Forum KGB
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Lena
2010-01-01, 20:15
Salvatore R. A. "Droga patriarchy" najemnicy tom 3
Autor Wiadomość
karla616 
Dziekan
z Podmroku

Wysłany: 2009-11-12, 08:02   Salvatore R. A. "Droga patriarchy" najemnicy tom 3

No normalnie zakrztusiłam się kawą z wrażenia. Książka, na którą czekam od ponad 2 lat, w końcu została przetłumaczona. A szczerze mówiąc wątpiłam już, że to kiedykolwiek nastąpi. Wkurza mnie tylko jedno - dlaczego na końcówkę roku zaplanowano tyle wyczekiwanych przeze mnie premier? Toż ja chyba pożyczkę będę musiała wziąć... :mrgreen:

O książce:
CYKL: NAJEMNICY (3)
WYDAWCA: ISA
STRON: 400
CENA: 29.99

Cytat:
SKRYTOBÓJCA - zimny i pozbawiony uczuć zabójca, dla którego każda dusza ma cenę, nawet jego własna, wyrusza w drogę, aby się dowiedzieć, jak wysoka może być ta cena.
NAJEMNIK - mroczny elf o niezmierzonej przebiegłości rzuca wyzwanie królowi, by znaleźć sobie miejsce w niegościnnym Świecie Nad.
ILNEZHARA i TAZMIKELLA to starożytne smoczyce o wielkiej mocy, przyzwyczajone do łatwego manipulowania otaczającymi ich ludźmi. Lecz nie wszystkich ludzi da się tak łatwo prowadzić. Kiedy popychają Entrieriego i Jarlaxe’a w serce Ziem Krwawnika, nawet one nie potrafią sobie wyobrazić determinacji ludzkiego skrytobójcy ani bezgranicznych ambicji drowiego najemnika.

shimatta 
Docent
Już mgr inż.!

Wysłany: 2009-11-12, 08:42   

:brawo: Lecę, znajduję i kupuję. Dzięki karla za informację :*

tygryska 
Towarzysz

Wysłany: 2009-11-12, 10:09   

ja poczekam az bedzie w antykwariacie ;) kolekcjonuje salvatore ale wlasnie takiego juz troszke mniej drogiego ;)

Nowalijka roku 2009

karla616 
Dziekan
z Podmroku

Wysłany: 2009-11-13, 08:03   

Ja do większości twórczości Salvatora (zwłaszcza tej nowszej) podchodzę z rezerwą. Odkrył pewien schemat, który się sprawdził i kurczowo się go trzymając poszedł na masówkę. Trochę jak nasza Chmielewska. Aczkolwiek cykl "Najemnicy" różni się znacznie od reszty jego twórczości i może dlatego tam mi się podoba. W końcu rzadko się zdarza, aby głównym bohaterem książki była postać negatywna, a co dopiero dwie :p (Chociaż Jarlaxle nie jest może do końca typowo złym charakterem, on się po prostu kieruje w życiu tym, co akurat w danej chwili jest dla niego najbardziej opłacalne :lol: )

Odpowiedz do tematu