Forum KGB
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
ulubiona rasa psów
Autor Wiadomość
Eskevar 
Przyjaciel forum
Głupia rozpieszczona cipa

Wysłany: 2006-04-08, 15:51   

szaraczek napisał/a:
bez wahania, podchodzą, zapoznają się , obwąchują kolegę a nawet czasami dają do zrozumienie iż nie mają ochoty na przyjaźnie i bez żadnych obiekcji powarkują lub odchodzą zrezygnowane bez względu na gabaryty kolegi

I tu jest mały problem, bo np. mój Kiluś potrafi rzuciś się do Rotwailera. Właśnie dlatego kiedyś pogryzł mnie Rotwailer, bo mój Kiluś zaczął do niego "fikać", ja go musiałam ratować i wziąść na ręce, wtedy psisko ugryzło mnie, bo Killera nie mogło dosięgnąć.
I często ta kupa szczekającego futra rzuca się do wielkich psów przekonany, że wilczur nie ma szans :znudzony:

szaraczek napisał/a:
A czy widziałeś kiedyś Yorka w starciu z kotem ??? Jest z byt szybki i zbyt pewny siebie żeby byle kot potrafił mu dołożyć chyba że miałeś na myśli tygrysa bengalskiego bo zwykły dachowiec nie ma szans

Mój kot waży 5kg - Killer 2,5. Kot nie ma szans w starciu z Kilusiem :]
e-n napisał/a:
Ale jeśli to miał być przytyk - słabo się starasz..jestem dość gruboskórny i subtelności mnie nie ruszają.

e-n, daję sobie rękę uciąć, że bałbyś się dotknąć mojego Yorka :] Uwielbiam patrzeć na ta jak jakiś cwaniaczek przerażony ucieka przed 15sto centymetrową szczotką do podłogi :lol:

K 
Gimnazjalista
Amaru

Wysłany: 2006-04-08, 17:54   

Eskevar napisał/a:
szaraczek napisał/a:
Właśnie dlatego kiedyś pogryzł mnie Rotwailer, bo mój Kiluś zaczął do niego "fikać", ja go musiałam ratować i wziąść na ręce

a podobno te "psy" potrafią same o siebie zadbać

e-n, daję sobie rękę uciąć, że bałbyś się dotknąć mojego Yorka :] Uwielbiam patrzeć na ta jak jakiś cwaniaczek przerażony ucieka przed 15sto centymetrową szczotką do podłogi

tak, na pewno bałby się. Ale chyba tego, że jednym dotknięciem złamie mu kręgosłup.

Eskevar napisał/a:

Nie masz za grosz instynktów macierzyńskich :evil:
Przecież yoreczki są takie milusie i kochane, słodziutkie pokraczne maleństwa

K napisał/a:
w sumie to ja sie zastanawiam, czy to w ogole pies jest. bo nawet to to porządnie szczekać nie umie

Szczekać to yorki potrafią i to baaardzo dobrze. Mój Killer potrafi cały wieczór drzeć mordkę aż sąsiadów szlag trafia :) A że ma malutkie srtuny głosowe to i głosik cienki, ale donośny.

mam instynkt macierzyński, ale nie w stosunku do szczurów.
gdyby moi sąsiedzi mieli takiego "psa" i by to to się darło cały wieczór, to chyba bym "przypadkowo" nadepneła.
a jeśli się faktycznie drze cały wieczór, to świadczy tylko o braku jakiegokolwiek wychowania.

There's good sex and there's bad sex but chocolate is always chocolate

Eskevar 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2006-04-08, 18:06   

K napisał/a:
tak, na pewno bałby się. Ale chyba tego, że jednym dotknięciem złamie mu kręgosłup.

K, podejrzewam, że Yorki widujesz tylko w TV lub w gazetach. Ja wiem, że one wyglądają słodko i niewinnie, ale uwierz mi - nie są słodkie i niewinne. Gwarantuję Ci, że Ty też nie miałabyś odwagi pogłaskać mojego psa. Wiem co mówię, bo nawet mój brat (które jest domownikiem, pies go zna) nigdy jeszcze się nie ośmielił dotknąć Killerka. Za to Killerek nie raz już go upierniczył. Yorki ząbki mają malutkie, ale za to ostre, szpilkowate - łatwo przebijają skórę :]

[ Dodano: 2006-04-08, 18:11 ]
K napisał/a:
mam instynkt macierzyński, ale nie w stosunku do szczurów.
gdyby moi sąsiedzi mieli takiego "psa" i by to to się darło cały wieczór, to chyba bym "przypadkowo" nadepneła.
a jeśli się faktycznie drze cały wieczór, to świadczy tylko o braku jakiegokolwiek wychowania.

Napdepnęła?? :lol:
K, No ja już nie wiem jak mam Ci tłumaczyć - może poczytaj jakąś fachową książkę i Psach - w każdej jednej jest napisane, że Yorki nie są łagodne. Nie podeszłabnyś nawet do niego :lol:
A to, że sobie szczeka w nocy to nie tyle brak wychowania (bo gdybym mu kazała wracac do domu to by przyszedł) ile zezwolenie właściciela. Sąsiedzi rano budzą mnie muzyką Disco Polo albo wrzaskami piep.rzonych bachorów (dlaczego one nie są w szkole? :evil: ), więc ja im w nocy spać nie daję - niech sobie Killerek szczeka :]

K 
Gimnazjalista
Amaru

Wysłany: 2006-04-08, 19:34   

Eskevar napisał/a:
wrzaskami piep.rzonych bachorów

gdzie się podział twój instynkt macierzyński?

Tak sie składa, że książek o psach przeczytałam dużo i nigdy w życiu nikt mnie do tych szczurów nie przekona. Pies musi wyglądać jak pies. Wszystko poniżej 35 cm jest szczurowate.

Może nie tyle nie miałabym odwagi go pogłaskać, co nie miałabym chęci. Nie każdemu muszą się podobać te paskudztwa.

There's good sex and there's bad sex but chocolate is always chocolate

Eskevar 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2006-04-08, 20:22   

K napisał/a:
gdzie się podział twój instynkt macierzyński?

Dla piep.rzonych bachorów nigdy go nie miałam.

K napisał/a:
Tak sie składa, że książek o psach przeczytałam dużo i nigdy w życiu nikt mnie do tych szczurów nie przekona. Pies musi wyglądać jak pies. Wszystko poniżej 35 cm jest szczurowate.

Tu nie chodzi o przekonanie Cię do tego, żebyś pokochała Yorki. Tylko mi kitu nie wciskaj, że te psy to łagodne dupowate sieroty, bo sama mam w domu Yorka i chyba wiem więcej na ten temat.

Tici 
Towarzysz

Wysłany: 2006-04-08, 22:14   

Zgadza sie. Yorki mimo miniaturowych rozmiarów posiadają charakterki... Dlatego chyba tak często są rozpuszczone jak przysłowiowy dziadowski bicz - ich rozczulające rozmiary maskują całkiem nierozczulający charakter :P

pecheur 
Przedszkolak

Wysłany: 2006-04-08, 23:38   

A moje ulubione pieski to labradory. Tylko dlaczego szczeniaki są takie drogie? :( jeśli ktoś chce oddać małegolabradorka , to przyjme go z otwrtymi rękoma

Eskevar 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2006-04-09, 00:51   

pecheur napisał/a:
Tylko dlaczego szczeniaki są takie drogie?

Drogie?? A widziałeś cene Yorka?? :> Toż to biegająca fortuna!

Tici napisał/a:
zęsto są rozpuszczone jak przysłowiowy dziadowski bicz

Eee tam :p

pajk 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2006-04-09, 01:17   

Eskevar napisał/a:
pecheur napisał/a:
Tylko dlaczego szczeniaki są takie drogie?

Drogie?? A widziałeś cene Yorka?? :> Toż to biegająca fortuna!
.......

jak liczyć za kilo ,to faktycznie straszna drożyzna jak za takiego kurzołapa :)

Ale faktycznie ze szczuropodobnych York jest chyba jedynym prawdziwym psem, reszta to sprawa wychowania, Eske go pewnie wytresowała na obrońce cnoty i teraz widać załuje :) wiersze pisze i "wogle" :) Trza ją bedzie brać w rękawicach spawalniczych i butach z cholewami. Jak jeszcze tak żałościwie popisze to pożycze od znajomego spawacza.:)
Albo ze swoim przyjadę :)
Mój jest oczywiscie najładniejszy to legawiec malabarski około 60 kilo i lubi Yorki :)
Inne żeczy tez lubi jesć , jeszcze lubi leżeć "kołami do góry i dyskutować Jak na psa jest wybitnie gadatliwy! O wychowaniu lepiej zmilczeć ...hm jest bezstresowo wychowany :)

e-n 
Profesor
Out of order

Wysłany: 2006-04-09, 03:14   

pajk napisał/a:
Eske go pewnie wytresowała na obrońce cnoty i teraz widać załuje

:lol:

Przez grzeczność nie zapytam do czego się rzuca adoratorom... Bo normalny pies to do gardła..ale toto małe gó.wno przeca nie doskoczy.. :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Leonida 
Towarzysz
matka Polka ;o)

Wysłany: 2006-04-09, 10:03   

e-n napisał/a:
Przez grzeczność nie zapytam do czego się rzuca adoratorom...

pajk napisał/a:
Trza ją bedzie brać w rękawicach spawalniczych i butach z cholewami.

NO tak, nie wiem pajk czy ta zbroja wystarczy...pomysl też o suspensorach (chyba tak się ta część garderoby zwie?)-najlepiej z Tytanu :lol: :lol: :lol:

mój status

Eskevar 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2006-04-09, 15:36   

e-n napisał/a:
Przez grzeczność nie zapytam do czego się rzuca adoratorom... Bo normalny pies to do gardła..ale toto małe gó.wno przeca nie doskoczy..

Leonida napisał/a:
NO tak, nie wiem pajk czy ta zbroja wystarczy...pomysl też o suspensorach (chyba tak się ta część garderoby zwie?)-najlepiej z Tytanu

Spokojnie, bez paniki. Killuś jest malutki i sięga najwyżej nad kolana, więc zakładając, że nasi forumowi panowie, nie są nazbyt "wyrośnięci" mogą spokojnie zachodzić w konkury :>

razzack 
Przedszkolak

Wysłany: 2006-04-09, 21:35   

Według mnie koty są fatalne, chyba że akie duże i dzikie :P

eddie 
Gimnazjalista

Wysłany: 2006-04-09, 22:19   

Jaka jest wasza ulubiona rasa psów?

Dla mnie hot-dogi. Ale nie za często - od czasu do czasu.

Eddie

razzack 
Przedszkolak

Wysłany: 2006-04-09, 22:42   

LOL, a czym Cię zaitrygowały?? :D

lepidopter 
Pierwszak

Wysłany: 2006-04-09, 23:18   

Leonida napisał/a:
suspensorach

nie wiem co to znaczy jeżeli chodzi o garderobę, ale jeżeli chodzi o biologię to jest to wieszadełko - część nasienia, czyli wszystko zostaje w temacie :p
Co do moich ulubionych ras to labradory i Golden Retvailery najkochańsze i najmądrzejsze psy na świecie. No i oczywiście jamniki, które towarzyszą mi od wczesnego dzieciństwa - okropnie charakterne, ale też wierne i baardzo kochane. :]

pajk 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2006-04-10, 01:28   

eddie napisał/a:
Jaka jest wasza ulubiona rasa psów?
Dla mnie hot-dogi. Ale nie za często - od czasu do czasu.
Eddie
też lubie HOT-DOGI z musztardą i tym czerwonym i koty lubie.

Też kiedyś chcialem wodołaza :) to hyba the best of pies :) ale gdzie w dzisiejszych czasach z takim olbrzymim bydlakiem no gdzie :(

Leonida 
Towarzysz
matka Polka ;o)

Wysłany: 2006-04-10, 08:53   

lepidopter napisał/a:
nie wiem co to znaczy jeżeli chodzi o garderobę

Suspensor PROFESJONALNY Wojownik

Cytat:
Wysokiej kllasy suspensor szczególnie doceniony przez instruktorów Combatu i Krav Magi oraz często wykorzystywany przy szkoleniu służb mundurowych. Wykonane ze skóropodobnego materiału z mocną ochroną na podbrzusze, głęboką miseczką zapobiegającą przemieszczaniu się ochraniacza zwłaszcza przy kopnięciach od dołu i dającą maksymalną ochronę... pachwiny. Jeśli na treningu uderzenia w te części ciała nie są przypadkowe i trenuje się je częstu taki suspensor to konieczność! Jeśli jest dobrze dopasowany ( musi dobrze przylegać do ciała) nie czuć dyskonfortu w czasie uderzeń.

pogrzebałam i znalazłam :)

nawiązując do tematu-myślę, że ochroniłoby klejnoty rodowe przed zapalczywym Killerkiem :twisted:

mój status

pajk 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2006-04-10, 20:32   

Leonida napisał/a:
lepidopter napisał/a:
nie wiem co to znaczy jeżeli chodzi o garderobę
.......
Suspensor PROFESJONALNY Wojownik ............
..........
pogrzebałam i znalazłam :) .....

pogrzebałam !!!! ....-znalazłam!!!! --Acha!

Leonido!!! powiedz szczeże ! Czy Leonidas cały czas w tym chodzi? -I dlaczego?? :)

Leonida 
Towarzysz
matka Polka ;o)

Wysłany: 2006-04-11, 08:50   

Cytat:
Leonido!!! powiedz szczeże ! Czy Leonidas cały czas w tym chodzi? -I dlaczego?? Smile

mrrau-bo wyglada tak seksownie, i mogę z niego zdzierac jak (uwaga-powrót do tematu) - jamniczek lub terierek :)

mój status

Odpowiedz do tematu