Forum KGB
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Mirek, trzymaj się!
Autor Wiadomość
geralt 
Prorektor

Wysłany: 2014-11-17, 23:33   Mirek, trzymaj się!

Głośno ostatnio o zatrzymaniu prezesa PZPŚ. Czlowieka, który na pewno ponosi odpowiedzialność za podniesienie nasdzej siatkówki z gówna, za uczynienie polskiej ligi jedną z najlepszych na świecie, za organizacje mistrzostw świata w Polsce i za doprowadzenie naszej reprezentacji na szczyt, dzięki ryzykownym decyzjom, które skłaniały do pukania się w czoło.

Został zatrzymany. Zarzuty korupcyjne. Ok, korupcja jest zła. Tylko chciałbym, żeby każdy zatrzymany i niezatrzymany zrobił dla Polski chociać 25% z tego, co pan P. Nawet jeżeli wziął, to za to, co zrobił, zasłużył na 10 razy tyle.

Jesteśmy mistrzami świata. Głównie dzięki Mirkowi. Ja pamiętam i będę pamiętał. I pierdolę medialną rzeczywistość :)

emeryt 
Magister
Wino jest mlekiem starców

Wysłany: 2014-11-18, 14:17   

oj geralt, oj !
przesadzasz - to nie pan P. zdobył mistrzostwo tylko siatkarze "on" znalazł się w odpowiednim miejscu w odpowiedniej chwili i chyba mu troszkę za dużo przypisujesz zasług - Stew Woźniak to nie cały Apple
był prezesem PZPS i za to brał kasę - praca lekka łatwa i przyjemna , a etacik niemały - to nie był wolontariat, wiem każdemu mało - jak dawali to wziął i to bez skrupułów w końcu 400 tysiaków ładny pieniądz, problem w tym że dał się złapać na gorącym uczynku i to mu udowodnią, reszta pozostanie milczeniem,
a na jego miejsce chętnych mnóstwo
PS.
ten wulgaryzm Ci nie przystoi
wiem - kawaler - wszystko pier...
kury, kaczki, świnie i co się na interes nawinie

"Zbyt mądrzy by zająć się polityką - są skazani na rządy głupców." PLATON !!!

Nieznany 
Rektor
(czyt.: sprzątaczka)

Wysłany: 2014-11-18, 15:15   

Taa, mam to samo zdanie, co Geri, nie tylko dlatego, że Mirek pochodzi z Mielca (przez pewien czas był działaczem w mieleckim klubie siatkarskim).
emeryt napisał/a:
ył prezesem PZPS i za to brał kasę
Nie wiem, jak teraz jest, ale miał pracować społecznie. Info z 2004 roku, kiedy zaczynał:

Cytat:
Przywrócić blask
W swoim programowym wystąpieniu Przedpełski mówił, że chce oczyścić atmosferę wokół związku i zjednoczyć środowisko, tak żeby przywrócić blask polskiej siatkówce. - Chcę współpracować ze wszystkimi, którym dobro dyscypliny rzeczywiście leży na sercu, mają czyste ręce i chęć do pracy i niezbędną wiedzę. Związek ma być dla klubów, a nie odwrotnie - mówi nowy szef, deklarując, że z Rubenem Acostą prezydentem Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej, dogada się we wszystkich sprawach.

Nie będzie zarabiał
- W zarządzie znaleźli się ludzie, z którymi chcę i będę mógł współpracować - kontynuował Przedpełski. - Są też przedstawiciele opozycji, jestem przekonany, że wniosą oni konstruktywną krytykę. Jestem człowiekiem finansowo niezależnym, mógłbym już do końca życia nie pracować, ale jestem przyzwyczajony do ciężkiej i konsekwentnej pracy. Z natury jestem wrodzonym optymistą. W przeciwieństwie do mojego poprzednika nie chcę zarabiać na siatkówce. Będę pełnił swoją funkcję społecznie.
Mirosław Przedpełski ma 53 lata jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, ma żonę i dwójkę dzieci. Jest biznesmenem, prezesuje firmie Inwatec działającej w dziedzinie ochrony środowiska, jest członkiem rad nadzorczych paru firm, organizatorem Pikniku Country w Mrągowie, perkusistą i byłym siatkarzem. Pochodzi z Mielca, ale mieszka pod Warszawą. Biegle włada językiem angielskim.

Zaproszone osoby: 1

emeryt 
Magister
Wino jest mlekiem starców

Wysłany: 2014-11-18, 15:27   

http://sport.fakt.pl/Prez...y,180381,1.html

"Zbyt mądrzy by zająć się polityką - są skazani na rządy głupców." PLATON !!!

Odpowiedz do tematu