Czasopisma i gazety w wersji elektronicznej
Odpowiedz do tematu

:
pyton napisał/a:
Wbrew pozorom w necie jest sporo

--W necie jest wszystko - jak i w mojej głowie jedyny problem to sciezka dostepu :)

mozna obejżec każdy film , ale w tym celu trzeba sie "zajmować" filmami , znac miejsca , znac kodeki, znac nowe formaty sposób obsługi znać programy wiedziec od kogos gdzie sie czai wir w pliku .

-tego sie nie czuje ale amator filmów spedza kilka godzin na byciu amatorem , jak do tego zaliczyc . bycie na bierząco ....

jak każdy złodziej :) musi pic ze złodziejami i klepac sie po plecach bo by nie wiedział gdzie paser :) , kogo policja namierza , jaki numer sie ograł .

Jak podliczyć roboczo-godziny zużyte na " bycie fanem" to film ukradziony wychodzi drożej jak w sklepie :) - jak ktos faktycznie jest fanem filmów albo maskonórów , to ok , to sie liczy za przyjemnośc :)

--Ale jak kto jest fanem , wszystkiego?

- to tylko znajomi moga net uczynic jakoś pozytecznym , bez znajomych, to nadbiebrzańskie bagna gdzie wiadomo że lezy zgubiony pierścoionek z brylantem , karabin maszynowy, zegarek marki błonie , 3 tomy marksa , utopione zbujnickie złoto i może cały U-boot :)

To k
Spoiler:
urwa dajcie tu jakies pozyteczne linki
zamiast
Spoiler:
pieddolic że sie zaba goli
tylko spec kremu uywa

hmmmm..? :(
:
:ot:
pajk napisał/a:
Ciekawe co nato ten andrew

Bardzo ładnie się starasz :shock:

"Co dokładnie zrobiłeś ? - Osądzono mnie...i słusznie...za kradzież wyboru drugiego stopnia z kompletnym nieposzanowaniem "
:
pajk napisał/a:
W necie jest wszystko - jak i w mojej głowie jedyny problem to sciezka dostepu

power of google i insze wyszukiwacze.

Telefon jest takim samym narzędziem.

Jezeli znasz nr mozesz nawet do J.dablju B zadzwonic Bene Dykta "Witam was Ciule" i do OO Wysokiego Ryzyka. A jak nie to na zegarynke, do cioci Halinki ze Zgierza i telefon zaufania 997...

pajk napisał/a:
Piepszony malkontent !!!
Nieznany napisał/a:
to markotny kocur jest
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum