Forum KGB
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Cud na skarpecie
Autor Wiadomość
geralt 
Prorektor

Wysłany: 2011-12-29, 22:36   Cud na skarpecie

Cytat:
- Zostawiłam tu te rzeczy do wyschnięcia i gdy chciałam je pozbierać poczułam, że ktoś mnie obserwuje. Gdy to zobaczyłam od razu zawołałam swojego chłopaka, bo nie wierzyłam własnym oczom. Lecz i on był wpadł w osłupienie. Na skarpecie wyraźnie było widać twarz Jezusa – opowiada Sara Crane.

http://biznes.onet.pl/zas...iadomosci-detal

Coraz więcej znaków z Niebios :)

Lean val Tirach 
Prorektor
Leanan sídhe

Wysłany: 2011-12-31, 14:38   

Twarz Jezusa na skarpecie - taaaak... to do mnie przemawia - bardzo wymowny przekaz. To chyba nawet lepsze od zmartwychwstań i uzdrawiania. :)

geralt 
Prorektor

Wysłany: 2012-01-06, 02:38   

Mnie się wydaje, że taka twarz powinna bardziej (albo przynajmniej nie mniej) przemawiać niż ta z pozłacanego obrazu. Jeśli już ktoś poważnie bierze nauki Jezusa. Diabeł siedzi pod złotą kopułą w kościele :) I w kieszeniach "pośredników".

Aż mi czasem żal, że ta cała religia to tylko bajki. Byłby niezły ubaw i wbrew pozorom najlepsze imprezy w niebie :D A piekło pełne hipokrytów w sutannach, którzy używali Chrystusa jako podstawkę pod pełną michę. Ateiści (bo najskromniejsi) i mnisi do raju razem ze zwierzątkami (bo niby dlaczego nie?) - ostatni będą pierwszymi :)

Tak swoją drogą, muszę zacytować moją idolkę, Ashę z "Tańca ze smokami" :D To nie będzie duży spoiler. Ale dla mnie riposta stulecia :lol: W oryginale, bo jakbym nie przetłumaczył, brzmi gorzej.

Ser Clayton proponował spalenie Ashy w ofierze Rhllor'owi, żeby przestał padać śnieg :) Trwała dyskusja na ten temat.
Cytat:
Asha could hold her tongue no longer. “Why not Ser Clayton? Perhaps R’hllor would like one of his own. A faithful man who will sing his praises as the flames lick at his cock.”

:lol: :lol: :lol: :brawo: :brawo: :brawo:

jacek 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2012-01-06, 03:39   

Coś z tymi skarpetami, jednak panie ten tego jest.... Wczoraj żona jak rozwieszała pranie zauważyła, że wszystko się znakomicie wypłukało, a skarpety NIE! Na skarpetach pojawiły sie jakieś dziwne przebarwienia :shock: Nie przypatrywałem się temu uważnie - raczej wkurwiony tą sytuacją - ale zaraz sprawdzę, co tam sie pojawiło...

geralt 
Prorektor

Wysłany: 2012-01-06, 03:57   

Jak coś wykryjesz, to przyjedziemy z pielgrzymką :)

Odpowiedz do tematu