Forum KGB
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Loża Niezależnych
Autor Wiadomość
Nieznany 
Rektor
(czyt.: sprzątaczka)

Wysłany: 2008-03-05, 10:39   Loża Niezależnych

Przedstawiam nowe podforum, roboczo nazwane Lożą Niezależnych. To miejsce dla wątków autorskich. Wątki autorskie, to takie, których "goispodarzem" jest ich autor i służą głównie do prezentowania poglądów, twórczości lub efektów aktywności autora, np. "Wredne komentarze Pajka" lub "Fotki moich podróży by Jaro". :lol:
Komentarze do zamieszczanych treści wskazane są tylko wtedy, jeśli wnoszą coś nowego. To znaczy, że każdy bezsensowny lub niekonstruktywny komentarz poleci w kosmos. 8) Zapraszamy do zakładania tu wątków osoby chcące stworzyć swego rodzaju album zdjęć z podróży, autorski wątek komentarzy nt. tego, co słychać u jednej czy drugiej, Kaczki lub w innych sprawach. Twórcą idei tego działu jest Pajk, ja ją tylko ubrałem w technikalia.

Podstawowe zasady:
1. Wątek autorski może założyć każdy forumowicz.
2. W wątkach autorskich wolno zamieszczać wyłącznie konstruktywne komentarze.
3. Dla wygody autorów, chcących wstawiać w swych wątkach wyłącznie swoje posty, jeden pod drugim, zostało na tym podforum wyłączone łączenie postów, więc każda nowa wypowiedź będzie dodawana jako nowy post a nie jako uzupełnienie poprzedniego. Prosi się autorów o nie tworzenie szeregu postów kilkuzdaniowych, tylko w miarę możliwości uzupełnianie (edycję) poprzednich wypowiedzi.
4. Podforum to jest pozbawione opieki moderatorów, bo moderacja postów to również sposób na komentarz. Zatem jedynymi osobami uprawnionymi do moderacji wątków tu zamiesczonych są administratorzy. Nie zwalnia to jednak osób piszących tu od konieczności przestrzegania Regulaminu Forum i netykiety.

Zasady mogą się zmieniać, jednak proszę o ich przestrzeganie.

Zapraszam do tworzenia wątków. :)

Zaproszone osoby: 1

pajk 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2008-04-08, 00:00   

Nieznany napisał/a:
Twórcą idei tego działu jest Pajk
- sie przyznaję choć , z powodów głównie technicznych to nie całkiem to o co mi chodziło. :) wygląda że nie jest najgorzej . Ale wygląda że owych konstruktywnych komentarzy raczej nie będzie , albo bedą ...... bezjajeczne, i nie inspirujące dla autora. Bez odzewu czytelniczego autor, się nawet zniechęcić może. :)

--Wydaje mi sie że lepiej by ttakie topicki zakładać parami, na przykładzie fabiolowogo :
: "gałami ziajoka" i "gałami ziajoka-komentarze"

-autor komentarze interesujące go, sam by se mógł wkleić do głównego i odpór im dać bądź uzyc wedle woli . Resztę zaś olać .

Nie chodziło mi o brak czy ograniczenie dyskursu lecz o nieprzerywanie narracji i ...... :)

....-I jesli autor coś co porusza uwaza za ważne , jesli chce zachować "jakość" :) o uniemozliwienie takiemu na przykład pajkowi zepchnięcie tematu w stronę nieporządaną .

Rużnica jest niewielka , ale czym innym jest usuwanie czyichś wypowiedzi - czasem głupio to robić , a czymś innym wklejanie części które wydają sie istotne dla problemu

.....hmmmmm i tu zachodzi pytanie.
Cytat:
I przynajmniej nikt tu ze mną nie będzie polemizować.
- Tak żeczony fabiol napisał

Fabiol !!!! :)

Żeczywiście nie chcesz żadnej polemiki, ni słowa o ..... ni pochwały , ni prośby o wyjasnienie czegoś ? A nie bedziesz wtedy "jako cymbał brzmiący" ? Ogulnie-żecz-biorąc :)

:)

Fabiolek 
Towarzysz
snajper

Wysłany: 2008-06-25, 16:14   

Pajkuś super idea z tymi komentarzami
SERIO

mój status

Odpowiedz do tematu