Forum KGB
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Sny...
Autor Wiadomość
karnol 
Przyjaciel forum
Pan Życia i Śmierci

Wysłany: 2006-11-07, 14:40   

weronik napisał/a:
A w roli trupa?
hmmm... a życie po to jest, żeby pozyć :lol: jeszcze troche choć :/ tylu rzeczy jeszcze nie widziałem

weronik napisał/a:
Ja Ciebie też nie widze w roli mężusia - znaczy moje wewnetrzne oko tego nie widzi
ale rozmawialiśmy, że twoje oko potrebuje jakiegoś przystojnego serwisanta :lol:

Pingwin to ptak nielot, karnol zaś jest gadem wysokich lotów

Nie widziałeś karnola? :shock:

Mistress 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2006-11-07, 19:57   

Przed chwilą (bo się zdrzemnęłam) śniły mi się wilki.
Coś się stało że w parku niedaleko mojego domu zabito wiele wilków, przede wszystkim dorosłych. Znalazłam kilka szczeniąt i nawoływałam jakąkolwiek sukę wilka. Przyszła, była bardzo przyjaźnie nastawiona, położyłam ją i małe przystawiłam do sutka. Była tylko jedna (wilczyca), bałam się że nie będzie miała pokarmu dla tylu szczeniąt albo że odrzuci obce szczeniaki, ale nie. Zrobiło się ciemno, poszłam szukać innych szczeniaczków. Wzięłam latarkę. Znalazłam jeszcze jednego gdzieś pod skałką, był wycieńczony, osłabiony i pomyślałam co by było gdybym go nie znalazła - by tu umarł sam. Podałam go tacie i mówiłam "nie odkładaj go, tylko przystaw do suki". Mały ssał sutka.

Potem śnił mi się Robert (e-n) - jakieś nieprzyjemne z nim spotkanie, rozerwał mi bluzkę (chociaż kto wie, może to moja fantazja erotyczna 8) :lol: ).

e-n 
Profesor
Out of order

Wysłany: 2006-11-07, 20:33   

Mistress napisał/a:
Potem śnił mi się Robert (e-n) - jakieś nieprzyjemne z nim spotkanie

No przepraszam..nie chciałem. Od dziś będę się Tobie śnił wyłącznie miło..lub bardziej miło :p

weronik 
Przyjaciel forum
Żywy trup

Wysłany: 2006-11-08, 01:00   

Specjalnie dla karnolusowego oka :)
1.
Śniło mi się, że jestem gdzieś z siostrą i z kimś jeszcze, kto nas kieruje. Były tam chyba jeszcze inne istoty (czuło się ich obecność, ale nie widziało). Ktoś nam mówił, ze te istoty nie są ani dobre, ani złe. Czułam pustkę i strach. Miałyśmy z siostrą przejść przez jądro ziemi (słońca?). Było to dziwne uczucie, ale jak przeszłyśmy to usłyszałam, że ona skończyła już wszystko – jest wolna – a ja muszę przejść przez ciemną stronę księżyca. :(

2.
Śnił mi się jakiś facet ze srebrną (metalową, może złotą) szczęką, który tłumaczył kobiecie (bliskiej osobie), że chyba każdy ząb coś u niego oznacza. Później ten facet jechał z jakąś kobietą chyba w limuzynie i śmiał się do mnie (raczej ze mnie). Potem zobaczyłam, że to jego sobowtór i ze on chciał przejąć moje ciało ale ja go (nie pamiętam czy ją też) odepchnęłam i obudziłam się robiąc dziwny ruch brzuchem.

3.
Śniło mi się, że gdzieś jechaliśmy – może wycieczka. Zatrzymaliśmy się a ja kupiłam colę light, która była zfermentowana.
Potem jechałam z koleżankami białym dużym samochodem za granicę. koleżanka włączyła automatycznego pilota i jechaliśmy jakby tyłem. Zobaczyliśmy wypadek. Dwoje ludzi leżało przed samochodem. Koleżanka podjechała bliżej – bałam się, że na nich wjedzie. Przyjechała Policja – dziwiłam się, że mówią po polsku. Ci ludzi z wypadku to chyba było dwóch facetów (ojciec i syn, lub dziadek i wnuk?). Mieli głowy z szyjami oddzielone od tułowia. Dziwiłam się, że jeszcze żyją (okropny widok). Szyje mieli b. długie. Pomyślałam sobie, że to pewnie dlatego jeszcze żyją (tzn. głowy ich żyły), bo głowa urwała się im razem z szyją. Jakby głowa urwała by im się bez szyi wtedy by już umarli. (pomyślałam, że to by była lepsza śmierć). Policjant pytał się o zadrapanie na wozie – ale powiedzieliśmy mu, że to nie my spowodowałyśmy wypadek.

I co ty na to ? :evil2:

Nic nie jest wieczne, nawet śmierć.

karnol 
Przyjaciel forum
Pan Życia i Śmierci

Wysłany: 2006-11-08, 10:49   

Mistress napisał/a:
śniły mi się wilki
wilki to zły znak, zapowiadają jakieś kłopoty :/ może będziesz musiała pożyczyć od kogoś pieniądze, albo dostaniesz jakąś złą wiadomość... ale ja je interpretuje tylko na pół etatu, więc moge się mylić...

weronik napisał/a:
1.
Śniło mi się, że jestem gdzieś z siostrą i z kimś jeszcze, kto nas kieruje. Były tam chyba jeszcze inne istoty (czuło się ich obecność, ale nie widziało). Ktoś nam mówił, ze te istoty nie są ani dobre, ani złe. Czułam pustkę i strach. Miałyśmy z siostrą przejść przez jądro ziemi (słońca?). Było to dziwne uczucie, ale jak przeszłyśmy to usłyszałam, że ona skończyła już wszystko – jest wolna – a ja muszę przejść przez ciemną stronę księżyca.

w pewnej sprawie zdana jesteś wyłącznie na siebie [nie pytaj w jakiej bo nie wiem]. Przejście przez to "Jądro" :lol: dowodzi jednak, że osiągniesz swój cel. Definitywnie ktoś zostaniesz później oszukana przez kogoś. Przecież nie ma ciemnej strony księżyca :lol:

weronik napisał/a:
2.
Śnił mi się jakiś facet ze srebrną (metalową, może złotą) szczęką, który tłumaczył kobiecie (bliskiej osobie), że chyba każdy ząb coś u niego oznacza. Później ten facet jechał z jakąś kobietą chyba w limuzynie i śmiał się do mnie (raczej ze mnie). Potem zobaczyłam, że to jego sobowtór i ze on chciał przejąć moje ciało ale ja go (nie pamiętam czy ją też) odepchnęłam i obudziłam się robiąc dziwny ruch brzuchem.

zapowiada się długie życie, długie i szczęśliwe. Spotkasz osobę, która Cie uwiedzie. Nadchodzi czas na pokazanie swoich pragnień, czas na większą wyrazistość w uzewnętrznainiu swoich wartościowych cech... ruchu brzuchem nie będe komentował :hyhy: :roll:

weronik napisał/a:
3.
Śniło mi się, że gdzieś jechaliśmy – może wycieczka. Zatrzymaliśmy się a ja kupiłam colę light, która była zfermentowana.
Potem jechałam z koleżankami białym dużym samochodem za granicę. koleżanka włączyła automatycznego pilota i jechaliśmy jakby tyłem. Zobaczyliśmy wypadek. Dwoje ludzi leżało przed samochodem. Koleżanka podjechała bliżej – bałam się, że na nich wjedzie. Przyjechała Policja – dziwiłam się, że mówią po polsku. Ci ludzi z wypadku to chyba było dwóch facetów (ojciec i syn, lub dziadek i wnuk?). Mieli głowy z szyjami oddzielone od tułowia. Dziwiłam się, że jeszcze żyją (okropny widok). Szyje mieli b. długie. Pomyślałam sobie, że to pewnie dlatego jeszcze żyją (tzn. głowy ich żyły), bo głowa urwała się im razem z szyją. Jakby głowa urwała by im się bez szyi wtedy by już umarli. (pomyślałam, że to by była lepsza śmierć). Policjant pytał się o zadrapanie na wozie – ale powiedzieliśmy mu, że to nie my spowodowałyśmy wypadek.

Twoje opanowanie zjednuje Ci zwolenników :) ktoś potrzebuje twojej rady, bardzo chcesz mu/jej podpowiedzieć, ale jeden nieuważny ruch/słowo i wszystko może się źle skończyć. [Może to ktoś z rodziny??] Niedługo podejmiesz radykalną decyzje,która zmieni całe Twoje życie :)

weronik napisał/a:
I co ty na to ?

no nie wiem...zastanawiam się, jak może jednej osobie śnić się tyle rzeczy, jak można mieć tyle uczuć i jeszcze nie wybuchnąć. Nie ma to jak być samcem, którego sfera uczuciowa całości zmieści się w łyżeczcedo herbaty :lol:

weronik 
Przyjaciel forum
Żywy trup

Wysłany: 2006-11-08, 10:51   

karnol napisał/a:
o nie wiem...zastanawiam się, jak może jednej osobie śnić się tyle rzeczy, jak można mieć tyle uczuć i jeszcze nie wybuchnąć

Ale to nie dzisiejsze sny :lol: Nie wszystkie śnia mi się jednocześnie :D

Wiesz Twoje interpretacje mnie zdumiewają :shock: :D
Masz jakiś sennik Nostrokarnola ? :evil2:

karnol 
Przyjaciel forum
Pan Życia i Śmierci

Wysłany: 2006-11-08, 10:57   

weronik napisał/a:
Wiesz Twoje interpretacje mnie zdumiewają

dlaczego??? :schock: ???

weronik napisał/a:
Ale to nie dzisiejsze sny Nie wszystkie śnia mi się jednocześnie
ufff bo już myślałem :lol:

weronik napisał/a:
Masz jakiś sennik Nostrokarnola ?
przepraszam, przepraszam ale w tym temacie jestem nostraKARNOLusem [wieli wróżbita, czy myślisz że sybilla czy inna wróżka z radia, albo TV zdradza swoje sekrety??? odpowiem - NIE :lol: ja chyba też nie moge :lol: ]

I jak trafiłem z jakąś interpretacją??

weronik 
Przyjaciel forum
Żywy trup

Wysłany: 2006-11-08, 12:25   

karnol napisał/a:

Nie :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ale za to miałąm niezły ubaw :p :lol:

karnol 
Przyjaciel forum
Pan Życia i Śmierci

Wysłany: 2006-11-08, 12:29   

weronik napisał/a:
karnol napisał/a:

Nie
Ale za to miałąm niezły ubaw

ale na 100% to się spełni... nie domyślasz się nawet kiedy [pociesz się tak]

weronik 
Przyjaciel forum
Żywy trup

Wysłany: 2006-11-08, 20:48   

karnol napisał/a:
w pewnej sprawie zdana jesteś wyłącznie na siebie [nie pytaj w jakiej bo nie wiem]. Przejście przez to "Jądro" dowodzi jednak, że osiągniesz swój cel. Definitywnie ktoś zostaniesz później oszukana przez kogoś. Przecież nie ma ciemnej strony księżyca

Moja inetretacja : odwiedziły mnie w nocy ufoludy z ciemnej strony księżyca :lol: :lol:
karnol napisał/a:
Twoje opanowanie zjednuje Ci zwolenników ktoś potrzebuje twojej rady, bardzo chcesz mu/jej podpowiedzieć, ale jeden nieuważny ruch/słowo i wszystko może się źle skończyć. [Może to ktoś z rodziny??] Niedługo podejmiesz radykalną decyzje,która zmieni całe Twoje życie

Moja itepretacja: miałam z koleznkami ze snu wczesniej wypadek zagranica < anawet 2 w ciagu 3 dni :lol: >a te trypy to moje uczucia :lol:
karnol napisał/a:
zapowiada się długie życie, długie i szczęśliwe. Spotkasz osobę, która Cie uwiedzie. Nadchodzi czas na pokazanie swoich pragnień, czas na większą wyrazistość w uzewnętrznainiu swoich wartościowych cech... ruchu brzuchem nie będe komentował

A to był jakby nie mój sen :lol:

radec 
Towarzysz

Wysłany: 2006-11-09, 01:01   

no to ja chyba oddalę się w poszukiwaniu ewentualnego materiału na rano

weronik 
Przyjaciel forum
Żywy trup

Wysłany: 2006-11-09, 10:18   

radec - znalazłeś? :> :lol:

A mi się śniło że dostałąm mandat chyba za przekroczenie predkosci i co ciekawe ten mandat przyszedł pocztą :)

radec 
Towarzysz

Wysłany: 2006-11-09, 11:04   

weronik napisał/a:
radec - znalazłeś?

Nie, a może to wyższy stopień wtajemniczenia (taki XI dan - Ci co go maja twierdzą, że jest to prawda) i to co wydaje się być życiem jest snem i odwrotnie. Do bani.

weronik napisał/a:
A mi się śniło że dostałąm mandat chyba za przekroczenie predkosci i co ciekawe ten mandat przyszedł pocztą

No to jutro Ci się przyśni załącznik foto.

karnol 
Przyjaciel forum
Pan Życia i Śmierci

Wysłany: 2006-11-09, 11:11   

macie zły wpływ na mnie... mi też zaczynają się śnić dziwne rzeczy... dużo dziwnych rzeczy

1. muszę zejść do Wrocławia! Matka Boska Częstochowska Królowa Polski pani prezydent RP [to jest tytuł] ma dla mnie misje. Mam wyszukać w zasypanym mieście zaginionego agenta. Stoje, jest masa ludzi, a ja w ręku trzymam karabin maszynowy. Otwieram ogień, strzelam jak oszalały, sprawia mi to dziwną przyjemność

[wiem dlaczego mi się to śniło, ale czekam na interpretacje :lol:

2. odgarniam śnieg, odgarniam i odgarniam i cały czas jest go więcej... taka syzyfowa praca :(

radec 
Towarzysz

Wysłany: 2006-11-09, 11:24   

karnol napisał/a:
muszę zejść do Wrocławia! Matka Boska Częstochowska Królowa Polski pani prezydent RP [to jest tytuł] ma dla mnie misje. Mam wyszukać w zasypanym mieście zaginionego agenta. Stoje, jest masa ludzi, a ja w ręku trzymam karabin maszynowy. Otwieram ogień, strzelam jak oszalały, sprawia mi to dziwną przyjemność

karnol, nie rób sobie jaj - to nie sen tylko notatki ze spotkania partyjnego przed wyborami samorządowymi

karnol 
Przyjaciel forum
Pan Życia i Śmierci

Wysłany: 2006-11-09, 11:27   

radec napisał/a:
karnol, nie rób sobie jaj - to nie sen tylko notatki ze spotkania partyjnego przed wyborami samorządowymi
to sen! głupi, ale sen! wiem skąd się wziął, ale nie mam pojęcia co oznacza :/

radec 
Towarzysz

Wysłany: 2006-11-09, 11:35   

No tak, a my w to wszyscy wierzymy 8) ..................... młody partyjny pingwinie (wil cz ku)

karnol 
Przyjaciel forum
Pan Życia i Śmierci

Wysłany: 2006-11-09, 11:38   

radec napisał/a:
młody partyjny pingwinie (wil cz ku)

najwidoczniej to jeszcze nie scieżka ościeconych,bo ja nie wiem o co chodzi (wil cz ku)

radec 
Towarzysz

Wysłany: 2006-11-09, 11:45   

karnol napisał/a:
najwidoczniej to jeszcze nie scieżka ościeconych,bo ja nie wiem o co chodzi (wil cz ku)

wilczek to mały, młody wilk a zatem wstępujący w progi czegoś (dopisz co sobie wymyślisz)

trzeba być jak najdłużej wilczkiem

weronik 
Przyjaciel forum
Żywy trup

Wysłany: 2006-11-09, 11:50   

karnol napisał/a:
wiem dlaczego mi się to śniło,

Wybierasz się do WKu? :lol:

Czy oglądałes nowego Bonda :lol:

karnol napisał/a:
ale czekam na interpretacje

Nie licz dziś na mnie- moje siły magiczne słąbną :cry: :znudzony:
karnol napisał/a:
odgarniam śnieg, odgarniam i odgarniam i cały czas jest go więcej... taka syzyfowa praca

Bo pod sniegiem lezy duża złota obronczka :evil2:

Odpowiedz do tematu