[Fsy] Goodkind Terry - Miecz prawdy
Odpowiedz do tematu

:
Trochę OT, ale miłośnikom Goodkinda polecam "Malazańską księgę poległych" Stevena Eriksona.
Według mojego skromnego zdania dystansuje i Goodkinda i gwiazdę ostatniego sezonu Martina.
Dwie uwagi na początek: ciut trudniejsze niż "Miecz prawdy" do czytania i na początku pierwszego tomu można poważnie zwątpić, ponieważ tak gdzieś do dwusetnej strony właściwie nie wiadomo o co chodzi, ale potem...

Naprawdę warto :) .

:
nie pasuje mi proza tego pana jeśli to ma tak wyglądać, autor serwuje czytelnikowi nieustanne emocjonalne jazdy, srutututu wielkie problemy, wszystko trudne, chwytają się za serce co chwila (coś mnie tknęło jak czytałem motto autora w którym pisał "mam nadzieję że tak książka chwyci was za serce" lub jakoś podobnie) a kysz jak będę chciał nieustannej emocjonalnej jazdy zacznę oglądać telenowele, doczytam 1 tom jestem na 80 stron przed końcem nie czytam więcej tego autora
stanowcze NIE dla melodramatycznej fantasy

:
tobe spruboj webera opowiesci o bahzellu ;) fajne i chociaz duzo sie dzieje itd to sa calkiem inne od goodkinda ;)

Ostatnio zmieniony przez tygryska 2010-07-23, 21:10, w całości zmieniany 1 raz
kot też człowiek tylko ma rozum, futerko i jest... mądrzejszy...

Nowalijka roku 2009
:
webera czytałem o honor harrington i było całkiem fajne, ale na razie mam całą liste książek do przeczytania, mogę wciągnąć go na moją listę kolejkową

:
Offtop sie robi ale co mi tam :P tobe, HH to space opera (mniam ! ) natomiast Bahzell to w klimatach magicznych - jak Miecz prawdy - tylko Weber tak nie przynudza :P

pajk napisał/a:
Piepszony malkontent !!!
Nieznany napisał/a:
to markotny kocur jest
:
weber potrafi po prostu budowac postac ze czytelnik zaciekawia sie i czasami utozsamia a czasami nie lubi - ale nie jest obojetnym

kot też człowiek tylko ma rozum, futerko i jest... mądrzejszy...

Nowalijka roku 2009
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum