Forum KGB
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
co robisz teraz?
Autor Wiadomość
Kama 
Towarzysz

Wysłany: 2005-11-26, 12:29   

O Boże, co za ludzie!! Tak narzekać! :mrgreen:
A ja siedzę dziś w pracy ( w sobotę!!!!) i żyję i nie narzekam. :twisted:

myshorek 
Profesor

Wysłany: 2005-11-26, 19:43   

Zbieram się właśnie na imprezę urodzinkową. Włoski umyte, kombinuję nad ubraniem. Pada deszcz, jest ciapa i niemiło. Dobrze że nie musze zapylać na piechotkę :wink:
Idę się malować...

myshorek 
Profesor

Wysłany: 2005-11-27, 12:51   

Tataramtam tam tam!!

O ile mi ktoś czegoś nie skasuje, to jest to właśnie dwutysięczny post, o czym kompletnie zapomniałabym, gdyby nie qdoj :roll:

Wróciłam prawie o szóstej, spałam do jedenastej, teraz robię ozdoby na choinkę, która będzie stać na rynku mojego miasta i wysilam umysł nad kolejną edycją konkursu, ale o tym szaaaa..... :)

derbullaw 
Towarzysz
W Drodze Na Stos

Wysłany: 2005-11-27, 14:58   

Właśnie zrobiłem sobie przerwę na obiad, wpadłem na forum i zsolidaryzowałem się z jednym z userów. Tak, tak, my przedstawiciele liberalnego nurtu polskiej ortografii musimy się, jako uciśniona mniejszość, trzymać razem :lol: .
Po obiadku znowu trzega wracać do światło-cieni. O ile starczy kredki, to może do wieczora skończę :) .

e-n 
Profesor
Out of order

Wysłany: 2005-11-27, 15:27   

A ja się nareszczie wyspałem..
A teraz siedzę i wystawiam jakieś pierdółki na Allegro. Chciałem popisać tutaj..ale jakoś nie widzę nowych tematów, a nie będę nabijał postów bez sensu.
amen.

e-n, zajęty.

derbullaw 
Towarzysz
W Drodze Na Stos

Wysłany: 2005-11-27, 16:15   

E-n miło, że nie chcesz pisać o niczym :) .
e-n napisał/a:
Chciałem popisać tutaj..ale jakoś nie widzę nowych tematów

Załóż własny topik, jak będzie ciekawy, albo kontrowersyjny temat, to się towarzystwo rozrusza :D

myshorek 
Profesor

Wysłany: 2005-11-27, 19:56   

A ja siedzę sobie, kończę już przygotowywać to co miałam przygotowywać, odpisuję na PW karramby, zaraz idę odgrzać kluseczki z obiadu i wyprowadzić psa. Czy dzisiaj jest "Fala zbrodni"??

karramba16 
Profesor

Wysłany: 2005-11-27, 20:08   

"Zwyczaje i obyczaje szlacheckie w kształtowaniu świadomości narodowej" - nie chciało się ruszyć przez cały weekend, to siedź, człowieku, w niedzielę wieczorem i pisz!! :) :):) Zaraz pójdzie "Taniec z gwiazdami", to sobie coś nasmaruję w przerwach na reklamy...:). A jutro będzie dłuuuuugi dzień - do 16.15 siedzę w szkole :( :(:( W tym przez dwie godziny sobie będę pisać wypracowanie z polskiego :help: ......

Błyśnij wiedzą!!

woytec60 
Pierwszak

Wysłany: 2005-11-27, 23:31   

Biorę PDA z "Teatrem cieni" Carda i idę do łóżka.
Jutro poniedziałek :?

qdoj 
Docent

Wysłany: 2005-11-29, 06:21   

TERAZ TRYUMFUJĘ !!!!
:D
Ha! Skończyłem projekt. Co prawda o jedną nockę póżniej, niż się spodziewałem (bo wyskoczyły dodatkowe rysunki "odpryskowe"), ale liczy się, że skończyłem. Teraz nareszcie można iść spać. A w konsekwencji włączyć się na powrót do forumowego życia :)

Wiadomo, że nocne siedzenie to nic takiego strasznego, ale najgorsze są te drobne uprzejmości losu, np. odcisk od wciskania kółka od myszki, boląca szyja od skręcania głowy ciągle w prawo, czasem chwilowa utrata czucia w palcach (od tego, że tamowana jest cyrkulacja krwi, bo ręka w okolicy łokcia tkwi ciągle na kancie biurka).

Przez tą noc przesłuchałem całego Świetlickiego, jakiego mam oraz dużo Joy Division. Lekka psychodela, ale mogłem sobie pozwolic na małe szaleństwo. W końcu to już koniec :)

Muszę się pochwalić, że nie narysowałem nigdy niczego trudniejszego. Inaczej nie gadałbym o tym tyle :) To był budynek o 5 kondygnacjach (od parteru aż po poddasze), 4 klatkach schodowych i miał po 8 mieszkań zamkniętych w rodzaj kręgu (nota bene kręgu w kształcie rombu) na każdej kondygncji mieszkalnej. Szerokość zabudowy: 26 metrów, długość 47 metrów. Problemem było to, że każda kondygnacja wyglądała inaczej, a wszystkie musiały sie zamknąć w podobnym obrysie. Mieszkania idące w lewo spotykały się z mieszkaniami idącymi w prawo 50 metrów dalej. I to wszystko musi się spotkać dokładnie w taki sam sposób!

Co robisz teraz?
Teraz idę spać :) :) :) :)

troszkę bredzę, ale to nic aż tak nowego, żeby dziwiło... :wink: Przynajmniej te nocne brednie są naturalne (nie muszę sie wstydzić alkomatu).

Dobranoc forumowiczom.

myshorek 
Profesor

Wysłany: 2005-11-29, 12:52   

Słucham piosenek od qdoja, lekka psychodela i mnie zaczyna ogarniać, mam dziś huk klientów i roboty. Idę robić faktury i zrobić edit umowom, bo się zdeaktualizowały. Znów ktoś tu idzie........o nieeeee......:maruda:

andy 
Przyjaciel forum
Obserwacja trwa

Wysłany: 2005-11-29, 15:51   

Patrzę co się wyartykułowało na forum - jak zwykle :x

myshorek 
Profesor

Wysłany: 2005-11-29, 16:26   

Andy, powiedz mi, bo od jakiegoś czasu mnie to zastanawia. Skoro tu jest tak :x to czemu tu nadal jesteś?

Koniec pracki na dziś. Idę do domku kończyć następne sto pięćdziesiąt osiem spraw. Gdyby przylazł tu mój prywatny agent szpieg (choć wątpię bo już skończył pracę) to pozdrówcie go ode mnie.

andy 
Przyjaciel forum
Obserwacja trwa

Wysłany: 2005-11-29, 16:38   

Z sentymenu i chęci pomagania tym, którzy są nowi (lub w miarę) i czegoś szukają, a mogę to mieć. Taki altruista jestem. Jak tu taki nie pasuje to mi WYRAŹNIE napisz to poproszę (grzecznie) o wycięcie konta i przestanę tu bywać. OK

myshorek 
Profesor

Wysłany: 2005-11-29, 16:47   

:lol:

Kochany altruistyczny marudny andy! Jak zawsze niezawodny w kwestii odchodzenia. Można spokojnie postawić całą wypłatę i i założyć odpowiedź i będzie się niemal stuprocentowo pewnym odpowiedniej kwestii. :wink:

hehe ale odpowiadając na pytanie - nie, nie chcę żebyś odchodził, ale jak chcesz żeby ci to powtarzać co miesiąc, to na mnie nie licz. Skopiuj sobie i czytaj zawsze, jak cię najdzie pytanie.

Teraz niestety przemiły temat Ciebie dotyczący musi zostać zakończony, bo robimy OT.

A co do tematu. Pingam sobie w cmdmie i czekam na powrót szefa.

andy 
Przyjaciel forum
Obserwacja trwa

Wysłany: 2005-11-29, 16:58   

Ktoś to i tak wytnie, to było mi to napisać na PW, no chyba, że lubisz szeroką publiczkę. Ja napisałem zgodnie z temacikiem :/

marwa 
Pierwszak

Wysłany: 2005-11-29, 19:02   

siedzę sobie sam w pracy, popijam kawkę i myślę o tym, że chyba niedługo mnie wywalą, a szkoda fajna praca była, ale cóż wszystko co piękne kiedyś się kończy :cry:

karramba16 
Profesor

Wysłany: 2005-11-29, 20:07   

Wielki, żółty kubek pełen cappucino...Sialalalala...Z głośnika płyną stare piosenki....Sialalala....A ja siedzę i przyswajam....O, przyswajam, o....."Rozwój gospodarki towarowo-pieniężnej – wzrost produkcji rolnej i narastanie pierwiastkowych form kapitalistycznych w mieście".....Sialalala.....I inne ciekawe rzeczy.....Ogólnie - nasz cudowny kraj w XVI - fascynujący temat....:)

Zapomniałabym....Sialalala....

Błyśnij wiedzą!!

e-n 
Profesor
Out of order

Wysłany: 2005-11-29, 20:41   

Siedzę i czytam forum. Poznaje ludzi..o ile oczywiście mozna kogoś w taki sposób poznać. Przy kubku z kawą. Zimna już..ale nie przeszkadza. Dzisiaj miałem dzień fizyczny, zmordowany jestem jak pieseczek..Mówią że praca przy komputerze nie męczy..no nie wiem. Przeniosłem dzisiaj około 200 sztuk i jestem wypompowany.
Załatwiam w tzw. "międzyczasie" różne sprawy finansowe. Próbuje zarobić jakies drobne na żarcie dla Jaguara :wink:
Nabijam sobie kolejnego posta.

Kefirek 
Gimnazjalista
wieczny student PK

Wysłany: 2005-11-29, 22:00   

siedzę i bawię sie w regeneracje moich starych <ale jarych :wink: > głosników, w tle ładnie mi gra Project C - Phase 2 - Raging Serenity, a gdy znudzi mi sie zeskrobywanie kleju z kosza głosnika lookam na forum

Odpowiedz do tematu