Forum KGB
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Wojna o krzyż
Autor Wiadomość
geralt 
Prorektor

Wysłany: 2010-08-10, 08:25   

pajk napisał/a:
Ja ?

Ty. Ja nie ubolewam nad tym, że świat się stacza i idzie koniec świata, bo kiedyś było zajebiście, a teraz jest źle.

pajk napisał/a:
Ja ubolewamm, ze Ty ubolewasz nie nad tym co trzeba .

Tak pitolić sobie może każdy. Konkrety podaj, to podyskutujemy czy warto ubolewać czy nie.

A poza tym jak skrytykujesz książkę albo zaklniesz na kupę, w którą wdepnąłeś, to nie oznacza to, że przedmioty wyrażania uczuć stają się automatycznie najważniejszymi rzeczami na świecie.

Konwi 
Towarzysz
jendza

Wysłany: 2010-08-10, 17:36   

wiesz @pajk..
ja ubolewam ze ty nie ubolewsz nad tym, co mnie boli gdy patrze na te relacje i reakcje..

pajk 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2010-08-11, 01:27   

Konwi napisał/a:
wiesz @pajk..
ja ubolewam ze ty nie ubolewsz nad tym, co mnie boli gdy patrze na te relacje i reakcje..

To ja ubolewam , że ty ubolewasz , że ja nieubolewam jak cie boli , bo ja w istocie....
-ubolewam , jak boli .
Tyle ze juz deko, miSię, pie...
-tak!

I to jak !
Zaczynam mieć w dupie k... - 'symbola'
juz bym to wszystko olał
Ale Geri się zaperzył
zębiska wyszczerzył :)
za mocnom w blat uderzył
i sie zjeżozwierzył :)
Brzeczy jak nożyce
ja oczami świce
sam juz nie wiem o co biega
czemu jest, ze mnie, taka bee lebiega?
że mi sie niby nie podoba ?
Swiat, okolica, albo oba..
A, żesz ; no kurwa, skąd ! :D
Nigdzie nie ide stąd.

Jest mi ze swiatem ostatnio cudnie
jak z zimnym piwem w samo południe

Niech sobie krzyże nosza i wznoszą
Tyko nie lubie jak sie kokoszą

-tak kokodak !
paskudny znak
O tak kokodak!
w pałacu nijak
Taaaak kokodak!
Jak nasra nań ptak !!! ?
Albo wyjdzie Gajowy za przyzbę i oszcza....?
Nie ze złej woli prosze proboszcza.
zwyczajnie jak po polowaniu
wyjmie fujarę, nie patrząc nawet na nią
I lu dookoła jak to....- 'po przyrodzie'

Przecie symbola, to może ubodzie
W piwnicy
w kaplicy
nikt nie nasra na
konstytucyjnom gwarancyje! :D -nieolania ma

Chcieliście i macie, Gajowy Marucha
nim usiadł na stolcu, juz uczynił rucha
tera Armia Polska no i Konstytucja
Ochroni przed tłuszczą , co pierdyknoł 'Lucjan'

Za to dostaniecie 'Lucjana' PORTRETY :D
NA KUNIU jak SZABLISKIEM :) tnie mocher w berety
:devil2:

Mareczek 
Towarzysz
królewnojebny

Wysłany: 2010-08-11, 02:33   

a mnie sie smiac chce ze sie wszyscy puszą o krzyz a tu Donek vat wam podnosi komisja hazardowa wlasnie ustalyła ze ni hu hu nic sie nie stalo

ale wrzask o krzyz jest ma sie czym tluszcza zajać

powodzenia

mój status

geralt 
Prorektor

Wysłany: 2010-08-11, 17:24   

Mareczek napisał/a:
a mnie sie smiac chce ze sie wszyscy puszą o krzyz a tu Donek vat wam podnosi komisja hazardowa wlasnie ustalyła ze ni hu hu nic sie nie stalo

powodzenia

A opozycja zamiast popędzać rząd, żeby coś robił, napędza tematy zastępcze ile się da. Pewnie dlatego, że sama nic nie zrobiła jak rządziła. Zajmują się pierdołami, bo większość ludzi tym żyje i ma w dupie reformy, zwłaszcza jeśli wiążą się z wyrzeczeniami. Wszyscy by tylko chcieli brać i głosować na tego, który najwięcej obieca. Jak jest głupi naród to trudno do czegoś dojść, chyba że ma się surowce i wpływy jak USA. A jeśli PO, PiS i SLD niczym się nie różnią pod względem najważniejszych spraw, to nie ma się co dziwić, że o wyborze mniejszego zła decydują pierdoły.

Z VATem zobaczymy jak to dalej będzie. Ale w tym roku mieliśmy mroźną zimę, kilka powodzi i katastrofę. Albo trzeba skądś wziąć kasę albo nie płacić odszkodowań. A z tą aferą co się właściwie takiego stało poza wrzaskiem PiSu? Chociaż w sumie jak się robi z igły widły, to i politycy tracą poczucie bezkarności, a to zwiększa standardy. Ale od tego jest prokuratura (na szczęście uniezależniona od rządu, przynajmniej na tyle na ile się da) a nie komisyjne cyrki, w których każdy "śledzi" tak żeby było lepiej dla jego partii.

pajk 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2010-08-11, 21:01   

Mareczek napisał/a:

powodzenia

Racja Mareczku racja .... tylko co mozna w sprawie vat ? Geri ma nieco racji , co z tego..... że łgali, jak psy to łgali , ale co z tego , forsy angela ani Putin nie da za liznie dupy i tak musza nam zabrac....

Co w sprawie hazardu pewnie nie widzoales ale w kazdej wiosce LasyVegasy som w miasteczkach po 2 3 salony ....--jednorekie bandyty ...

Podpalić czy co ?

Lean val Tirach 
Prorektor
Leanan sídhe

Wysłany: 2010-08-11, 22:32   

Obrońcom krzyża polecam lekturę świetnego felietonu panów Sobczaka i Szpaka w najnowszej Angorze.
Jesteśmy słabym państwem, które nie umie wyegzekwować najśmieszniejszych rzeczy. I bynajmniej (żeby potem nie było) krzyża nie nazywam rzeczą śmieszną. Bawi mnie cała ta sytuacja.
Przykro się natomiast robi, że spór o krzyż (w którym często biorą udział w żaden sposób niezwiązane z tragicznie zmarłymi osoby) jest ważniejszy od powodzi. To jest dopiero tragedia.

A tu przeżywają, że gmach kościoła, do którego mieli przenieść krzyż, to niegodne miejsce dla symbolu. Ehhh - współczuję harcerzom, którzy rozpętali to piekło.

geralt 
Prorektor

Wysłany: 2010-08-12, 10:31   

Lean val Tirach napisał/a:
spór o krzyż (w którym często biorą udział w żaden sposób niezwiązane z tragicznie zmarłymi osoby) jest ważniejszy od powodzi

A czy normalnym jest, że rodziny tragicznie zmarłych apelują o o uhonorowanie swoich synków, braci, mężów pomnikami? To jest dopiero rozbrajające. Uhonorujcie mi synka, bo wielkim Polakiem był. A kto się waży mówić o zmarłym źle, ten świnia. Jeśli ktoś z ofiar tego wypadku zasługuje na jakieś szczególne upamiętnienie, to jest to garstka osób, które z pewnością nie były czynnymi politykami. Większość, choć może prywatnie byli w porządku, jako politycy przyniosła Polsce więcej szkody niż pożytku. Tak jak większość polityków w ogóle.

pajk 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2010-08-12, 22:42   

Obrońcom krzyża polecam lekturę świetnego felietonu panów Sobczaka i Szpaka w najnowszej Angorze.
Jesteśmy słabym państwem, które nie umie wyegzekwować najśmieszniejszych rzeczy. I bynajmniej (żeby potem nie było) krzyża nie nazywam rzeczą śmieszną. Bawi mnie cała ta sytuacja.
Przykro się natomiast robi, że spór o krzyż (w którym często biorą udział w żaden sposób niezwiązane z tragicznie zmarłymi osoby) jest ważniejszy od powodzi. To jest dopiero tragedia.

A tu przeżywają, że gmach kościoła, do którego mieli przenieść krzyż, to niegodne miejsce dla symbolu. Ehhh - współczuję harcerzom, którzy rozpętali to piekło.

Udajesz czy nie rozumiesz ???

tu symbol religijny nie ma nic do rzeczy to symbol ludzi przypadkiem krzyż

Czy uważasz że powinnas sie wykazac pokrewienstwem , znajomoscia , wspolnymi lewymi interesami , wspolna szkołą , praca , wspulnym kiciem , zeby ci było wolno żałowac i żadac upamietnienia ?????

ja tak uwazasz to idź i legitymuj dowod poprosze , dowod znajomosci , konkubiny won , nieslubne dzieci też.

cos ci sie chyba powaliło , nieuczciwych dzienikazy czytujesz. ????

geralt 
Prorektor

Wysłany: 2010-08-12, 23:24   

http://www.cda.pl/gry-onl...krzyz-smolenski

Konwi 
Towarzysz
jendza

Wysłany: 2010-08-13, 18:23   

no i wlasnie to jest posiew postawy "ludzi krzyza" (mowie o linku @geriego)..
wlasnie to jest niewybaczalne i niegodne.. zwlaszcza wobec tych co polegli.. dawno nie bylam tak przekonana ze mam racje w swoim sadzie..
a sadze ze obroncy wcieleni powinni na kolanach zmywac podloge w hospicjach za kromke chleba, czytac bajki na onkologii i karmic starcow w domach opieki.. zeby spojrzeli w oczy ludzkiemu cierpieniu i nauczyli sie z tych doswiadczen, ze pokora wobec najwyzszej wiary wlasnej nie jest poddaniem i kleska kiedy ksiadz prosi o spokoj i nieposlugiwanie sie krzyzem jak mieczem.. puste te serca i glowy, dla ktorych wazniejsze sa wlasne racje a milosierdzie zniknelo z ich serc wieki temu.. i nie znajduje cienia szansy na powrot..

zeby bylo jasne.. mowie o tych, co od krzyza nie potrafia sie oderwac stojac na Placu przed Palacem Prezydenckim a nie o tych, ktorzy oceniaja to, co sie dzieje i nawet juz smieszne nie jest i tragiczne tez niekoniecznie..

Lean val Tirach 
Prorektor
Leanan sídhe

Wysłany: 2010-08-13, 23:44   

pajk napisał/a:
tu symbol religijny nie ma nic do rzeczy to symbol ludzi przypadkiem krzyż

Czyli gdyby nikt go tam nie postawił, to nie byłoby problemu? Tam były od pierwszych dni również portrety prezydenta i jego małżonki - dlaczego o ich pozostawienie nie walczono?
Cytat:
Czy uważasz że powinnas sie wykazac pokrewienstwem , znajomoscia , wspolnymi lewymi interesami , wspolna szkołą , praca , wspulnym kiciem , zeby ci było wolno żałowac i żadac upamietnienia ?????

Teraz to chyba ty nie rozumiesz - nie zarzucam nikomu pokrewieństwa lub jego braku. Nie wiem, o co ci chodzi - przeciez napisałam prawdę. Teraz większość walczących osób, to po prostu skandaliści. Rodziny walczą w sądach i na komisjach.

Cytat:

Kurde, pajk, nie w tym rzecz. Postawmy obelisk w Smoleńsku, gdzie wydarzyła się tragedia, a nie pod Pałacem Prezydenckim.

pajk napisał/a:
cos ci sie chyba powaliło , nieuczciwych dzienikazy czytujesz. ????

A z jakiego powodu uznajesz ich za nieuczciwych?

Konwi napisał/a:
wobec tych co polegli..

Czemu "polegli"? Zginęli tragicznie. Spora różnica.

geralt 
Prorektor

Wysłany: 2010-08-14, 00:34   

Konwi napisał/a:
wobec tych co polegli..

Czemu "polegli"? Zginęli tragicznie. Spora różnica.

Nie wiadomo. Antoni wykrył kolejne już nieścisłości i będzie badał.

Cytat:
Na konferencji prasowej poseł PiS, Antoni Macierewicz przedstawił instrukcję użytkowania samolotu Tu-154. - Jeden z najsilniejszych samolotów świata utracił skrzydło po uderzeniu w brzozę o 40 cm grubości - powiedział. - Będziemy starali się to zbadać - dodał szef parlamentarnego zespołu ds. zbadania przyczyn katastrofy smoleńskiej.

http://wiadomosci.onet.pl...zydlo,item.html

pajk 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2010-08-14, 00:59   

Czyli gdyby nikt go tam nie postawił, to nie byłoby problemu? Tam były od pierwszych dni również portrety prezydenta i jego małżonki - dlaczego o ich pozostawienie nie walczono?

Gdyby goo nie było nie było by problemu , ale gdbyby nie harcerze postawił by go ktos inny , byłby tak czy tak .

--Juz pisałem , stawianie krzyży to tradycja , i to wielesetletnia , to naturalny odruch dla wielu ludzi ... pozatym jest w tym pewnie swego rodzaju wyrachowanie .
Krzyż trudniej usunąć :)

Cytat:

Teraz większość walczących osób, to po prostu skandaliści.

To zwyczajnie, NIE PRAWDA !!!! Czytasz gazety to ogłupia dzis :(
poza tym czy ja jestem skandalista? cos chce na tym zyskać ? CO? Bo gdyby była potrzeba , jestem gotow przyłozyc reke fizycznie , zeby tam został .
uwazam ze powinien , koniecznie powinien zostac przynajmniej do usranej smierci wiekszosci liberalnych dziwek partyjnych z PO. jako wyrzut i oskarżenie przynajmniej.
O co, to juz sami wiedzą dla tego tak ich pali.

Cytat:
Postawmy obelisk w Smoleńsku,
albo w Patagoni , albo w piwnicy MSW takiego wała!!

tam ma stac i już.

Cytat:

A z jakiego powodu uznajesz ich za nieuczciwych?

Bo łżą.

Lean oni polegli .
---- masa ludzi w polsce i rosji robiła co mogła fizycznie , by ten wyjazd utrudnić, uniemozliwić, z połowa narodu polskiego sie modliła i kleła , zeby Lechu nie doleciał i wymodlili, załatwiili , udało sie .
Moze i nie chcieli w wiekszosci az tak skutecznie, ale bóg wysłuchuje po swojemu i spełnia życzenia po swojemu :) mają co chcieli, plus krzyż
Ty też. :)

geralt 
Prorektor

Wysłany: 2010-08-14, 03:40   

pajk napisał/a:
poza tym czy ja jestem skandalista? cos chce na tym zyskać ? CO? Bo gdyby była potrzeba , jestem gotow przyłozyc reke fizycznie , zeby tam został .

Co? A właśnie piszesz poniżej o co Ci chodzi. Tak naprawdę masz gdzieś upamiętnienie, tu chodzi o politykę. Ci obrońcy to po prostu frustraci, którym nie podoba się wynik wyborów. Znaleźli sobie okazję, żeby podrzeć mordy na Platformę, to drą, zwyczajnie po chamsku, zasłaniając się krzyżem i chęcią upamiętnienia.

pajk napisał/a:
uwazam ze powinien , koniecznie powinien zostac przynajmniej do usranej smierci wiekszosci liberalnych dziwek partyjnych z PO. jako wyrzut i oskarżenie przynajmniej.
O co, to juz sami wiedzą dla tego tak ich pali.

pajk napisał/a:
takiego wała!!

tam ma stac i już.

Idźże pod ten krzyż, bo się marnujesz, PajĄku Krzyżaku :) Doskonale pasujesz do tej grupy. Świetnie byście się zrozumieli.

pajk napisał/a:
Lean oni polegli .
---- masa ludzi w polsce i rosji robiła co mogła fizycznie , by ten wyjazd utrudnić, uniemozliwić, z połowa narodu polskiego sie modliła i kleła , zeby Lechu nie doleciał i wymodlili, załatwiili , udało sie .

A pilotów ta sama masa chciała ciągać po sądach, za to, że nie wylądowali na lotnisku w Tbilisi w warunkach wojny polskim samolotem z głowami państw Ukrainy, Litwy i Estonii oraz premierem Łotwy na pokładzie, nie wypełniejąc polecenia Kaczyńskiego, któremu się zachciało bawić w bohatera? Czy to Platforma zaprosiła całe dowództwo wojska i tylu ważnych urzędników do jednego samolotu? Co by było gdyby rząd zaczął choćby w najmniejszym stopniu ingerować w wyjazd Prezydenta, który zawsze sam wiedział najlepiej i najmniejsze wytknięcie własnych błędów brał za zniewagę? Co by było, gdyby Rosjanie zamknęli lotnisko z powodu złych warunków atmosferycznych? I co czuł pilot, który był bezpośrednim świadkiem sytuacji, która wydarzyła się na pokładzie samolotu lecącego do Gruzji? Ja wiem, że byś chciał dowalić Donaldowi i Bronkowi, ale użyj swojego mózgu zamiast się kompromitować przez wypisywanie takich debilizmów. Te wielkie pomniki mają zakrzyczeć prawdę. Kaczyńscy na ostrą krytykę w pełni zasłużyli sobie własną działalnością. Za uczestniczenie w latach 90 w demonstracji, w trakcie której palono kukłę Prezydenta Wałęsy. Za szukanie haków. Za granie teczkami (z których wszystkie były wiarygodne poza teczką Jarosława - bo przecież jeśli ubek oskarża wroga Kaczyńskich, to mówi prawdę z pewnością, jeśli oskarża Kaczyńskich, łże). Za upolitycznienie prokuratury i robienie akcji pod publiczkę (konferencje Ziobry, wyprowadzanie ludzi w kajdankach przy fleszach reporterów, nasyłanie agentów z prowokacjami, przecieki do prasy - to wszystko za ich rządów). Chcą pomniki stawiać, to nie postawią w ogródku u Rydzyka za swoją kasę.

Odpowiedzialność rządzących może polegać na nieopracowaniu odpowiednich procedur bezpieczeństwa (osoby lecące jednym samolotem, standardy zabezpieczeń) i niezakupienia lepszych samolotów, bo latanie takimi gratami przez przedstawicieli prawie 40milionowego kraju to skandal. Ale to jest taka sama wina wszystkich rządów, a przede wszystkim wyborców, którzy wrzeszczą na zbyt duże wydatki. No i w awanturach też brali udział, ale tu się też wina rozdziela na wszystkich - gdyby potrafili rozmawiać jak ludzie i brali interes kraju ponad interes partyjny, to pewnie nieszczęścia by nie było. Tylko jak tu współpracować z kimś, kto każdego przeciwnika wyzywa od najgorszych, nie mając za grosz skromności i samokrytycyzmu?

jacek 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2010-08-14, 10:48   

Geralt - chyba czas zakończyć ten temat; dla tego narodu i tak najważniejsze jest to by być pośmiewiskiem całego świata; a skoro tak, to proszę bardzo; niech srają, stawiaja krzyże - gdzie popadnie; niech się nie ubezpieczają od powodzi - a co - a chuj. Bozia przeca da - bo im sie należy. Ciekawe, że mi się nic nie należy - na wszystko muszę zapracować i jeszcze na skurwieli płacić podatki. Niech zatem co sto metrów na nigdy nie wybudowanej autostradzie - stoją krzyże - najlepiej takie po trzysta metrów; co pięćset metrów pomniki, a co kilometr katedra - stawiane wariatom i bandytom; spoko - zamiast publicznych kibli - las krzyży - w sumie o.k. - zawsze i tam można się odeszczać; niech podnoszą vat zamiast opodatkować złodziei spod znaku krzyża - nigdy przeca za nic nie płacili; w tym kontekście popieram Korwina: płacisz - głosujesz; nie płacisz za nic - wypierdalaj. A śmieci spod Pałacu Prezydenckiego - na śmietnik (skoro nie chcą do kościoła). Na koszt tych, którzy ten syfilis zrobili. Tak - państwo jest słabe, a tzw. koścół katolicki jeszcze bardziej - kiedyś się to skończy (vide Wielka Rewolucja Franuska) i wreszcie będziemy mieli to, co w centrach każdego miasta być powinno: knajpy, burdele, skwery i centra handlowe; a krzyże przy prywatnych oborach. :)

pajk 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2010-08-15, 13:20   

Cytat:
A pilotów ta sama masa chciała ciągać po sądach, za to, że nie wylądowali na lotnisku w Tbilisi w warunkach wojny polskim samolotem z głowami państw Ukrainy, Litwy i Estonii oraz premierem Łotwy na pokładzie, nie wypełniejąc polecenia Kaczyńskiego, któremu się zachciało bawić w bohatera? Czy to Platforma zaprosiła całe dowództwo wojska i tylu ważnych urzędników do jednego samolotu? Co by było gdyby rząd zaczął choćby w najmniejszym stopniu ingerować w wyjazd Prezydenta, który zawsze sam wiedział najlepiej i najmniejsze wytknięcie własnych błędów brał za zniewagę? Co by było, gdyby Rosjanie zamknęli lotnisko z powodu złych warunków atmosferycznych? I co czuł pilot, który był bezpośrednim świadkiem sytuacji, która wydarzyła się na pokładzie samolotu lecącego do Gruzji? Ja wiem, że byś chciał dowalić Donaldowi i Bronkowi, ale użyj swojego mózgu zamiast się kompromitować przez wypisywanie takich debilizmów. Te wielkie pomniki mają zakrzyczeć prawdę. Kaczyńscy na ostrą krytykę w pełni zasłużyli sobie własną działalnością. Za uczestniczenie w latach 90 w demonstracji, w trakcie której palono kukłę Prezydenta Wałęsy. Za szukanie haków. Za granie teczkami (z których wszystkie były wiarygodne poza teczką Jarosława - bo przecież jeśli ubek oskarża wroga Kaczyńskich, to mówi prawdę z pewnością, jeśli oskarża Kaczyńskich, łże). Za upolitycznienie prokuratury i robienie akcji pod publiczkę (konferencje Ziobry, wyprowadzanie ludzi w kajdankach przy fleszach reporterów, nasyłanie agentów z prowokacjami, przecieki do prasy - to wszystko za ich rządów). Chcą pomniki stawiać, to nie postawią w ogródku u Rydzyka za swoją kasę.

Odpowiedzialność rządzących może polegać na nieopracowaniu odpowiednich procedur bezpieczeństwa (osoby lecące jednym samolotem, standardy zabezpieczeń) i niezakupienia lepszych samolotów, bo latanie takimi gratami przez przedstawicieli prawie 40milionowego kraju to skandal. Ale to jest taka sama wina wszystkich rządów, a przede wszystkim wyborców, którzy wrzeszczą na zbyt duże wydatki. No i w awanturach też brali udział, ale tu się też wina rozdziela na wszystkich - gdyby potrafili rozmawiać jak ludzie i brali interes kraju ponad interes partyjny, to pewnie nieszczęścia by nie było. Tylko jak tu współpracować z kimś, kto każdego przeciwnika wyzywa od najgorszych, nie mając za grosz skromności i samokrytycyzmu?

Geri nie wydaje ci sie ze jakos za dlugo i pokretnie ?????? Tego sie nawet nie chce czytac, nawet w to nie wierzysz .

[ Dodano: Nie Sie 15, 10 2:09 pm ]
geralt napisał/a:
A właśnie piszesz poniżej o co Ci chodzi.

Nie nie mam gdzies. A dokładnie chodzi mi o MORALNOŚĆ, i frustrtom też, jestem ateista i niespecjalnie mnie wzruszaja pomniki, jakiekolwiek .

-Ale moralnośc to jeszcze nie polityka , w tym wypadku, mi po drodze z katolikami .

Polska sie dzieli na poł, dziś, jedni uwazali i uwazaja ze kaczki to obciach i trzeba je usunąc za wszelka cenę i jak by sie to nie odbyło I tak kaczki beda winne tragedi czy czemu tam, przez swoja obciachowosc i upór.

druga połowa uwaza PO za cynicznych zbrodniarzy nowego typu , ale zupełnie podobnych do moralnie NKWD

Reszta to zaslona dymna , by nie powiedziec za wiele , nie sprowokowac konfliktu fizycznego , ja nie owijam w bawełne . jak sie trafi okazja i bedzie to miało jakiś sens , przyniesie moim zdaniem pozytek , z satysfakcja podrżne kilka gardeł :) bo to zwyczajnie dobre i sprawiedliwe. :)

W wielu wypadkach zgadzam sie z Jacentym
jacek napisał/a:
- na wszystko muszę zapracować i jeszcze na skurwieli płacić podatki. Niech zatem co sto metrów na nigdy nie wybudowanej autostradzie - stoją krzyże

ale on zle widzi powód
--nie krzyże zabieraja kase na autostrady raczej budowa foto radarow i akcje jedz wolniej . Policja nas za ciezka kase strofuje i ubolewa ze jezdzimy za szybko (na autostradach nie ma wypadkow , pewnie tam jeżdrza powolutku :) )

Autostrad nima bo pazerne na kase sukinsyny chca koneczne zarobic na tym miliardy , jeden sukinsyn przeszkadza drugiemu i kazdy wie ze najwieksze lewe zyski sa na nieudanych przedsiewzieciach , a autostrady maja w D.

PO nigdy nie zbuduje autostrad .
Autostrady budował Hitler, nie republika Weimarska .

Prymitywnie liberalna partia , która planuje na 4 lata zbuduje podjazd pod rezydencje , sciezke rowerową , ale nie autostrady .
Przeciez otwarcia mogłaby dokonac opozycja .

Nie specjalnie i ja lubie obchody , pomniki , 'podnoszenie krzyza panskiego' i jazgot dewotek..

Ale dla mnie dzis Tusk z komorowskim to najwieksze dewoty duzo gorsze bo sprytne, wredne , i do gruntu zakłamane.

Dewotki koscielne, rydzyk , obchodomania , to pewien dyskomfort , ale to jak znajomy pospolity rudy lis co dusi kurki, przy krokodylu ludojadzie.

Na skrobanke moge sobie skoczyc do niemiec czy , na litwe , kupic zakazane RU ilestam w necie ... i co mi potrzebne a kosciół nie lubi akurat

ale wyskoczenie do Niemiec żeby pojezdzic po autostrdach nima sensu .

Wy wolicie pic szpan 'europejskośc' wasza sprawa . Chcecie AUTOSTRAD????

Poproście Rydzyka , zróbcie go ministrem autostrad, bedą za 3 lata !!!!!!!!!!!!!!

Moze z kapliczkami :) z latarniami w kształcie krzyży?????? :) Ale będą i bedzie sie po nich zapierdalac bezpieczne 160 niezaleznie od wystroju.

geralt 
Prorektor

Wysłany: 2010-08-15, 20:20   

pajk napisał/a:
Poproście Rydzyka , zróbcie go ministrem autostrad, bedą za 3 lata !!!!!!!!!!!!!!

Moze z kapliczkami :) z latarniami w kształcie krzyży?????? :) Ale będą i bedzie sie po nich zapierdalac bezpieczne 160 niezaleznie od wystroju.

Jasssssssne :) Tak samo jak uratował stocznię. Taki z niego biznesmen, że jak nie przesra kasy na giełdzie, to wepcha miliony w odwierty w poszukiwaniu źródeł geotermalnych, które niczego nie dadzą, zgodnie ze zdaniem fachowców. Inwestorzy już dawno pogoniliby takiego menedżera, gdyby nie ślepa miłość do guru i przekonie, że wspierając go zapewniają sobie wieczny i szczęśliwy żywot w raju. Żeby manipulować dużymi dziećmi naprawdę nie trzeba być mistrzem psychologii. Wystarczy nie mieć skrupułów. Albo znaleźć sobie jakieś usprawiedliwienie dla takich działań. Dają babcie Rydzykowi kasę, oszczędzając na lekarstwach, bo przecież życie wieczne ważniejsze jest od doczesnego, a ten może spokojnie nimi eksperymentować, bo przecież nie jego. To tyle jeśli chodzi o wątpliwe talenty Tadeusza.

To naprawdę zadziwiające, że Pajk, ateista, taki zawzięty wróg bogaczy, wprost nazywający złodziejami tych, którzy się dorabiają kosztem innych, znalazł sobie autorytet w pseudoduchownym, który uosabia najgorsze cechy kapitalizmu i fałszywej pobożności.

A elektorat PO od zwolennikó PiSu różni się tym, że nigdy nie będzie chciał stawiać pomników tym, których wybiera. Ani robić z nich bohaterów narodowych. Po prostu uważa, że gatunek musi przetrwać, nawet jeśli żadna z kobiet na wyspie nie grzeszy urodą.

jacek 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2010-08-16, 05:12   

dupa:

http://wiadomosci.wp.pl/g...ml?ticaid=1ab65

i sami powiedzcie co z takimi zrobić?

geralt 
Prorektor

Wysłany: 2010-08-16, 06:00   

Cytat:
Na mogile umieszczono tablicę z napisem, w dwóch językach - polskim i rosyjskim - "Tu spoczywa 22 żołnierzy 235 i 236 Pułku Strzelców 79 Brygady Armii Czerwonej poległych w boju pod Ossowem w dniach 14 i 15 sierpnia 1920 r.".

Przepraszam, a jakich "poległych w boju"? Nazistów poległych na polskiej ziemi też się czci pomnikami?

jacek napisał/a:
i sami powiedzcie co z takimi zrobić?

Posłuchać, bo ktoś z pomysłodawców trochę przesadził.

Odpowiedz do tematu