Forum KGB
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Grzędowicz J. "Popiół i kurz, Opowieści ze świata Pomiędzy"
Autor Wiadomość
Nieznany 
Rektor
(czyt.: sprzątaczka)

Wysłany: 2012-07-09, 10:09   Grzędowicz J. "Popiół i kurz, Opowieści ze świata Pomię

Wydawnictwo: Fabryka Słów
Data wydania: 13 Lipiec 2012
ISBN: 978-83-7574-755-3
Oprawa: zintegrowana
Format: 125 x 195 mm
Liczba stron: 336

Cytat:
Nie wiadomo, czy istnieją niebiosa. Nie wiadomo też, czy istnieje piekło. Jedyne, co jest pewne, to popiół i kurz zalegające piętro wyżej.

Tu każdy przedmiot, myśl, uczucie mają swoje Ka – odbicie świata materialnego. Tu pełzają myślokształty, zbierają się skeksy – demony nagłej śmierci, tu przenika zło chcące pożreć, zawładnąć twoją duszą.

Tu wędrujesz Ty, gdy nie zdajesz sobie sprawy, że właśnie umarłeś.

Witaj w świecie Pomiędzy!

Pod cierniowym krzyżem, na którym wisi rozpięty mnich. Mnich, który poznał tajemnicę tego świata i musiał umrzeć dla niej, pozostawiając swojemu przyjacielowi swoisty testament: sięgaj głęboko i znajduj odpowiedzi.

Źródło: Katedra

Zaproszone osoby: 1

Tifa Lockhart 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2012-07-09, 20:26   

Kupiłam to bratu w tym roku na Boże Narodzenie. Przeczytaliśmy oboje dosyć szybko ( jakby mi ktoś 3 lata temu powiedział, że brat będzie czytał, tobym śmiechem zabiła). Minęło pół roku, a ja niewiele pamiętam. To znaczy, że książka nie była jakaś szczególnie zachwycająca. Grzędowicz napisał w niej, że koty widzą świat pomiędzy, te dusze demony. Potem brat przez miesiąc podejrzliwie spoglądał na naszą kotkę i zadał mi raz pytanie ''jak myślisz ona TAM teraz jest?'' :lol:

Nieznany 
Rektor
(czyt.: sprzątaczka)

Wysłany: 2012-07-09, 21:15   

Hehe, próbowałem to kiedyś przeczytać, ale nie dałem rady do końca wytrwać. Bywałem wtedy na forum Mirriel, gdzie publikują autorzy fanfiction potterowskiego i podczas rozmowy na czacie forum napisała mi toroj, że podoba jej się dokładność szczegółów w książkach i podała właśnie przykład tej książki, że ponoć ktośtam nie mógł się wydostać z worka na zwłoki, bo zamek błyskawiczny nie ma "dzyndzla" od wewnątrz. :] No i nie mogłem nie posłuchać głosu Ewy Białołęckiej :smiech: ale nie przebrnąłem przez tę książkę. Pewnie trzeba będzie kiedyś jeszcze spróbować. :)

Zaproszone osoby: 1

Odpowiedz do tematu