Biseksualizm
Odpowiedz do tematu

: Biseksualizm
Powiedzcie - czy przeszkadzałoby Wam gdyby Wasz partner był bi? Lub przynajmniej powiedział że miał kiedyś kontakt z osobą tej samej płci?

Czy taki kontakt uważacie za zdradę (gdyby zdarzył się podczas Waszego związku)? A może przeciwnie - uważacie że to ze zdradą nie ma nic wspólnego i wręcz Was to.. podnieca i dodaje pikanterii?

Na pewno też inaczej traktowałbym zdradę mojej partnerki z inną kobietą a inaczej z innym mężczyzną... A w ogóle czy traktowałbym to jako zdradę? hmmm, ciężko powiedzieć... może w jakieś części, na pewno by mnie to ubodło (rogacz! rogacz! :lol: ) w jakiś sposób- dokładnie nie mogę powiedzieć- tam gdzie są emocje, czasami ciężko przewidzieć rezultat...
Na pewno też w jakimś stopniu by to mnie podniecało... Jednak takim akcjom zdecydowanie wolałbym towarzyszyć... :> Nie chciałbym, żęby moja kobieta gziła się gdzieś po kątach beze mnie, nawet z jakąś uroczą laską... :lol:

Czekać i nie tracić nadziei!
:
dziubek napisał/a:
Jednak takim akcjom zdecydowanie wolałbym towarzyszyć

Jakie to typowo męskie myślenie. :]
Ale gdyby ona wykluczała Twój udział? Żadnych trójkątów. Ona wychodzi - kocha się z kobietą, potem wraca.
A nawet gdyby zgodziła się na trójkąt to tylko pod warunkiem że potem w tym trójkącie będą dwaj mężczyźni.

Jakie to typowo męskie myślenie.

No i co z tego? Jesstem mężczyzną przecież... :>

Mistress napisał/a:
A nawet gdyby zgodziła się na trójkąt to tylko pod warunkiem że potem w tym trójkącie będą dwaj mężczyźni.

Jak to T. Love śpiewa: Nie nie nie, nie nie nie....
No cóż... Jestem jaki jestem... Mój kodeks moralny skomplikowany jest, jedne rzeczy odrzucam, inne nie...

Mistress napisał/a:
Ale gdyby ona wykluczała Twój udział? Żadnych trójkątów. Ona wychodzi - kocha się z kobietą, potem wraca.

No to chciałbym aby zakończyła ten związek i powiedziała czego jej brakuje. Postrałbym się to w miarę możliwości zmienić...

Czekać i nie tracić nadziei!
:
Mistress napisał/a:
Żadnych trójkątów

:ok: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :ok:

:!: :!: :!: :!: :!: POPIERAM, POPIERAM :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Wprowadź na forum zakaz TRóJKąTóW :mlotek:

DOSYć TEGO PORóBSTWA :D

nIECH żYJą KółECZKA :!:

:beer: :drunk: :wino:

:D :p :ziew:

[ Dodano: 2006-05-09, 16:24 ]
dziubek napisał/a:
No to chciałbym aby zakończyła ten związek i

miej odwagę
ZRóB TO SAM
:!:

PS. Na gwałt muszę wiedzieć, to to są barchanowe majtki, wie ktoś :?:

...ecce homo vorax et potator vini publicanorum et peccatorum amicus
summersolstice
[Usunięty]
:
Jestem homofobem-a moze lepiej brzmi -homofobka.Dwoch facetow to dla mnie porazka."Ogol dupsko,rzniecie bedzie" :shock: :shock: ,dwie kobiety tak mnie nie odrzucaja ale tez nie przekonuja.Natomiast chyba, prawie kazdej kobiecie sie marzy dwoch facetow :miłość: oczywiscie na zasadzie kontroli :lol: :twisted:

:
Fabiolek napisał/a:
Wprowadź na forum zakaz TRóJKąTóW

:lol: :lol: :lol: :lol:
Masz rację, zaraz o tym wspomnę w Regulaminie. :>

Fabiolek napisał/a:
miej odwagę
ZRóB TO SAM

:lol: :lol: :lol: :lol:

Wiec nie moge wymagac od Was, ze bedziecie ciagle meczyly sie z nami. Ale facet z facetem to fuj. Paskudztwo.

Kocham Shakire i sledzie z beczki.
:
Fabiolek...a po co Ci te barchanowe gacie? Takie to babcie nosiły... chyba że zainspirowała Cię piosenka typu "przepijemy naszej babci domek cały....." :]

- "Colonel O´Neill what the hell are you doing?!?"
- "In the middle of my backswing?!?!?!!"
:
Znam i ludzi homoseksualnych i biseksualnych. Nie przeszkadza mi to (do poki owy Pan lub Pani nie sa zbyt natretni, jesli np. sie im podobam).

Co do kwesti, co by bylo gdyby moja partnerka byla bi. To dla mnie bez znaczenia, liczy sie dla mnie fakt, ze cos do mnie czuje i jestesmy razem. To, ze spoglada na facetow i kobiety tak samo o niczym nie swiadczy. Jesli w przeszlosci kochala sie z kobieta, to traktuje to tak samo jakby sie kochala z facetem. Gdyby robila to za czasow mojego z nia zwiazku to bylaby juz zdrada - nie wazne z kim.

:
Neekita napisał/a:
Fabiolek...a po co Ci te barchanowe gacie?

Przecież mówiłem, że na gwałt.
A teraz już jest za późno

...ecce homo vorax et potator vini publicanorum et peccatorum amicus
:
Hydraulik napisał/a:
Ja to bym chetnie sprobowal w trojkacie

To spróbuj. Warto..mówię ci.. :D W sumie i czworokąty maja swoje zalety, pod warunkiem jednakże, że trzy kąty są płci pięknej..

"Bo to zła kobieta była"
:
baba z baba ale fujj jej fee fee fee

facet z facetem ale fujj jej fee fee fee

a podobno tolerancyjna jestem :twisted:

Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a nie grzeczne tam gdzie chcą. Ja jestem niegrzeczna.
:
Baba-Baba :twisted:
Facet-Facet :?

.
Witam, nazywam się Piotr Kielski i zapraszam cię do odwiedzenia
mojej strony www.eBOOKi24.info !!! Znajdziesz na niej ebooki o
biznesie, sukcesie, edukacji, komputerach, internecie i wielu innych!
:
Ania555 napisał/a:

facet z facetem ale fujj jej fee fee fee

:shock: :shock: :shock:

Tego nigdy nie zrozumiem chyba, co ludzi tak brzydzi :/

Spróbuj dotknąć przeszłości. Rozpraw się z nią. Bo to nieprawda, to tylko sen..

Nic nie jest wieczne, nawet śmierć.
:
Jest takie porzekadło: "Żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek" :)

Co do ludzi z tendencją bi? A komu to przeszkadza? Niech sobie będą. Co z tego że moja dziewczyna w przeszłości miała kontakty z innymi dziewczynami? (Tylko żałować że nie widziałem tego :) <--- tak, tak wiem, typowo męski punkt widzenia). A co do kobiet w czasie związku ze mną. Nie ważne z kim - to zdrada. Chyba, że razem decydujemy się na jakąś odmianę wielokątną. :)

:
Ania555 napisał/a:

Młodaś..to i nie rozumiesz.. :]

weronik napisał/a:
Tego nigdy nie zrozumiem chyba, co ludzi tak brzydzi

Nie?

"Bo to zła kobieta była"
:
weronik napisał/a:
Tego nigdy nie zrozumiem chyba, co ludzi tak brzydzi

Nie podoba mi się to podejście. Weronik, jesteś dla mnie złym towarzystwem. Odchodzę z forum. Żegnajcie. <zamachała_chusteczką_szlochając>

Odchodzę z forum.

Będzie nam ciebie brakowało. Idę się więc onan..no, w mordę.
Biczować..

"Bo to zła kobieta była"
:
Mówiłem! Mówiłem! Od zawsze mówiłem, że to forum upada! Ale oczywiście WŁADZA nic sobie z tego nie robiła! Wiem, bo sam jeszcze niedawno nią byłem!

Ide se stąd i wrócę jak coś się zmieni. Nie wczesniej.

O Fortuna
velut luna
statu variabilis!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum