Forum KGB
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: weronik
2008-03-01, 22:46
SZOK
Autor Wiadomość
Mistress 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2004-08-14, 15:44   SZOK

Tym razem o filmach dokumentalnych.

Polecam każdemu w piątki po północy na TVP1 cykl "Czas na kontrowersyjny dokument".

Trzy najbardziej szokujące dokumenty które widziałam:

"Być zwierzęciem" - o ludziach którzy obsesyjnie próbują upodobnić się do zwierzaków, kosztem cierpienia i kasy oczywiście. Najbardziej zszokował mnie człowiek - kot, z dziurkami w policzkach, aby co dzien rano mógł sobie wkładać wąsy, z prawdziwymi zębami dzikiego kota, wytatuowanym w ciapki całym ciałem, implantami w górnej wardze i w łukach brwiowych. Tylko bidulek musiał nosić sztuczny, doczepiany ogon ale! zbiera kasę na implant ogona.

"Dzień którego nigdy nie zapomnę" - o obrzezaniu kobiet (tu akurat w Somalii). Brrrrrr...!!! Kawałkiem brudnej żyletki wycinana jest łechtaczka u małych dziewczynek, które potem (w wieku ok. 10 lat) wydawane są za mąż za przeważnie starych facetów, ich zadaniem jest rodzić 8-15 dzieci. Zszyta po okaleczeniu kobieta ma problemy nawet z oddawaniem moczu. W filmie pokazane było że dziewczynki się miejscowo znieczula, ale z tego co czytałam znieczulenie stosuje się bardzo rzadko, a cierpienie i ból które przeżywają ma być jakowo ofiarą dla Boga i takie tam, więc wkłada się im szmatę do ust żeby nie krzyczały, kilka kobiet siada na dziewczynce, by nie wierzgała, a nogi są związywane. Ten krzyk, kwik, płacz... żebyście słyszeli... to było straszne.

"Puszyste panie i ich wielbiciele" - nie o takich tam zwykłych puszystych, ale o monstrach, powyżej 300 kg i o facetach dla których taka ogromna pani to szczyt marzeń. Najrubsza z nich (360 kg) nie mogła nawet samodzielnie podnosić ręki, do wszystkiego był mały dźwig. Skóra na jej pośladkach i udach stwarniała i zciemniała jak u słonia. A zgadnijcie ile miała w pasie? 5 metrów! Jej mąż tuczył ją by była jak największa, ponieważ miał aspiracje by jego ślubna była najgrubszą kobietą świata.

Raz na jakiś czas są powtórki, więc jeśli Wam się uda "dopaść" - nie przegapcie.

Czy ktoś widział jakiś z nich?

dedorka 
Docent

Wysłany: 2004-08-14, 17:11   

Ja widziałam ten pierwszy o ludziach którzy chcieli się upodobnić do zwierząt.

Nie było to dla mnie jakieś obrzydliwe, bardziej zadziwiające i niezrozumiałe.

Jedna, rzeczywiście trochę wywołująca ciarki na plecach scena, to ta, gdy koleś, który chciał się upodobnić do jaszczurki i miał wytatuowaną w zielono-niebieske łuski głowę i całe ciało, dał się na żywca ciąć po skórze twarzy, po liniach tych wytatuowanych łusek, zeby były nie tylko widoczne, ale też wyczuwalne pod palcami, gdy rany się zagoją.

Brrr...

[ Dodano: 2004-08-14, 17:11 ]
A z chęcią obejrzałabym ten trzeci, może bym się wyleczyła z kompleksów... :lol:

Kamilka 
Przedszkolak
Milka

Wysłany: 2004-08-16, 00:12   

Dla mnie szokiem (ale w innym znaczeniu) był dokument "Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym"- jeden z jej gł. bohaterów przypominał alfonsa z krwii i kości (w jakimś sensie nim był). Naiwność dziewczyn, które się do niego zgłaszały, była żenująca. Cały cykl był wstrząsający.

pajk 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2004-08-19, 12:44   Re: SZOK

Mistress napisał/a:
Tym razem o filmach dokumentalnych.

Polecam każdemu w piątki po północy na TVP1 cykl "Czas na kontrowersyjny dokument".
Trzy najbardziej szokujące dokumenty które widziałam:

"Być zwierzęciem" - .................
"Dzień którego nigdy nie zapomnę" - o obrzezaniu kobiet ..................
"Puszyste panie i ich wielbiciele" - ................

Czy ktoś widział jakiś z nich?

Widziałem
-drugiego nie bedę komentował, bo Mis.. , w obronie kobiet, przesladowanych przez mężczyzn , wyrwie mi brodę, a oczy zje ze szczypiorkiem . :) ..-Będzie temat na następny dokument

-To warto oglądać ! Trzeba tylko pamiętać, że to jest kręcone, by zepatowac widza tak, żeby mu szczena na kolana opadła z wrazenia . Sprzedać się musi!

-Ten o "zwierzakach" był raczej żałosy , o 3/4 za długi , nudnawy. Trochę żal tych osobników , trochę smieszą. Efekty jakie uzyskali przy takim poswięceniu sa raczej zabawne.

-Ten o "paniach puszystych" turpistyczny, bym żekł :) -strasznie to nieestetyczne!

Duzo tu dają "dzieł" które przywodza na mysl , pokazywane niegdyś na jarmarkach atrakcje typu: "baba z brodą" ,"świnia z trzema ......" itp

Niemniej, czasem coś się trafi dobrego, a i , do jakiego idiotyzmy, dla wyróżnienia się z bezimiennej masy, człowiek jest w stanie się posunać, wiedzieć warto ! :)

mało zszokowany pajk

ps. No - Przyznaje, mimo zastrzeżeń co do żetelności . Dokument o "obrzezaniu" troche mnie szokuje i budzi silny sprzeciw.
Ale co można zrobić?
Wystrzelać tych "głupich czarnuchów" bo się żle bawią i są niegodni miana ..........?
Czy namówić Buscha , żeby im wprowadził "demokracje"

To, ich swiat , ich kultóra
-czy mamy prawo sie wtrącać , pamiętajac, ze jakakolwiek ingerencja z zewnątrz, w obcą kultóre, kończy się zazwyczaj źle?

Czy mamy prawo się , -Nie wtrącac , powołujac sie na powyższe ?

Mistress 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2004-08-20, 11:45   

Kobiety prześladowane przez mężczyzn... Hmmm...

Najgorsze jest że to wcale nie mężczyźni domagają się tego chorego podtrzymywania tradycji, tylko same kobiety! Bo skoro im to zrobiono, muszą robić też swoim córkom. Kolejny dowód na to że niektóre baby są bezbrzeżnie głupie.

Niektóre! Tak więc koleżanki-forumowiczki, proszę się nie obrażać o brak solidarności.

pajk 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2004-08-21, 12:57   

Mistress napisał/a:
Kobiety prześladowane przez mężczyzn... Hmmm...

Najgorsze jest że to wcale nie mężczyźni domagają......

"COTY" !!!!!!!!!!!! :shock:

--- Myslałem ze to jak zawsze: "mezczyzni kobietom zgotowali taki los" :mrgreen:
pajk :)

Odpowiedz do tematu