[Fan] Brown Dan - Cyfrowa twierdza
Odpowiedz do tematu

: [Fan] Brown Dan - Cyfrowa twierdza
co sądzicie o książce dona browna - cyfrowa twierdza, ja osobiscie polecam, myślałam ze tematyka mnie nie zainteresuje ale myliłam się siedxze non stop i czytam co sądzicie wy?

Ostatnio zmieniony przez Lena 2009-10-07, 11:31, w całości zmieniany 2 razy
:
Przeczytałam-zapomniałam. :)

Tak, jak poprzednie dzieła Browna, uważam że to książka na wakacje. Na wczasy pod gruszą. Na leżenie leniwe pod kocem i niemyślenie.

Miłe, akcja wartka, wydarzenia logicznie połączone, postaci jasno nakreślone. Tyle, że głębi w tym nie ma. :/

<b>Ja nie jestem 'łatwym mężczyzną'</b>
:
Polecam. Nie tak ciekawa jak Anioly i demony, czy Kod Leonarda ale warta przeczytania.

:
myshorek napisał/a:
wydarzenia logicznie połączone, postaci jasno nakreślone.

Jak dla mnie to wydarzenia są POWIĄZANE logicznie ale same w sobie często pozbawione są logiki, natomiast postacie wyglądają jak żywcem wycięte z Harlequina. Owszem, jasno nakreślone, blask bije od nich jak od jarzeniówek w moim domku gospodarczym, tylko, że oni nie potrzebują zasilania - świecą blaskiem swojej doskonałości. Całość dosyć przewidywalna, gdy zna się jakieś inne "dzieua" Browna, po prostu popadł w schemat... Wiem, że to była jego pierwsza książka i po przeczytaniu jej poczułem pewien niesmak. Jest duzo gorsza od Zwodniczego punktu albo Kodu Leonarda (Aniołów nie czytałem). Rzeczywiscie jest to książka do przeczytania i rozluźnienia się i do zapomnienia. Po tygodniu nie pamiętam jak nazywała się główna bohaterka...

:
Przeczytałem i stwierdzam, że bardzo lekka to literatura. przeczytać, zapomnieć i nie zastanawiać się za bardzo.

All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum