Forum KGB
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Obserwacje
Autor Wiadomość
Mareczek 
Towarzysz
królewnojebny

Wysłany: 2008-06-25, 20:31   Obserwacje

Ktos mi ostatnio powiedzial ze moje obserwacje cenne moga byc i zebym pomyslal
wiec pomyslalem ale ze myslenie tutaj niemodne (lepiej przestrzegac z gory ustalonych regul)
to zeszlo mi troche czasu zanim do jakichs wnioskow doszedlem.

i tak sobie pomyslalem ze ze wzgledow narcystyczno- masochistycznych nie lubie pisac do szuflady bo ani mi nikt buzi tudziez kilku zlotych za to nie da (dupci ewentualnie)
ani nikt mnie nie zbeszta specjalnie.
Zbesztac tez raczej nie bedzie za co bo to co opisze jak w tytule widac obserwacjami jedynie bedzie wiec wonty miejcie do opisywanych.

a ze ostatnio cierpie na brak atencji ze strony polskiej to tu sie uzewnetrznie...

zachecmy go brawami...

mój status

Mareczek 
Towarzysz
królewnojebny

Wysłany: 2008-06-27, 21:10   

godzina 2 nad ranem
w lunch roomie siedze ja, Carol, Meggi, Jo, nowy kasjer imienia nie znam
i Jamie 22 lata blondie slodka jak na Wisconsin bardzo szczupla, znaki szczegolne - urodzila sie bez kosci strzalkowej w nodze i przeszla juz okolo 20 operacji...
chodzi ale kuleje.
Rozmawia przez telefon ze swoim Kevinem ktory nie lubi mnie szczegolnie bo mam akcent i opowiadam jej o Europie.
Rozmawia dosc glosno wiec slysze jak co drugie slowo leca fucki i bitche i nagle jakby jej sie volume rozregulowalo walnela bardzo glosno
- Tell this motherfucking bitch that when I'll come back home her shitty stuff has to be out of our bathroom or I'll tear her fucking face in half and beat the shit out of her.
Tlumaczyc nie trzeba.
Mnie sie wyrwalo z amerykanska
-Whoa Jamie
a ona do mnie
- shut up
ja do niej tez shut up
i wtedy podniosla sie Meggi i wyszla
wszystko w jakis sposob rozeszlo sie po kosciach
i po lunchu pracuje sobie w najlepsze i przychodzi Glenn menadzer dumny ojciec swego poleglego w Iraku syna (dumny choc ta smierc zlamala go strasznie, facet zestarzal sie w ciagu dwoch miesiecy i wyglada mimo piecdziesieciu kilku lat na prawie siedemdziesiat)
Przychodzi i pyta:
- Co to byl za incydent w lunch roomie
- Eee tam incydent, za glosno bylo i uciszylem jedna z druga
- Jamie przeklinala?
- No przeklnela raz czy dwa ( w tym momencie przypomnialem sobie Meggi wychodzaca z lunch roomu)
- Napiszesz oswiadczenie ze Jamie przeklinala- w sumie zapytal ale znak zapytania malutki byl, stwierdzi raczej niz zapytal.
Kuzwa mialem zlozyc oficjalny donos na pismie i jeszcze zeby bylo smieszniej mialem go napisac na zadanie.

Nie 'donioslem' ale co mnie uderzylo to to, ze donos to normalna sprawa, po prostu jedna z procedur ktore trzeba przestrzegac i ogromne zdziwienie menago bo przeciez to normalne tak jak przychodzenie do pracy na wlasciwa godzine.

a z lzejszych rzeczy
nie wiem moze mnie oswiecicie bo ja nie wiem (chodzi o facetow)
jak sie wchodzi do lazienki i sa trzy pisuary obok siebie i wszystkie trzy sa wolne to w ameryce duzym fo pa jest podejscie do srodkowego jesli za toba jest ktos kto tez chce sie wysikac, musisz uzyc pisuaru z brzegu (naprawde kumpel mnie prawie opierdzielil za to i poszedl sikac do kabiny) rowniez w czasie sikania nie wolno rozmawiac.

dziwne

mój status

Mareczek 
Towarzysz
królewnojebny

Wysłany: 2008-07-05, 20:37   

POST ZAWIERA WYRAZENIA WULGARNE BADZ ZWIAZANE Z SZEROKO POJETYM SEKSEM- nie ma to jak porzadnie sie zareklamowac

Tell this motherfucking bitch that when I'll come back home her shitty stuff has to be out of our bathroom or I'll tear her fucking face in half and beat the shit out of her.

Tlumaczenie doslowne

powiedz tej p!erdolonej dziwce ze jak wroce do domu, jej gowniane rzeczy maja zniknac z naszej lazienki albo rozedre jej p!erdolona twarz na pol i 'wytrzasne' z niej gowno

przeklenstwa jak przeklenstwa nic specjalnego, angielski z ich fakami biedny jest

generalnie im wiecej fakow i szitow w zdaniu tym orator jest bardziej opetany przez jakies tam emocje

jedno jednak przeklenstwo badz wyrazenie wulgarne bardzo mi sie podoba w angielskim

scared the shit out of me
wystraszyl ze mnie gowno

badz wystraszylem sie tak ze ze mnie gowno ucieklo

zawsze sobie to wyobrazam jak to slysze

stopnie obrazliwosci
hmmm tu pojec jest wiele
nie trzeba nawet przeklinac, faceta tzw rednecka (wiesniaka przyp. moj) najbardziej chyba obraziloby podejrzenie go o kontakty homo, wogole strasznie tu sa cieci na jakiekolwiek insynuacje
kobiety nie obrazalem jeszcze ale wiem ze slut robi duze spustoszenie badz posadzenie o latwosc przekonania wyzej wymienionej do stosunku plciowego.
Bardzo podoba mi sie ich pruderia, jesli amerykanka wykroczy poza hmmm przyjete normy zycia intymnego momentalnie staje sie mentorka i wszystkowiedzaca wyrocznia
tu przypomina mi sie sytuacja z czasow gdy bylem tu jeszcze jako student i jako taki na innych zasadach uprawialem zycie towarzyskie. Mianowicie dziewoja uwidziawszy mlodzienca z innego kontynentu, z akcentem (ogromny wabik i atut) chciala zaimponowac kolezankom jak sie wyrywa Europejczyka, od slowa do slowa w temacie seksu napomknela cos ze ona nawet potrafi (tak tak potrafi) zrobic blowjoba ( dla niewiedzacych tzw loda) i nawet nie bedzie miala odruchu wymiotnego. na te okolicznosc nie pozostalo mi nic innego jak przyjac narzucona role i ze zdziwieniem zapytalem
- powaznie, potrafisz??? niedowierzanie bylo prawie autentyczne
- no pewnie, chcesz??
chcialem
pomine reszte wieczoru przejde do meritum
lezymy na materacu dziewczyna zabiera sie do roboty i nagle zamiera............

- co to jest???? mowi z prawdziwym przerazeniem w oczach
ja sie najpierw przestraszylem ze cos nie tak ze mna , patrze... wszystko gra
- penis - mowie
ale co to na czubku i chwyta za napletek
aha wieksza wiekszosc mezczyzn w usa jest obrzezana
tez mi to proponowali przy narodzinach Jaska ale odmowilem, nie mam sumienia ... i przekonan

koniec koncow nie doszlo do niczego, moj napletek ja wystraszyl

ps. wiecie ze zeby w usa film byl od 13 a nie od 17 lat to nie moze miec wiecej niz jednego faka w scenariuszu, czytalem dzis o Hancocku z W. Smithem i podobno go bardzo pocieli z tego powodu. Hancock jest od 13 lat.

mój status

Mareczek 
Towarzysz
królewnojebny

Wysłany: 2008-07-16, 20:34   

Pytanie do Pajka w szczegolnosci a w ogolnosci do wszystkich

Wy Polacy macie zdanie na kazdy temat, nawet jak cos jest wam obojetne to musicie zaznaczyc swoje zdanie na ten temat, odpowiedzi wasze sa dosyc sensowne, nawet powiedzialabym madre ale nie przyjmujecie do wiadomosci ze nie kazdy chce sluchac monologow medrcow. Zastanawiam sie jak wasz kraj nie jest swiatowym imperium skoro tylu w nim madrych ludzi.

takie cos uslyszalem ostatnio i mysle i spac mi nie daje cholera.
Co wy na to

mój status

Mareczek 
Towarzysz
królewnojebny

Wysłany: 2008-07-16, 20:49   

Czytalem ostatnio w gazecie
iz na jakims portalu tez prawdopodobnie gazetowym zalozono jakis tam filtr zeby zamienial obrazliwe badz kontrowersyjne hasla na mniej kontrowersyjne
i zdarzyl sie maly wypadek
otoz byl artykul o przygotowaniach do olimpiady kadry lekkoatletycznej usa w ktorej skladzie znajduje sie biegacz
TYSON HOMOSEXUAL
utalentowany z wynikami no bozyszcze niemal
i sie zaczely protesty czytelnikow bo takiego pana nie ma w kadrze, jest
TYSON GAY
gazeta oczywisciie przeprosila cos tam o usterce napomknela mnie sie nasunela smutna mysl kiedys w jezyku angielskim slowo gay oznaczalo wesoly a teraz to ju spedalony niestety.

mój status

Mareczek 
Towarzysz
królewnojebny

Wysłany: 2008-09-02, 04:51   

No i zaczalem prace w dzwonkowym ambulansie
24 godzinne szychty zyc nie umierac
teoretycznie mozna pospac w pracy jesli nie ma wezwan ale ze w ten weekend byla 105 rocznica powstania Harleya Davidsona w Milwaukee to ni hujutki nie pospalem
ale nie o tym
wezwan mialem dosyc ponad 10 jedne ciekawe inne mniej ale jedno mnie rozpierdzielilo na amen
otoz mamy wezwanie do kobiety i ze powod nieznany ale ze to bylo wezwanie na 911 to na sygnalach
dojezdzamy na schodach domku zapyzialego zreszta siedzi kobieta z piatka dzieci i z szostym wciazy i kaze nam isc na gore bo tam wpadl... uwaga ... nietoperz i chyba juz nie zyje ale ona sie boi sprawdzic i zebysmy my sie tym zajeli
slow mojego 'partnera' nie wspomne ale ciezkie byly mnie natomiast przyszla do glowy smutna mysl ze po czesci ja place za ten cyrk.

mój status

Mareczek 
Towarzysz
królewnojebny

Wysłany: 2008-12-06, 17:49   

pierwszy raz nie chcialem pomoc pacjentowi
troche mi z tym niefajnie ale wiem ze jak jeszcze raz zadzwoni to znow nie bede szczesliwyt pomagajac mu

w najwiekszym skrocie
w usa opieka medyczna jest droga
bardzo droga ale bardzo dobrze wyposazeni sa
wyjasnie na moim przykladzie
place 300 dolarow miesiecznie zeby jak ide do lekarza zaplacic mu tylko 20% ceny jaka bym zaplacil jakbym ubezpieczenia nie mial
jak nie wykupie ubezpieczenia bo
a) nie chce wydawac
b) bo mnie nie stac
c) bo pracodawca nie oferuje
to musze w razie awarii placic pelna cene

jak jestem niepracujacy to tez moge sie ubezpieczyc ale to kosztuje majatek
dlatego amerykancy jak ognia boja sie stracic prace bo nie beda miec ubezpieczenia (i dlatego chyba nie strajkuja)

i jesli jestes bezrobotny to mozesz miec tzw medicare czyli stanowe ubezpieczenie ale jest ono tylko do naglych wypadkow i przewleklych chorob
nie jestem rasista ale czarni naduzywaja medicare
jazda karetka w naszej firmie bez uzywania dodatkowego sprzetu kosztuje okolo 600 dolarow
jak czarny ma medicare to on nic nie placi tylko pieniadze ida z podatkow
ja musze placic te 300 co miesiac i 20% przy kazdym kontakcie z lekarzem
i majacym ubezpieczenie podnosi sie co chwile oplaty bo ci z medicare naduzywaja

i tu zaczyna sie moja historia z pacjentem

mamy wezwanie do goscia z bolem ramienia
przyjezdzamy, gosc lezy na tapczanie zwija sie z bolu
co sie dzieje pytamy, mowi ze byl wczoraj w szpitalu i ze powiedzieli mu ze ma infekcje
dali mu recepte na srodek przeciw infekcji i przeciwbolowy, recepty nie wykupil bo mowi ze nie ma pieniedzy, w domu stoi 60 cali tv stereo, facet ma na nogach buty za 180 dolarow a na szyi zlota za jakies 2000. I tu sie wkurwilem bo raz ze za ten jego przejazd ja place, za poprzedni tez zapalcilem, facet nie pracuje bo tak mamy w papierach, skad ma fanty nie wiem.
ale jedzie do spzitala zeby mu dali cos przeciwbolowego za darmo i jutro znowu zadzwoni bo recepty nie wykupi
wkurwilem sie

mój status

Mareczek 
Towarzysz
królewnojebny

Wysłany: 2009-01-23, 13:55   

mamy transport kobitki ponad 200 kg na dialize
wczesniej bylo duzo wezwan 911 podjezdzamy pod dom tam juz czeka druga karetka bo do wielorybow potrzeba dwoch skladow. Siedzi w pokoju na wozku inwalidzkim potezna murzynka
za nia maz jakies pol jej, I maz leci po nas ze ona czeka ze mielismy byc o 10 a jest juz 11.20 i ze co my sobie wyobrazamy
Mowimy mu ze bylo duzo wezwan 911 i ze te wezwania maja priorytet ale ze juz jestesmy i zaraz jego zona bedzie na dializie
Ten znow wyskakuje ze powinnismy miec jedna karetke ekstra dla takich pacjentow jak jego zona (o malo nie powiedzialem ze w przypadku jego zony to trzeba miec ekstra dwie karetki.)
I wtedy facet powiedzial cos co mnie rozsmieszylo a moja partnerke wkurwilo.
Na szczescie Obama zrobi z wami porzadek i nareszcie pokaze wam kto tu rzadzi...

mój status

Odpowiedz do tematu