Forum KGB
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Fajny ten nowy papież
Autor Wiadomość
pajk 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2013-06-14, 01:14   

:) a czy to ważne ?
Ważne że dostrzegasz że coś nie tak , że coś sie samo zafałszowuje nawet bez premedytacji specjalnej ... wiekszości po prostu łatwiej tak psać , jest to mniej krępujące....?

łatwiej 'zwalczać' wwalając do jednego wora no i.... nie narazić się.

A to 2 rożne sprawy , wynikajace z odmnienych powodów i pobudek ......
'dziewczęta' to:

-Ewidentny zbok pedofil to czesto przzygłup , albo ktos ktś słaby, kto panicznie boi sie dorosłych kobiet .
To windy ,krzaki , toalety...
Druga grupa jest troche tak na skraju, mężczyźni lubią młode kobiety, a biologicznie i czesto psychiczne kobieta jest kobietą , bardzo wcześnie, ponizej granicy prawnej ..to raz prowadzi do skazania , a czasem do calkim normalnego ślubu. Korci i czasem skorci wbrew rozsądkowi obie strony.

W rodzinie to najczesciej alkocholizm, degeneracja, napalony , nawalony samiec wali co ma pod reką i mu nie roznica , takie bydle ...........................

Homo pedofilia jest jakby wpisana w homo.
-Pedał to czeso artysta esteta.... kocha piękno zachwyca sie ciałem ruchem swierzością urodą NIEWINNOŚCIĄ i..... młodością jako taką

I siła żeczy im młodsze tym piekniejsze , zarazem łatwiejszze do złowienia , zmanipulowania, oszukania,zastraszenia, tańsze, mniej ryzykowne emocjonalnie.

Nie każdy temu ulegnie , ale.... stary pedał zawsze bedzie sie kochał w młodych i coraz mlodszych chłopcach , bo są piękni ......... a i tak ma przechlapane i tak naruszył zasady i tak masa ludzi nim gardzi i tak pójdzie do piekła :) to co ma do stracenia ?

Bywają wiecej lub mniej stałe związki , ale to bardzo nieczęsto .... pedał nie jest parą dla padała to powina być kobieta , tylko pozbawianoa koniecych wad , mniej straszna , albo coś co nie zoatało stworzone , najbardziej prypomina ideał , młody chłopoiec jesze zanim zostanie uwiedziony, bo jestmłody piekny i czysty.
Drugi pedał to zawsze nie to , coś mniwincy i z braku laku , z braku czegoś idealnego , na prawde pasujacego .
Homoseksualiści miewaja po kilkuset partnerow i wiecej ..... kilku , kilkunastu dzienie okresowo .
Tydzień , 3 ...... , miesiąc,kilka, to już wieeeelka miłośc ,, związek stały , 'stare małżeństwo'.

To niesłychanie kochliwi ludzie, nieszczęśliwi i niestali w uczuciach , ciąge zafascynowani kimś nowym .
Jak im sie trafi posada ułatwiająca ...to pokusa jest olbrzymia i stała , racej nie ida tam celowo , bycie ksiedzem wychowawcą im pasuje i robia to dobrze ...ale z czasem czesto skusi okazja a potem samo idzie .
A ze przerób , potrzeby mają olbrzymie....................

pajk 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2013-06-14, 01:32   

geralt napisał/a:
A nie pomyślałeś

Nie geri , teraz nie pomyslalem :) mie muszę , bo wiem i wiem czemu, jest tak , a nie inaczej :)

'Żeński pedofil' zwyczajnie nigdy by sobie nie poradził z wiekszą ilościa jakichkolwiek dzieci , to abo debil , albo kompletny zbok , czubek, erotoman, albo bydle.
Albo jeszcze normalny zdrowy facet , tyle ze mu za młoda sie spodobała i stracił głowe.

pedał jest w zasadzie normalny , inteligentny , wrażliwy świetnie sie czuje, z dziećmi i radzi sobie z dziećmi, dzieci go lubią. Wychowanie to dobre zajecie dla niego i dla podopiecznych , o ile sie utrzyma na wodzy.

jak masz ochotę to sam pomyśl .

Caroline* 
Towarzysz
Dumasoholiczka ;)

Wysłany: 2013-06-14, 21:17   

Nasuwa się pytanie, skąd Ty tyle wiesz o tym, co u nich w głowach siedzi...? Z Twoich postów przebija pewność, że właśnie tak jest, tak a nie inaczej geje myślą...
pajk napisał/a:
a i tak ma przechlapane i tak naruszył zasady i tak masa ludzi nim gardzi i tak pójdzie do piekła :) to co ma do stracenia ?

wg Kościoła... homoseksualizm to grzech, naruszenie celibatu to grzech... więc właściwie masz rację - nie ma nic do stracenia, i tak pójdzie do piekła...

smutne :(
Wierzymy w ekwiwalenty.
Nie będziemy się różnić.
Zjednoczymy się.
W końcu będziemy niewolnikami."

Rodrigo Garcia
GOLGOTA PICNIC

pajk 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2013-06-14, 23:15   

Caroline* napisał/a:
Nasuwa się pytanie....
hi hi hi a może pajk sam jest pedałem co? :shock: :)

Spoko to mnie nie rusza :) raczej bawi :) :D

-Jak sie chce i jest naprawdę ciekawym, to można wiedzieć wiele, o wielu rzeczach .
Tak jest, mniej wiecej , statystycznie , w pewnm uprosczeniu ... każdy indywidualny homo pewnie by coś skorygował , ale wątpie czy uczciwie zanegował całość .

Troche demonizujesz kościół :) wcale nie musi do piekła , zawsze jest czas na poprawę i pokutę :) raczej suma czyników i......-- dla kazdego człoweka , zawsze , najgorsza jest izolacja, ostracyzm , pogarda , a na to, homo zawsze bedzie narażony , niezależnie od propagandy.

Ta pro-homo moda raczej im szkodzi ..... -ale to temat o nowym papieżu, a w dygresji chodziło jedynie że może mieć racje 'nie popierając homoseksualizmu' :) przecie nie wzywa do pogromów , ani palenia na stosach :)

geralt 
Prorektor

Wysłany: 2013-06-14, 23:59   

pajk napisał/a:
Caroline* napisał/a:
Nasuwa się pytanie....
hi hi hi a może pajk sam jest pedałem co? :shock: :)

Spoko, Pajk, my Cię zaakceptujemy :) Tylko trzymaj się na wodzy :lol:

pajk 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2013-06-15, 00:21   

wiem wiem .... Geri :D , domyślam się że chętnie byś mnie 'poakceptował' nieco , a liczba mnoga, więc moze rezem z 'kolegami'? ...

-W końcu jestem bardzo przystojny , przywykłem ..... :)

Nie chciał bym urażać twoich uczuć , ani robić za brutalnego hmofoba , to nic osobistego jesteś ok i na pewno uroczy :D

To ja po prostu jeszcze nie dojrzałem, jeszcze nadal rajcują mnie baby :) może i sie sam oszukuje ???
-Ale puki co jest jak jest i nici z tego ...... przykro mi :(

geralt 
Prorektor

Wysłany: 2013-06-15, 00:41   

pajk napisał/a:
To ja po prostu jeszcze nie dojrzałem, jeszcze nadal rajcują mnie baby :) może i sie sam oszukuje ???
-Ale puki co jest jak jest i nici z tego ...... przykro mi :(

Wiesz, w dzisiejszych czasach to nie jest taki wielki problem - płeć zawsze można zmienić :)

Caroline* 
Towarzysz
Dumasoholiczka ;)

Wysłany: 2013-06-15, 16:22   

Ależ Wy się kochacie :D

Kto by pomyślał :lol:

pajk napisał/a:

A mnie niesamowicie bawią cztery posty ponad tym

:hehe:

pajk napisał/a:
przecie nie wzywa do pogromów , ani palenia na stosach :)

i chwała mu za to

coś się jednak zmienia, i to chyba na lepsze
Wierzymy w ekwiwalenty.
Nie będziemy się różnić.
Zjednoczymy się.

Rodrigo Garcia
GOLGOTA PICNIC

geralt 
Prorektor

Wysłany: 2013-06-23, 19:25   

pajk napisał/a:

----estrogeny w tym i fito estrogeny (panowie uwaga na soje w konserwach kiełbasach we wszystkim
, zawiera dożo fitoestrogenów)

---Jeszcze raz! :) ESTROGENY w środowisku powodują u mężczyzn WIELKIE zmniejszenie ilości aktywnych plemników i pewnie ogólna :oops: 'pizdowatość' chłopów? ..... no ale plemniki sie policzy , a pizdowatość nie jest skalarna :(

............................................... :( ..............................

pajk napisał/a:
Do panów :D

---to ne żart ! :
Cytat:
Opracowanie statystyczne wykazało, że wysokie spożycie soi wiąże się ze spadkiem ilości plemników aż o 40 milionów na mililitr. Dla porównania, wartość uznawana powszechnie za normę to 80-120 milionów komórek na mililitr.

http://kopalniawiedzy.pl/...a-plemniki,5333

Jedz polskie wędliny z marketów ,sery konserwy 100 innych ,stosuj diete wegetariańską, a bedzie z ciebie tak około 1/2 chłopa!!!!

Dla uzupełnienia w Japoni, Chinach itp wcale nie je sie dużo soi !!! a przynajmniej chłopy , jej negatywny wpływ jest znany, soja tam jest fermentowana w dobrym sosie sojowym fitoestrogenów już nima dla przykładu .

A jeszcze warto dodać, że testosteron produkowany jest z cholesterolu :) Do tego coraz więcej pojawia się nowinek, w których "okazuje" się, że tłuszcz zwierzęcy jest po prostu zdrowy. Mięso, jajka i mleko to najbardziej wartościowe jedzenie. Z roślin tylko orzechy mogą im dorównywać. Oczywiście nie każdy organizm dobrze sobie z mlekiem radzi, a niektórzy mają uczulenie na orzechy, ale nazywanie mleka białą śmiercią jest jeszcze głupsze od głoszenia niektórych teorii o globalnym ociepleniu.

Ale, żeby nie było za słodko, soja nie jest jedynym wrogiem. Niestety, ale cukier nienaturalny to zło. Nienaturalny, bo tylko taki da się przedawkować - w herbacie, napojach, sokach i słodyczach. Takiego miodu dużo zjeść się po prostu nie da. Kilogram bananów też się czuje. A kilogram cukierków można wciąć i nawet nie zauważyć.

Caroline* 
Towarzysz
Dumasoholiczka ;)

Wysłany: 2013-06-23, 20:05   

geralt napisał/a:
Niestety, ale cukier nienaturalny to zło

Masz na myśli słodziki? (obrzydlistwo, jeśli chodzi o jogurty słodzone słodzikiem, czy słodzenie tym herbaty, ale dobrze upakowany, w cukierkach czy gumach do żucia... całkiem zjadliwy)

Jasna sprawa, że fruktozy czy glukozy dużo nie zjemy.

A sacharoza?
niby zło, biała śmierć...
ale to też cukier naturalny
Wierzymy w ekwiwalenty.
Nie będziemy się różnić.
Zjednoczymy się.

Rodrigo Garcia
GOLGOTA PICNIC

geralt 
Prorektor

Wysłany: 2013-06-23, 20:41   

Caroline* napisał/a:

A sacharoza?

Ale nienaturalnie wyciągnięty, przez co łatwy do przedawkowania. Chociaż w sumie takiego białego cukru też się nie da zjeść za dużo, czego o ciastkach nie można już powiedzieć.

Caroline* 
Towarzysz
Dumasoholiczka ;)

Wysłany: 2013-06-23, 21:36   

geralt napisał/a:
Caroline* napisał/a:

A sacharoza?

Ale nienaturalnie wyciągnięty, przez co łatwy do przedawkowania. Chociaż w sumie takiego białego cukru też się nie da zjeść za dużo, czego o ciastkach nie można już powiedzieć.

Czyli innymi słowy łatwiej przedawkować go w żywności przetworzonej - procentowo zawartość mniejsza, ale jeśli takich ciastek zjemy dużo...
Wierzymy w ekwiwalenty.
Nie będziemy się różnić.
Zjednoczymy się.

Rodrigo Garcia
GOLGOTA PICNIC

pajk 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2013-06-23, 22:31   

Caroline* napisał/a:
A sacharoza?

Jezusie co za bzdury .... Majgozej jak sie powtaża coś bez zrozumienia i pojęcia .

Nikt nigdy nie przedawkował cukru tego ormalnego co sie kupuje po kg w sklepie sacharozy .

Moża zaszkodzić choremu , na przykład na cukrzycę .... i jak każdażecz na świecie zżerany w horendalnej ilości nie jest zdrowy .

Termin 'Biała śmierć' ukuto bo zjadajac cukier zjadamy 'puste kalorie', czyste , same, biały oczyszszczony ... nie zawiera witamin , minerałów ... nic oprucz kalori .

Podobnie jak bialy ryż, to prawie sama skrobia , jeśli sie je tylko ryż dostaje sie beri-beri , czyli ostrej awitaminozy , głównie brak wit, z grupy B powosduje zanik mieśni , psychozy i do piachu...

Jedzicie sam ryż łuskany , sam cukier , pijcie samą wódkę efekt bedzie podobny pożyjecie sporo ale potem beriberi i do piachu .

Natomiast każdy słodzik to trucizna !!!!!!
aspartam, sacharyna (E954) inne ... dziś prawie nigdzie w składzie nie znajdzie sie napis, 'sacharyna' , starsi ludzie pamietają ją z wojny, że od tego sie ślepnie i że było zabronione . Albo pisze E954 albo nazwa chemiczna .
Prawi wszystkie produkty słodzone słodzikami zawierają 3 albo 4 E...cośtam w tym aspartan i sacharyne
3 rożne by kazdy nie przekroczył prawnie dopuszczalnej dawki niby nieszkodliwej . W tle dopuszczenia każdego jest afera i wielkie pieniądze .

Jak kto chce używać produktów light , chudnąć, nabijając kase koncernom, życze smacznego i możliwie mało bolesnych chorób za jakiś czas.

Ale do licha nie mozna jednym tchem o substancjach sztucznych , truciznach i cukrze.

Cukier na nic nie szkodzi !!!!!!!!!!!!!

Zźeranie każdej rzeczy wyłącznie , bąź w wielkichneproporcjonalnych ilościach musi zaszkodzić przez brak inych .

Znacznie szybciej zaszkdzi zjadanie samego szczypiorku , koperku , sałaty , pietrusszki , niż cukru , czy nawet samej wódki . :drunk:

Caroline* 
Towarzysz
Dumasoholiczka ;)

Wysłany: 2013-06-23, 22:40   

Cytat:
Jak kto chce używać produktów light

ależ to wcale nie jest lekkie :p
no może Cola 0

ale to jest nic - poza słodzikiem, wodą, szkodliwymi dodatkami i smakiem chyba nic tam nie ma...

Za to obrzydliwe w smaku

a sam termin light wprowadza w błąd :/

pajk napisał/a:

Jezusie co za bzdury .... Majgozej jak sie powtaża coś bez zrozumienia i pojęcia .

Toć piszę, że "niby"
Wierzymy w ekwiwalenty.
Nie będziemy się różnić.
Zjednoczymy się.

Rodrigo Garcia
GOLGOTA PICNIC

geralt 
Prorektor

Wysłany: 2013-06-26, 22:28   

pajk napisał/a:
Jedzicie sam ryż łuskany , sam cukier , pijcie samą wódkę efekt bedzie podobny pożyjecie sporo ale potem beriberi i do piachu .

Natomiast każdy słodzik to trucizna !!!!!!
aspartam, sacharyna (E954) inne ... dziś prawie nigdzie w składzie nie znajdzie sie napis, 'sacharyna' , starsi ludzie pamietają ją z wojny, że od tego sie ślepnie i że było zabronione . Albo pisze E954 albo nazwa chemiczna .

Bez małych ilości trucizn nasze organizmy by się za bardzo nie rozwijały. Nie jest tak, że do pewnego momentu silne komórki sobie radzą, a niszczone są najsłabsze? Picie napojów ze słodzikami zaszkodzi, ale już żucie gumy niekoniecznie.

Ja tylko powiedziałem, że od standardowo dziś spożywanych ilości cukru przy standardowej aktywności fizycznej się cipowacieje. Sam od tego trochę zcipowaciałem. Cukier jest potrzebny, ale jego ilość u faceta musi być dostosowana do częstotliwości baaardzo ciężkiego wysiłku.

Caroline* 
Towarzysz
Dumasoholiczka ;)

Wysłany: 2013-06-26, 23:43   

geralt napisał/a:
Cukier jest potrzebny, ale jego ilość u faceta musi być dostosowana do częstotliwości baaardzo ciężkiego wysiłku.

a u kobiety już nie?
Wierzymy w ekwiwalenty.
Nie będziemy się różnić.
Zjednoczymy się.

Rodrigo Garcia
GOLGOTA PICNIC

geralt 
Prorektor

Wysłany: 2013-06-26, 23:53   

Caroline* napisał/a:
geralt napisał/a:
Cukier jest potrzebny, ale jego ilość u faceta musi być dostosowana do częstotliwości baaardzo ciężkiego wysiłku.

a u kobiety już nie?

Dla kobiet bardziej wskazane są lżejsze sporty. Sorry za dyskryminację, ale wyciskanie ciężarów na klatę trochę nie dla Was :p Cukier kobiecie też może zaszkodzić, ale wspomniane zcipowacenie nie grozi :lol:

Caroline* 
Towarzysz
Dumasoholiczka ;)

Wysłany: 2013-06-27, 00:00   

No dobra, wybaczam Ci :lol:

Dla kobiet dużo lżejszego wysiłku :)

ale i ciężkiego w znacznej większości nie unikną, tylko już nie sportu

Dzieci mężczyzna nie urodzi...

Nie ma na tym świecie prawdziwego równouprawnienia i nie będzie :mysli:
Wierzymy w ekwiwalenty.
Nie będziemy się różnić.
Zjednoczymy się.

Rodrigo Garcia
GOLGOTA PICNIC

pajk 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2013-07-02, 01:19   

To jest kuna temat o papieżu !!! O jego postępowości albo homofobi...... :D

Mnie nieco zaskoczył ten tekst :
Cytat:

Poradnik seksualny dla katolika: SEKS ORALNY to nie grzech, ale .................
ksiądz Ksawery Knotz radzi

co jest grzechem, co wolno, katolicki poradnik, ksawery Knotz, poradnik seksualny, rady, seks oralny

Praktykujący katolik nie musi się obawiać, że grzeszy, uprawiając w czasie gry wstępnej seks oralny. Nawet jeśli robi to w niedzielę, po przyjęciu komunii świętej. ...........

Powinien za to wiedzieć, że Kościół zdecydowanie nie zgadza się na seks analny .....

:D Znaczy sie drogie parafianki, nawet zaraz po komunii ...... :D sie mi eucharystią nie zasłaniać !!!

I o co w końcu chodzi tym ateistom o ten ....... :wow: analny ????

:devil2:

geralt 
Prorektor

Wysłany: 2013-07-02, 19:37   

Przypomniał mi się jeden reformator z "Trylogii husyckiej" i jego nowatorski sposób udzielania komunii ;)

Pajk, nie podałeś linka, a tam masa ciekawych porad.
http://www.se.pl/mezczyzn...ery_194116.html

I jest warunek, o którym trzeba pamiętać:
Cytat:
Warunek jest tylko jeden - podkreśla brat Knotz - stosunek powinien zakończyć się wytryskiem męskiego nasienia do wnętrza kobiety.

Odpowiedz do tematu