Forum KGB
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
[PHs] Duczmal Malgorzata - ZLOTY KORAB
Autor Wiadomość
Dranio 
Docent

Wysłany: 2005-05-02, 20:45   [PHs] Duczmal Malgorzata - ZLOTY KORAB

Naprawde niewiem jak zachecic do czytania tej ksiazki :?:
objetosc 547str-wydanie z 1991roku
-ksiazka opisuje dzieje rodu Laskich na tle historycznych wydarzen XVI w, jest to opowiesc o"zadzy wladzy,zlota, zdradzie i wielkich ambicjach"
-zaskakujaca akcja, nieoczekiwane zwroty(jak w zyciu :) )
-jest to opowiesc o zyciu i przygodach moscipana Hordziejowica herbu Korabiec,
po jakims czasie czytania tej ksiazki bralem bardzo osobiscie to co "WYKRECONO" Hordziejowicowi :evil:
-polecam dla osob lubiacych przemieszane fakty historyczne z fikcja literacka

-M. Duczmal napisala rowniez 2-tomowa sage "Roza i Morz"-nieszczesliwie zaczalem czytac od cz-2, i strasznie napalilem sie na cz-1,
iiiiiiiiiiiiiiii lipa cz-1 jak streszczenie, niektore watki potraktowane doslownie jednostronicowo :evil: rozumie ze to cz-1, ale.....K^%$#
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Ravena 2009-10-07, 12:27, w całości zmieniany 1 raz  

ToYa
[Usunięty]

Wysłany: 2005-07-08, 03:54   

Cytat:
Wiem ToYa ze Ci nie "pomoglem", ale jakby co to pamietaj o mnie.NAPRAWDE NIE GRYZE, jak nie wiesz ToYa jak Ci pomoglem, lub moglbym pomoc, to zapytaj na PW albo emaila.

Hmmm chyba czegos nie rozumiem ?

karramba16 
Profesor

Wysłany: 2005-07-08, 07:13   

Cóż, Toya, jest taka funkcja (której nienawidzę) i przez nią każdy użytkownik widzi w danym fragmencie tekstu swój nick. Dranio zastosował tą funkcję w swoim opisie i teraz szpanuje :P

A u mnie to wygląda tak:

Cytat:
Wiem karramba16 ze Ci nie "pomoglem", ale jakby co to pamietaj o mnie.NAPRAWDE NIE GRYZE, jak nie wiesz karramba16 jak Ci pomoglem, lub moglbym pomoc, to zapytaj na PW albo emaila.

Błyśnij wiedzą!!

ToYa
[Usunięty]

Wysłany: 2005-07-08, 07:25   

Karramba16 - dzieki za oswiecenie mnie :-)
Mam w ogole pytanko , ale nie dotyczy ono ksiazek, zwlaszcza historycznych, wiec udaje sie do dzialu komputery.

Dranio 
Docent

Wysłany: 2005-07-09, 05:27   

A juz myslalem ze moze ktos czytal ksiazke "Zloty Korab". Tak jak napisala gdzies Kore17, sa ksiazki ktore nie sa za bardzo popularne, a ktore warto by bylo przeczytac. Wiec jak tu o takiej ksiazce dyskutowac, jak nikt jej nie czytal.ToYa, gratuluje postu, temat o ksiazkach historycznych, a ty OT. Ja tez to robie, ale o kod moglas zapytac na PW. Ja nie gryze, normalnie najzwyczajniej w swiecie odpowiadam.
karramba16 napisał/a:
szpanuje Razz
eee wcale nie "szpanuke", kiedys tego nie mialem, ale zrobilem bo "naskoczono" na Grega _B za cos podobnego. Wiec wystepuje w roli"Janosika" obroncy pokrzywdzonych, i ucisnionych 8)

ToYa
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-26, 02:48   

Dranio napisał/a:
ToYa, gratuluje postu, temat o ksiazkach historycznych, a ty OT

No widzisz DRANIO co narobiles :-) przez Twoj kod zrobilo sie zamieszanie w dziale historycznym :wink:

Dranio 
Docent

Wysłany: 2005-08-27, 01:53   

Ot, otwieralem ten post z pewna niesmialoscia :twisted: , ze ktos moze czytal ta ksiazke, a tu lipa jak zwykle Ot

Odpowiedz do tematu