Forum KGB
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Mistyfikacja - komentarze i co kto chce :)
Autor Wiadomość
pajk 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2009-01-31, 19:02   

Nieznany napisał/a:
ciągle osiedlałeś się na terenach naszego

Nie jestem pewien czy naszego tylko :) - gdybym pozostał na miejscu tylko wiedziałbym gdzie to jest dokładnie :) to sporo więcej niż 1000 :) Kiedy wróciłem wszystko już było zupełnie inaczei i żadnych śladów.

lud i ja :) był bardzo powiedzielibyśmy prymitywny rozżucony w osadach zazwyczaj w gąszczu nad wodą , w grupkach kilku kilkunasto osobowych, żadko kilkudziesięcio.
wierzenia prymitywne doraźne, animistyczne takie indiańskie , dziś powiem że ze sladami dawniejszej wiekszej integracji społeczne i religijnej , jakby tymczasowo cofnięty po migracji i rozproszeniu. jakieś peruny, czy inne, później słowiańskie bustwa dały się wytropic , gdyby tropić, i pewnie dałoby sie okrślic czym były wczesniej

dziś ludzie z wioski potrafia jeszcze przez całe życie nie byc nad morzem czy w górach , a nawet w mieście wojewódzkim. i to nie tylko w polsce ale i we francji czy stanach.

Tam "świat" ograniczał sie do jakićhs 50 km na wiecej nie było potrzeby sie oddalac, ani wieści nie docierały. Że cos jest dale "wogle" były raczej legendy i wiecej o tym co było na wschodzie , wieksze rzeki wieksze ryby taki rajek utracony.

prawdopodobnie gdzies na północny było Truso ale nikomu i mnie, nie było to wiadome wtedy.

grupy były zbyt małe i nie molestowane przez nikogo , więc władzy oprucz szamana , który wpływał , ale nie władał, nie było. Mozna powiedzić, że Troszke był matriarchat , uprawy były minimalne , chłopy albo , w lesie , albo na rybach , raczej pojedyńczo.
gdzie ma byc chata, decydowała baba , czy nowa może stanąć miedzy, baby i oczywiście jakaś najwieksza zgaga na czele :) i troszke szaman . innych zadań władza nie miała.

-To wszystko wtedy interesowało mnie tyle co wilka ekologia, :) a potem intensywnie zajmowałem sie bardzo długo innymi zupełnie rzeczami, tego własciwie nie pamiętając.

-Przypominam to sobie jak sprawy z wczesnego dzieciństwa nieprecyzyjnie i wyrywkowo poczatkowo, z 500 lat nie zauważłem, że mój jezyk ewolułuje :) tak jak i nie zdajemy sobie sprawy że dwadzieścia lat temu mówilismy nieco inaczej , dopiero jak sie stary film obejży to sie widzi jaka róznica :)

-za to moge wam powiedzić ską się wzieli słowianie :) bo nauka dzisiejsza tego nie wie

naukowo wygląda to na cud od boga :) nigdzie ich nie było , żadnych wyraźnych śladów.!!!!!!!!!
A potem nagle troche przed naszym Mieszkiem zalewają europę masy słowian nie wiadomo zupełnie czy z Marsa czy z Wenecji się wzieły w takiej ilości i sile.

-Zupełnie jaky wylwźli spod ziemi czy spadli z nieba :) ale to nastepnym razem , jeśli jest zapotrzebowanie na takie info :)

pyton 
Towarzysz

Wysłany: 2009-02-10, 14:32   

Opinii o pochodzeniu Słowian bardzo jestem ciekaw, choć podejrzewam, co napiszesz - że to ci Goci i Germanie, którzy nie wzięli udziału w wędrówce ludów.

Co do Twego boskiego statusu, to wpędziłeś dyskutantów w pułapkę, wymagając przeprowadzenia dowodu, że nim nie jesteś. Tymczasem to Ty musisz udowodnić, że nim jesteś. A nadzwyczajne twierdzenia wymagają nadzwyczajnych dowodów. Liczę na co najmniej jeden.

pajk 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2009-02-10, 15:58   

pyton napisał/a:
że to ci Goci i Germanie, którzy nie wzięli udziału w wędrówce ludów.
Nie :)
pyton napisał/a:
Tymczasem to Ty musisz udowodnić
Nie muszę , raz , że żaden poważny bóg tego nie robił , tylko wymagał wiary , i za to coś obiecywał :) A mnie zupełnie nie zalezy :) , wole, by mnie miano za łgarza , ale takiego któremu łgarstwa nie idzie udowodnić :)

Odpowiedz do tematu