KONKURS
Odpowiedz do tematu

: KONKURS
Jako, że wszyscy narzekają, że jesień jest do bani, że nie wygląda jak na większości "fotoszopowych" zdjęć i że jest przygnębiająco smutna oraz nudna, ogłaszam konkurs! Dział to nie bez przyczyny Fotografia. Czekam na zdjęcia (a jakżeby inaczej) pięknej jesieni. Będą nagrody książkowe dla pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca + upominek, a dla pozostałych nagrody pocieszenia.

1. Nadsyłamy maksymalnie do 5 zdjęć, z których zostanie wybrane jedno najciekawsze.
2. Termin -10.10.12 - 30.10.12
3. Ogłoszenie wyników - 03.11.12 (nagrody zostaną rozesłane w przeciągu tygodnia)
4. Zdjęcia mogą nadsyłać wszyscy forumowicze.
5. Zdjęcia wrzucamy w tym temacie - macie prawo do edytowania postu najpóźniej do 28.10.12
6. Nagrodami głównymi są zestawy : książka z gadżetem (dla 1,2,3 miejsca).
7. Nagrodami pocieszenia są gadżety (dla pozostałych uczestników).
8. Jako organizator zastrzegam sobie prawo do zmian w regulaminie uczestnictwa - zmiany będą mogły być wprowadzone najpóźniej na dzień przed rozpoczęciem konkursu.

Gadżetami będą kubeczki z nadrukiem w klimatach fantasy. Nagrody książkowe jestem w stanie dostosować do życzeń zwycięzców. Enjoy. :D

:
Ooo... konkurs... :D

:
Challenge accepted :-D

:
Świetna pomysła, Lineczko. :) U mnie póki co szaro i buro, ale jeśli się poprawi, to wyruszę na bój z aparatem. :)
Xarthias napisał/a:
Challenge accepted :-D
Taa... jak robiliśmy konkurs na logo forum, to też się miałeś dołączyć, ale nie dałeś rady. :P Pożywiom, uwidiem. :twisted:
(no i w naszych uśmieszkach nie stosujemy kresek -> : D (bez spacji ofkors ;) ))

"Masz styl i masz klasę, zostań moim przydupasem".
Stephen King "Ręka mistrza"
:
Nieznany napisał/a:
U mnie póki co szaro i buro

Arcyksiążę też tak powiedział o jesieni w Łodzi, ale doszedł do wniosku, że nawet szara jesień ma swój urok. Obiecał się dołączyć, ale na forum go nie odnotowałam.

Tak sobie myślę, czy by nie przykleić dodatkowego tematu - tylko i wyłącznie na zdjęcia. :)

"Zombies again, huh? I wonder who can be so stupid to bring dead back to life..." Undertaker from Kuroshitsuji
Everyone wants a magical solution for their problem, but everyone refuses to believe in magic.
"Guys who are so intense for no reason get on my nerves." Tsukishima Kei
:
Nieznany napisał/a:
Taa... jak robiliśmy konkurs na logo forum, to też się miałeś dołączyć, ale nie dałeś rady. :P Pożywiom, uwidiem. :twisted:

Wtedy to zarobiony byłem :P
A teraz niestety bezrobotny, więc jest szansa ;)
Poza tym mam już dwa zdjęcia... :>
Cytat:
(no i w naszych uśmieszkach nie stosujemy kresek -> : D (bez spacji ofkors ;) ))

To mój telefon tak podpowiada :P

:
Lean val Tirach napisał/a:
Tak sobie myślę, czy by nie przykleić dodatkowego tematu - tylko i wyłącznie na zdjęcia.
Możesz... A kto właściwie będzie decydował, które fotki są najlepsze? Organizatorka? ;)

:
Si, razem z niezależnym jury - w postaci mojej rodziny. Będę baaaaardzo obiektywna. Powaga, kochani, uznałam, że jako organizator i sponsor nagród jednocześnie, mogę sobie "zapewnić" prawo do decyzji. Tak czy siak nikt nie będzie poszkodowany. Są nagrody dla wszystkich.

"Zombies again, huh? I wonder who can be so stupid to bring dead back to life..." Undertaker from Kuroshitsuji
Everyone wants a magical solution for their problem, but everyone refuses to believe in magic.
"Guys who are so intense for no reason get on my nerves." Tsukishima Kei
:
czy można wrzucić kilka zdjęć?

:
Gdybyż tylko chodziło o ładne jesienne widoczki... Ale dobre zdjęcia to co innego - odpadam w przedbiegach :(

:
burli napisał/a:
Toć w regulaminie konkursu wisi, że do 5 fotek. :doh: Czytaj uważnie, Aga. :P

Bruixa napisał/a:
Gdybyż tylko chodziło o ładne jesienne widoczki... Ale dobre zdjęcia to co innego - odpadam w przedbiegach
Daj spokój, Bru, nie kryguj się tak i wrzucaj swoje foty, nie daj się prosić dwa razy. :roll:

:
to prosze bardzo jesien w bieszczadach ;)

Ostatnio zmieniony przez Nieznany 2012-10-19, 15:30, w całości zmieniany 1 raz
kot też człowiek tylko ma rozum, futerko i jest... mądrzejszy...

Nowalijka roku 2009
:
Super, że postanowiłaś wziąć udział, Tysiu, podmieniłem Twoją małą fotkę na fotę w pełnym rozmiarze. :)

:
Nieznany napisał/a:
burli napisał/a:
Toć w regulaminie konkursu wisi, że do 5 fotek. :doh: Czytaj uważnie, Aga. :P

yyyy. wybaczcie. ciemność musiałam tedy widzieć :D

oto moje zdjęcie (mam nadzieję, że nie ostatnie) WINOGRONA! :eat:

jak namalowane :D

i znów winogrona

to chyba moje ulubione

jabłka :eat:

Ostatnio zmieniony przez burli 2012-10-30, 00:17, w całości zmieniany 1 raz
:
jutro/pojutrze mam w planach troche pofocic to moze cos ciekawego jeszcze znajde - jesien mamy przesliczna w tym roku :)
dzieki nieznany :*

Nowalijka roku 2009
:
tygryska napisał/a:
dzieki nieznany
Przecież wiesz, że zawsze jestem do usług. :D

Ja muszę przejrzeć swoje fotki i może coś jeszcze ufocę przed listopadem, obaczymy. :)

:
Zdecydowanie wolę oglądać zdjęcia niż je robić. Zwyczajnie na robieniu się nie znam i jakoś specjalnie smykałki do tego nie miałam. No, ale co tam - też coś wrzucę
Tygrysko - piękna jesień w Bieszczadach :)

:
piekna jesien w bieszczadach... az zal bylo wracac... ech
swietna fotka saule :) kontrastowa ;)

Nowalijka roku 2009
:
Miałem zupełnie inne zdjęcia, na razie jednak wstawiam wyniki dzisiejszego spaceru :)

Ale mam jeszcze kilka pomysłów, więc zestaw może się zmienić :)

I tak mnie refleksja trąciła na tym spacerze, że muszę sobie kupić jakiegoś evil'ka, bo lustrzanka jest cholernie ciężka i nieporęczna...

Ostatnio zmieniony przez Xarthias 2012-10-23, 16:32, w całości zmieniany 1 raz
:
u mnie tez z dzisiejszego spacerku :)
robione małpka fuj ;)

nie chcialo mi kgb przyjac zalacznika ;) wyslalam nieznanemu ;)

[ Komentarz dodany przez: Nieznany: 2012-10-20, 18:48 ]
Nieznany odebrał. ;)

Ostatnio zmieniony przez Nieznany 2012-10-20, 18:49, w całości zmieniany 1 raz

Nowalijka roku 2009
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum