem na pojawienie się jakiegos listka.
Ale wasze uprawy są niesamowite :shock:

:
Mistress napisał/a:
oneill do cholerki :evil: spójrz na mój podpis
CZEMU LUDZIE GO NIE CZYTAJĄ?! NO CZEMU?!

Czytaja czytaja tylko mnie chodzilo o wklejanie fotek jako takich (jak przedtem), imageshack znam odkad mam aparat i chyba tez tutaj rzucilam o nim haslo.
Trzeba bedzie w ten desen... Skoro inaczej sie nie da.
Osobiscie unikam linkow jesli nie musze - ze wzgledu na nedzny stan mojego polaczenia internetowego. Czasem czekam ruski rok az sie cos sciagnie. I na razie nie widac poprawy.
Pamietam w latach 70-tych na polskiej wsi nie odbieralo sie programu II TVP (nie dochodzil) - no wiec internetowo to ja jestem na tym samym etapie. Najwyzsza zanotowana szybkosc to 33kbps ale to sie zdarza baaardzo rzadko.
Marze o broadband ale do nas jeszcze nie dotarl...

Dziwie sie ze na haslo "uzywka" nikt nie odpowiedzial automatycznie: alkohol.

:
Jako że lubie stonowane barwy na monitorze w tym oczywiescie ciemne tło; oto mojee ukochane kocisko które na moim pulpicie widnieje.( tu w mniejszej rozdzielczosci niestety).

Czarna ustrzelona canonem A75

pajk napisał/a:
Piepszony malkontent !!!
Nieznany napisał/a:
to markotny kocur jest
Konrad
:
InterSix, zdjęcie niesamowite!

Dorzucam kilka swoich "zwierzęcych" produkcji:
kotki

zaskroniec

pszczółka

:
Wszystkie Wasze foteczki są śliczne.
Konrad, po co ta gałąź przy wężu? Chyba nikt mu nic nie zrobił?!

Jool
Konrad
:
Miss, to gałąź pochylonego nad wodą drzewa :)
Zaskrońce czasami wypełzają z trawy, albo spomiędzy trzcin i jeśli nikt im nie przeszkadza to wylegują się na słońcu.
Są bardzo przyjemne w dotyku, czasami straszą rozwierając szczęki i chwytając za dłoń, ale jest to zupełnie niegroźne. :)

Szkoda, że tak wielu ludzi panicznie się ich boi, szczególnie na wsi. Są masowo zabijane, gonione i płoszone :(

Jool, świetny pies - też bym tak chciał się powylegiwać i poleniuchować. :D

:
To ja tym razem daję kilka fotek z Pucharu VW Golfa TDi rozegranego na torze w Miedzianej Górze pod Kielcami

:
Widzę, że temat powoli umiera, oneill zamilkła, mam nadziejęże nie na zawsze więc zamieszczam kilka fotek z Zakopca, Pozdro Algreholt

Konrad
:
Kurde, fajne!
Szczególnie podoba mi się fotka druga. :)

:
Konrad napisał/a:
Kurde, fajne!
Szczególnie podoba mi się fotka druga.

To szlak na Świnicę, niestety nie udało mi się go przejść, ale z Kasprowego zeszłem na własnych nogach (2H) w drugą stronę są czerone wierchy. Generalnie wychodzę z założenia "Cudze chwalicie...."

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum