Pies do doddania
Odpowiedz do tematu

: Pies do doddania
Moja koleżanka z biura zajmuję się znalezionymi psami. W jej imieniu umieszczam ogłoszenie:

Cytat:
ktoś chce zaadoptować psa?

wabi się Cezar, ma 2 i pół roku, jest mieszańcem owczarka i prawdopodobnie husky, jest zdrowy i nie wymaga specjalnej opieki
jeśli w ciągu tygodnia nie znajdzie domu to pójdzie do uśpienia

Inez jest w stanie dojechać ze zwierzakiem. Jednego raz wiozła do Krakowa, więc miejsce skąd jesteście nie jest istotne. Sama nie może się nim zająć bo ma już ze 3 psy w domu, konie w stajni, odratowane świnie (2 podajże) i jeszcze psy w specjalnym hotelu. Nie ma kasy na to wszystko, mimo że tworzy teraz fundację dla zwierząt. Kwestie finansowe decydują o takim a nie innym czasie.

Z tego co mówiła jest bardzo przyjacielski i skory do zabaw. Za kilka dni będzie wykastrowany.

Sprawa wisi już na kilku forach, i niedługo możliwe że trafi na allegro i inne podobne strony. Chętnych proszę o pisanie i rozsyłanie tego dalej.

Fuck no! I think that I could be an optimist
W każdy forum jest jedna fajna rzecz. Rum.
:
biore go ,daj znac o szczegółacz na mitek@wp.pl

:
witam,

widzę, że dobrze zrobiłem "wieszając" ogłoszenie także u siebie :)

może Cezar odnajdzie nowy dom :)

:
Już dzwonię do koleżanki w tej sprawie. Dziękuję za pomoc :)

Koleżanka bardzo się ucieszyła. Przekazałam jej maila i będzie się z tobą mitek kontaktować. Bardzo dziękuję :*

Dzięki też że wszedłeś na Gospodę i tam napisałeś - mam teraz sesję i wlazłam na neta tylko po zadania na jutrzejszy egzamin.

Jacuś masz piwo za pomoc i wstawienie ogłoszenie do siebie :*

Proszę moderatorów o zamknięcie tematu. Raczej nie ma tu o czym dyskutować :wink:

[ Komentarz dodany przez: Nieznany: 2011-02-05, 14:14 ]
Ja nie mod, ale jakosik udało mi się wątek zablokować. ;)
NN

Ostatnio zmieniony przez Nieznany 2011-02-05, 14:15, w całości zmieniany 1 raz
:
Shimmy prosiła mnie o wstawienie tu poniższej informacji.

Cytat:
”w związku z brakiem odzewu mitka od soboty, ogłoszenie znów jest aktualne. Czas, który został to mniej więcej niedziela. Proszę o pomoc”

Co się dzieje z mitkiem :?: Zrezygnował :?:

"Masz styl i masz klasę, zostań moim przydupasem".
Stephen King "Ręka mistrza"
:
napiszę zaraz do niego

:
dzięki jacuś :*

:
nie wiem, czy coś wskuram, gdyż na gryzoniu też go aktualnie nie ma :( a tam, co gorsza nie ma powiadomień o pw; wysłałem maila odrębnie...

:
Inez wysłała mu maila, ja PMkę tu i odzewu brak. No zobaczymy, ale Inez mówi że już spotkała takie osoby - najpierw chcą chcą, a potem cisza :(

:
jutro rano powieszę ogłoszenie jeszcze w kilku miejscach

:
Kolejne ogłoszenie;
Pomoc dla Kiełka. Kiełek jest około 3-letnim mieszańcem owczarka niemieckiego. Został zabrany od gospodarza, który chciał go zabić łopatą, gdy przestał być potrzebny. Od ponad roku jest w hotelu dla psów w Halinowie koło Warszawy. Nie jest mu tam źle, choć widać, że brakuje mu kontaktu z człowiekiem i kochającego domu. Niestety kończą się fundusze na jego pobyt. Od 1 czerwca Kiełek zacznie być w tarapatach.
Koszt: miesiąc za hotel: 300zł.; znalezienie dobrego domu – bezcenne.

Sprawa wygląda tak, że Inez może za niego płacić do początku czerwca, niestety potem już nie da rady finansowo. Tak jak przy Czarku (który nadal jest u Inez) proszę was o pomoc.

(Zdjęcie umieszczę później)

Jeśli ktoś chce pomóc, a nie może wziąć futrzaka do domu, może wpłacić pieniądze na konto Inez. Informację przez PMkę lub gg.

:
shimatta napisał/a:
Jeśli ktoś chce pomóc, a nie może wziąć futrzaka do domu, może wpłacić pieniądze na konto Inez. Informację przez PMkę lub gg.

Nie lubię robić takich rzeczy na pokaz. Ale jak kiedyś podczas rajdu w Bieszczadach nakarmiłem wychudzonego psa, który się do nas przypałętał, uruchomiła się reakcja łańcuchowa i piesek sobie trochę pojadł :D Poproszę info na pm.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum