Forum KGB
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Troche statystyki
Autor Wiadomość
Mistress 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2005-05-04, 12:01   

Jigs napisał/a:
Uczestnikow z zerowym kontem postow usunac po miesiacu, no moze dwoch od zarejestrowania, ale nie uprzedzac o tym w FAQ. Nie wiem czy mozna to ustawic automatycznie, ale byloby super.

Przecież to robię Słoneczko.
Co chwilę zmienia się liczba userów, bo regularnie "czyszczę" tych zeropostowców. Pamiętacie jak swego czasu było prawie 2000 użytkowników? Joy nie usuwał tych niepiszących, dopiero ja to zrobiłam i gdybym ich nie usuwała w tej chwili byłoby ok. 4000 - 5000.
Teraz bodajże jest trochę powyżej 500, ale niedługo znów będzie ok. 400 itd... :)

Creeck 
Student

Wysłany: 2005-05-04, 13:44   

Co do statystyk:

Czy wiecie, że 61.49% statystyk jest bezsensownych?

;)

mystical 
Gimnazjalista

Wysłany: 2005-05-04, 14:17   

A co do realnych statystyk:
Nie bylo mnie na forum przez piatek, sobote, niedziele, poniedzialek i wtorek (dlugoweekendowy wyjazd) i kiedy wszedlem dzis zobaczylem iz nowych postow jest 750. 750!
Tak trzymac :)

monos 
Magister
miłośnik

Wysłany: 2005-05-04, 23:51   

hmmm, w tych statystykach i ja jestem czcigodni ! ;]

4 osoby weszly na foruum przeze mnie. jedna nie mogla odnalezc miejsca gdzie moze sie przedstawic i skomplikowana struktura forum zniechecila ja na dlugo. chodzilo konkretnie o to aby na gorze byl post - przedstawmy sie;]

dwie kolejne zarejestrowaly sie i sa na etapie czytania

a 4 zacznie pisac jak zwolnie jej komp

co do spostrzezen ze statystyki.
poniewaz dosc szczegolowo czytam to forum to zauwazam ze niewiele jest osob aktywnych. wiele jest tych co pisza rzadko.
martwi mnie to, bo co jesli niewiele osob czyta ksiazki? no dobrze, moze tylko czesc wypowiada sie tu na forum.
szczerze mowiac, kiedys rozmaiwalem z Miss, i od tamtej pory czasem zastanawiam sie nad forum... ale co tam jestem jeszcze young.

--
korzystam z: IPhone 3G

karramba16 
Profesor

Wysłany: 2005-05-05, 06:04   

To, że jest nas tyle, ile nas jest, ma swoje plusy. I tak dużo piszemy, kiedy wstaję rano i wchodzę na stronkę, to mam do przeczytania średnio 50 postów. Ostatniośmy się rozpisali i nawet 70 jest. A gdyby było nas więcej i wszyscy byli aktywni, to chyba nie mogłabym sobie pozwolić na czytanie wszystkich wiadomości. Oczywiście wszystkich interesujących e-bookowców przyjmiemy z otwartymi rękoma (mówię m.in. o Twoich znajomych, monos :) ), ale nie mówcie, że jest nas mało !!!!!! Zresztą przecież jakość, się liczy, nie ??? :mrgreen: :mrgreen:

Błyśnij wiedzą!!

Jigs 
Gimnazjalista

Wysłany: 2005-05-05, 08:25   

Mistress Sloneczko

Padam przed Toba na kolana (ooo kuuurrrrna, ale ta podloga twarda :x ) i blagam o wybaczenie. Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina.* Nie sledzilem na biezaco liczby skreslencow. Mialas swietny pomysl usuwajac milczkow.
A swoja droga - co za pokrewienstwo dusz. :mrgreen:

* Dla studentow seminarium podaje tlumaczenie na lacine: Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa.

Odpowiedz do tematu