Forum KGB
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Fabryka gwoździ
Autor Wiadomość
radec 
Towarzysz

Wysłany: 2014-01-11, 22:15   

weronik napisał/a:
A ja mam opracować zakres działania parafii wojskowych

Co to jest do licha ????? :shock:

weronik 
Przyjaciel forum
Żywy trup

Wysłany: 2014-01-12, 11:57   

Ravena napisał/a:
Ja jestem kierowniczką, dlatego ja to robię Lol: moje pracownice twierdzą, że nie potrafią

Znam ten ból :lol:
Ravena napisał/a:
A praca na kasie w tesco, to też praca ^^

I to jaka. Ja jak liczę kasę w domu czy w pracy to kilka razy siebie sprawdzam a na kasie łatwo można się pomylić na swoją nie korzyść . Z drugiej strony zauważyłam, że kiedy oddaje pieniądze w sklepach, bo za dużo mi wydali to kasjerzy się tym nie przejmują i wiem nawet dlaczego- kantują następnych klientów żeby wyjść na 0 :lol:

Ravena napisał/a:
Ty?! Piekło zamarzało

Przewrotność losu :lol:

radec napisał/a:
Co to jest do licha ?????

Opracować jak funkcjonuje parafia wojskowa w mojej miejscowości, w której pracuje 8)
Wojsko to ciekawa instytucja a jednostki takie jak moje traktowane są jak śmietniki. Dostaliśmy 1 organistę z parafii i teraz trzeba zrobić dokumentację, której nikt nigdy nie robił :) Ale to nie koniec dowalili nam Ambulatorium (oczywiście bez ludzi) więc jesteśmy jednostką leczniczą z 1 pielęgniarką :lol: oraz 2 przedszkola wojskowe, które w następnym roku będziemy <znaczy ja> musieli zlikwidować :)
Jak komuś się nie chce zwalniać żołnierzy (dużo papierków trzeba wypełnić) to też wywala do nas - nich my się męczymy :evil: :lol:

Nic nie jest wieczne, nawet śmierć.

radec 
Towarzysz

Wysłany: 2014-01-12, 22:10   

weronik napisał/a:
Opracować jak funkcjonuje parafia wojskowa w mojej miejscowości, w której pracuje 8)
Wojsko to ciekawa instytucja a jednostki takie jak moje traktowane są jak śmietniki. Dostaliśmy 1 organistę z parafii i teraz trzeba zrobić dokumentację, której nikt nigdy nie robił :) Ale to nie koniec dowalili nam Ambulatorium (oczywiście bez ludzi) więc jesteśmy jednostką leczniczą z 1 pielęgniarką :lol: oraz 2 przedszkola wojskowe, które w następnym roku będziemy <znaczy ja> musieli zlikwidować :)
Jak komuś się nie chce zwalniać żołnierzy (dużo papierków trzeba wypełnić) to też wywala do nas - nich my się męczymy

Przychodzą mi dwie rzeczy do głowy:

1. Wymiatasz. Najpierw dałaś się zamknąć w jednostce wojskowej (z założenia męskiej) - o czym zapewne marzy przynajmniej (żeby nie było ja też marzę o tym) nadwyżkowe 7 Pań z każdej statystycznej sto siódemki na stu panów. Ale tego mało - zrobiłaś z nich zakonników i opchnęłaś w parafii. Nieźle się bawisz. Szacunek. :roll:

2. Jak czytam opis tej zabawy to zaczynam się zastanawiać czy to u Ciebie nie lądowały te samoloty z terrorystami. 8)

ps. jak bym się nie odezwał więcej to lądowały. :roll:

weronik 
Przyjaciel forum
Żywy trup

Wysłany: 2014-01-12, 23:18   

radec napisał/a:
Nieźle się bawisz. Szacunek.

Eeee tam - teraz pracuję w jednostce, gdzie żołnierzy jest tylko garstka a i przybyła cała masa kobiet i niestety biją mnie na głowę w każdej (nienormalnej) dziedzinie :lol: Jedna tak się urządziła, że jak się jej historię opowiada nikt nie może uwierzyć, że jeszcze pracuje 8) Do moich obowiązków należy także odpisywanie na listy żon, których mężowie napotkali na ww. panią :x :lol:
radec napisał/a:
Jak czytam opis tej zabawy to zaczynam się zastanawiać czy to u Ciebie nie lądowały te samoloty z terrorystami.

Obowiązuje mnie tajemnica służbowa, którą za odpowiednią sumkę ujawnię :lol:
radec napisał/a:
ps. jak bym się nie odezwał więcej to lądowały.

Aleś Ty bojaźliwy :> Przecież nie znam Twoich personaliów :twisted:
:hyhy:

A tak na serio od kilku lat mówię sobie, że koniec z wojskiem, ale człowiek przyzwyczaił się do absurdów i głupoty ludzkiej :p Teraz stężenie głupoty i chamstwa jest tak duże, że jednak niedługo zacznę chyba szukać mniej stresującej pracy :lol:

radec 
Towarzysz

Wysłany: 2014-01-13, 09:04   

weronik napisał/a:
Aleś Ty bojaźliwy :> Przecież nie znam Twoich personaliów

tere fere, jedzie mi tu Grom?

Już dawno zostałem namierzony po IP, MAC adresie, a specjaliści od kryptologi lingwistycznej właśnie konwertują moje posty do txt, żeby później zapodać w program wyszukujący zbieżnych z moim sposobem wysławiania się publikacji, wypowiedzi i wywiadów.

Powiedzmy sobie prawdę, już słyszę kroki na klatce, dwa piętra pod moim poddaszem.
weronik napisał/a:
A tak na serio od kilku lat mówię sobie, że koniec z wojskiem, ale człowiek przyzwyczaił się do absurdów i głupoty ludzkiej :p Teraz stężenie głupoty i chamstwa jest tak duże, że jednak niedługo zacznę chyba szukać mniej stresującej pracy

No dobra koniec zabawy. Dosyć ubliżania naszej organizacji! Idziemy po Ciebie. Jesteśmy już dwa piętra poniżej ..........

pajk 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2014-01-13, 20:43   

Radec...... ty se do końca zdajesz sprawe co robisz ??????? :wow:
Cytat:
No dobra koniec zabawy. Dosyć ubliżania naszej organizacji! Idziemy po Ciebie. Jesteśmy już dwa piętra poniżej ..........
Kogo straszysz ? Wiesz kogo jest sens sie bac?

Nasza sliczna i odwieczna Weronik to wszystko li-kwi-du-je ...............................
Organiste , pielegniarke i dwa przedszkola ....... już niepotrzebnych żołnierzy , terrorystów

popatrz na opis avatara i jeszcze raz na tekst :

weronik
Przyjaciel forum
Żywy trup
Cytat:

Do moich obowiązków należy także odpisywanie na listy żon, których mężowie napotkali na ww. panią

napotkali i już nie napiszą.....
Cytat:

Jak komuś się nie chce zwalniać żołnierzy..... to też wywala do nas -
Cytat:

przybyła cała masa kobiet i niestety biją mnie na głowę w każdej (nienormalnej) dziedzinie

i została
Cytat:
'' żołnierzy jest tylko garstka ''

Te kobiety dobre w
Cytat:
każdej (nienormalnej) dziedzinie
To pewnie ze wzgledy na masowe transporty terrorystów .

Radec jeszcze nie łapiesz ?
Odludzie , ciemne lasy , poradzieckie poligony....
garstka żołnierzy
Organista ......
puste ambulatorium z jedną pielegniarką , która może zrobic zastrzyk , ale raczej nie leczy.................
Masa dziwnych, kobiet i ......
- trudne w pisaniu listy do rodzin ...............

Kieruje tym wszystkim piekna i blada Weronik.

radec 
Towarzysz

Wysłany: 2014-01-13, 22:06   

pajk napisał/a:

a dlaczego tu nie ma klamek ?

Matko !!!! Ja chcę. Zamknijcie mnie tam. Od zewnątrz zamknijcie.

pajk napisał/a:
Kogo straszysz ?

Staram się wyrównać szanse. Nie można przez całe życie być głównym zbirem w wiosce.

pajk napisał/a:
Wiesz kogo jest sens sie bac?

Nie wiem i to jest najgorsze. Lata pracy. Wyeliminowana konkurencja. Nuda.
I jeśli połowa tego co mówią Ci którzy podsłuchali tylko część, a ta jest ćwierćprawdą to jest to poważna wymówka aby nie patrzeć nawet jednym przymrużonym okiem w stare zbite i nieżywe lustro bo grozi to atakiem serca na miejscu (oczywiście ze strachu). Ale o tym sza bo jak się dowiedzą ci nieliczni, nie wycięci w pień i półgłusi oponenci to spierniczą gdzie pieprz rośnie i zostanę sam.

A samotność to jest coś czego faktycznie trzeba się bać.

weronik jesteś dzielna! Restrukturyzuj, spowiadaj, likwiduj, broń i przesłuchuj (to nie prawda, ze Bin Laden został zlikwidowany - masz jeszcze pole do popisu). Przy okazji uważam, że podtapianie w trakcie przesłuchań powinno być zakazane. Można zakazić się legionellą i umrzeć.

weronik 
Przyjaciel forum
Żywy trup

Wysłany: 2014-01-13, 22:27   

radec napisał/a:
Powiedzmy sobie prawdę, już słyszę kroki na klatce, dwa piętra pod moim poddaszem.

:x Się wygadałeś :> To była nasza tajemnica :evil: A teraz wszyscy wiedzą :cry: :lol: :lol: :lol:
.... Nie było chyba tak źle :hyhy: :lol:
radec napisał/a:
Jesteśmy już dwa piętra poniżej ..........

To zdecyduj się czy poniżej czy powyżej :lol: :p
pajk napisał/a:
Odludzie , ciemne lasy , poradzieckie poligony....
garstka żołnierzy
Organista ......
puste ambulatorium z jedną pielegniarką , która może zrobic zastrzyk , ale raczej nie leczy.................
Masa dziwnych, kobiet i ......
- trudne w pisaniu listy do rodzin ...............

Ale się uśmiałam :lol:
Nie jest tak źle :lol: Ale fajny film by z tego wyszedł -" Żołnierze zzza grobu" :lol: lub coś w ten deseń :p

radec napisał/a:
Przy okazji uważam, że podtapianie w trakcie przesłuchań powinno być zakazane. Można zakazić się legionellą i umrzeć.
>
Ja tam jestem staromodna ale jednak najbardziej do mnie przemawiają elektrowstrząsy .. oczywiście z małym podtapianiem :p
Wychodzę z założenia, że każdy terrorysta to wariat :oops: i tak się powinno ich traktować :twisted: Ach już czuję ten swąd przypiekanego ciała :weronik2: :lol:

pajk 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2014-01-14, 18:26   

weronik napisał/a:
Ale się uśmiałam

Nie jest tak źle Ale fajny film by z tego wyszedł -
:oops: :lol:

Radec prowadził Toyote z wyraźnym trudem , pochylony z nosem prawie przy szybie , zmrużone, zmęczone oczy, wbite z zadymkę.
-Właściwie śniegu na ziemi nie było , ani wiele wody , jakaś drobna kaszka śniegowa trochę z deszczem, niewiele tego , na ziemi topniało i znikało. Tylko mętnie szary wieczór , chmury ,buro granatowe, niskie, geste jak dym z opon , drzewa , wiatr który kręcił 'kaszką ' w świetle ksenonów jak w mikserze ..
Brak czegoś konkretnego za oknem ,żadnych świateł, jakiś krzaczory wykroty ... coś dalej brylastego, jakby bunkry? Może nie , ale wyobraźnia podpowiadała interpretacje cieni , jechał w okolice poligonowo-po-radzieckie. jeszcze trochę piasku w oczach i zobaczy T34 i Szarika.

-Samochód przerywał .
Jakaś zapyziała ta stacja była , ropa z dodatkami i....- kłopot!
Zatrzymał by się, wysiadł, rozejrzał , nie bardzo wiedział już gdzie jedzie , ale jak zgaśnie i ugrzęźnie na tym 'marsie ' ?...
-dobrze że 'wilki jakieś ' nie wyją...
-na marsie, wilki? ....
-Jeny , ale zadupie!
Telefon bez zasięgu , silnik jak muł . Pewnie stanęła turbina , przytykają sie wtryski , cholerne paliwo, pewnie tez jeszcze poradzieckie ...
No ale jakie miał wyjście ? Żadnego Oila ani orlena nawet, a bak pustawy .
To sie czołgał teraz, powoli a równo , w stanie przykurczu , żeby noga na gazie nie drgnęła , bo sie zadławi .
-Puki jedzie to jedzie .
-Jest droga , to gdzieś prowadzi .
-Dojedzie do jakichś ludzi, cywilizacji, to nie pustynia Gobi, ani tundra .
To tylko kawałek ruskiego skansenu, wykrojony z europy i zaniedbany.
Parę ,paręnaście km i musi być, telefon, sklep , ludzie, może knajpa , na mapie tego pustego lasu nie bylo az tyle .
Krzaki , wykroty , jakieś cienie konstrukcji w oddali ,ciemno, coraz ciemniej , znowu krzaki ... -ale cos jakby zaczęło sie wyłaniać wyższego wyraźniejszego .
Budynek , normalny budynek z dachem .... chyba .
Chbya nie ruina ? ......
....-normalny , z dachem oknami , drzwiami , jakiś napis...... szyld?
Chyba sie nawet świeci coś , nie z frontu , ale widać w oknie odblask z głębi pomieszczeń ..
Da sie już odczytac napis ,spory jest :

'PRZEDSZKOLE '

I dobrze ! niech będzie przedszkole.
Trochę dziwnie stoi przy tej drodze , tak ni z gruchy , ni pietruchy ... -ale tu sporo rożnych ... dziwnie stoi , ... skansen cholerny i mało co widać , za dnia pewnie zupełnie inaczej .
-Ufff ..
Jeszcze raz przeczytał : PRZEDSZKLE , jakieś literki mniejsze ...-mniejsza jakie!
Noga z gazu..........
- samochód oczywiście zgasł......
Cóż? I tak trzeba wysiąść , niema sensu kręcić i mordować akumulator , pewnie sie jeszcze nakręci , jesli w ogóle zapali ...
-To i siwiatła!..- szkoda prądu.
-Cholera !!!!!!!!!!
- ciemno jak w dupie ....
-gdzie to sie świeciło?
-U murzyna po czarnej kawie, kurwa mać!
-Zgasili?
-też w dupę ubodzy energetycznie, nie mieli kiedy ..
-Albo to odblask od reflektorów ?
Pstryk i jasno, pstryk i.....- w dupie po kawie.......
-Szlak..........................

pajk 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2014-01-14, 20:36   

Szlak! szlak! ....
-By trafił !
-Dopiero co była szarówa ponurą, ale szarówka ,t ylko ten śnieżek kreci i rozmywa ..
-a teraz ciemno , że smoła, nawet nie widać, że pada coś.
-zapalić postojowe. Trudno ..dużo nie ciągną, a cos będzie widać.
-A jak zabite gwoździami , tylko odblask był?
-Dobra , idziemy , pewnie okna z drugiej strony , a tu ktoś zgasił w korytarzu , kiblu...
-oszczędzają pewnie.
-dobrze jest ..-Drzwi nie zabite , nie zamknięte ... tyle ze ciemno .
-Jest tam kto ?
-Nie bede sie darł..
-Latarka by sie.......
-komórka bez zasięgu, ale świeci. Jak ludzie żyli bez komórek?
-Wieszak worki na kapcie ...-jakies ubranka chyba ..
-'Jesteśmy w domu' !!
-Coś chrupło pod nogą , szlak !
-Szkło? cos cienkiego ..
-ładnie!
-tak- z wejścia.....
-no ale na progu całkiem ..
-co to było ?
-Ampułka ...-ampułka od zastrzyków !
-Widac czubek do odłamania , sie nie zdeptał
-Zastrzyki walają sie na progu przeszkola...
-Głucho jak ................
-Jest tam kto ? Haaaalo!
-Ta !....- całe stado ......... -Tylko czego?
-Jezu ! ktos lezy za drzwiami , widac wlosy .. .-bląd ...
-...... ufff
-peruka..... od lalki ?......
-To nie wygląda jak...............................
-to pod spodem , jakby skóra...

DaLi 
Licealista
DaLi

Wysłany: 2014-01-14, 22:55   

... Ooojj.. Panie King.. Zaczynam się bać.. :twisted:

DaLi 
Licealista
DaLi

Wysłany: 2014-01-14, 22:55   

Ale " pisz pisz pisz.." :D

radec 
Towarzysz

Wysłany: 2014-01-14, 23:45   

rosnę - piszą o mnie! rosnę bez podlewania ! skoro piszą to znaczy, że nie jestem im obojętny!

ale do k .... nędzy dlaczego nie jakaś dwudziestolatka ?? Tylko Ty pajk?

No dobra niech będzie.
-----------------------------------------

POST 1500 ! :brawo:

Caroline* 
Towarzysz
Dumasoholiczka ;)

Wysłany: 2014-01-14, 23:54   

radec napisał/a:
ale do k .... nędzy dlaczego nie jakaś dwudziestolatka ??

jak masz takie życzenie to może się spełnić ;)

Tylko czy aby na pewno chcesz? :roll:
Wierzymy w ekwiwalenty.
Nie będziemy się różnić.
Zjednoczymy się.
W końcu będziemy niewolnikami."

Rodrigo Garcia
GOLGOTA PICNIC

radec 
Towarzysz

Wysłany: 2014-01-15, 00:16   

z życzeniami trzeba ostrożnie bo faktycznie mogą się spełnić

pajk 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2014-01-15, 04:39   

I co mi tu sie wp...... w srdoek zwiastowania ?....... marudzą....
Hm... a gdzie ja właściwie pisze ?...... W Marudniku kurna .......... E tam ...-ojtam ojtam ...-To sie wytnie :)

Radec poczuł jak podnoszą mu sie włoski pod koszulą , na plecach. karku ... wcale nie wiedział że tam ma jakieś włoski .... atawizm jakby miał grzywe jak lew to by sie 'zjerzył ' i był groźny.
Teraz czuł dosłownie jakby odpychały koszule od skóry , momentalnie sie spocił , cos podeszło mu do gardła .
-Wypadł przez drzwi jak zaśliniona torpeda...
-do toyoty!
-Była .
-Świeciła ...
-Oparł ręce na masce pochylony i dyszał coś mu podchodziło do gardła , żołądek boleśnie sie kurczył ...-Będzie .....
-Nie , pomału przechodziło , teraz wstrząsnął nim dreszcz , był cały mokry , włosy jak z pod prysznica. Obtarł czoło przegarnął włosy palcami . Reka była mokra , że aż nią wstrząsnął resztę obtarł o spodnie.
-Zimno ...
-Co to kurwa jest?!
-Do samochodu !
-Wskoczył jak ze sprężyny , sprzęgło dźwignia do przodu ...
-do tyłu
-do przodu
-Do tyłu i znów do przodu
-Wajchował jakby chciał napędzić samochód samym wajchowaniem, jak drezynę .
-No tak nie pojedzie , nie warczy
-Kluczyki , rozruch , kręcił, kręcił , światła przygasły odrobinę.
-Dośc nic z tego , Nie odpali . trzeba na spokojnie , zobaczyć!
-Tylko co ? Diesel ...-Otworzyć maskę pogapić się ?
-Spokojnie ,tak czy inaczej spokój .
-Co tu kurwa gdzie ...-Co to jest?!!!!
-Zapalił długie , mijania , długie,cholerę widać , większą ilość krzaków i wertepów z przodu ..
-Wajcha do tyłu wsteczny , cofanie ..-też nic
-Zgasił wszystkie .Może niech sie oczy przyzwyczają do ciemnego?
-Odsiedział ...
-zamknął oczy , starał sie nie myśleć , ciemno zimno pusto , ale to polska nie jakieś katakumby .
-Nikt nie goni z siekiera .. coś sie uwidziało .
-Wysiadł , obszedł samochód , patrzył . Wlazł na zderzak żeby wyżej nic czarno , jakieś niewyraźne kształty ,wertepy , krzaki ale nic, tylko ten dom , piętrowy....
-Morze z drugiej strony? Trzeba by obejść. Ruszył do domu i po ścianie , nawet równo pod nogami , ale nic . na gorze jakby z piętra, coś wystawało, jakiś wąziutki okap , cos od rynny ? Tyle, że za ciemno żeby cokolwiek zobaczyć.
-Trzeba wejść do środka , do przedszkola , przecież to przedszkole do cholery .Coś mu sie wyobraziło , a on jak głupi...
-Ruszył zdecydowanym krokiem i o mało nie rozbił twarzy o kołek , potknął się . Wolniej ,znów po ścianie ruszył do drzwi , dalej były otwarte po ewakuacji nagłej.
-Zaczął odruchowo macać po ścianie .
Pstryk i światło !
No i czego sie było ... -swiatło jest, zaraz inaczej , wszystko normalnie !!!!!
Jest swiatło jest cywilizacja , technika , normalne przedszkole , worki jakieś wiszą z kapciami sporo worków, dzieci pewnie....
-jest OK
-jest jasno, zaraz inaczej wszystko wygląda !
........
-Ale nie było OK ......
-Dotknął worka na buty , były w środku małe ale twarde , z worka osypał sie kurz .
-Wszystko było zakurzone , wszystko !
-Jakby co najmniej Tydzień tak stało , worki , podłoga tylko jego ślady i zgnieciona ampułka .
-W workach były buty dzieci ......- co jest, poszły gdzieś boso, śpią ?
-A ten kurz.?
-Nie było Ok

Caroline* 
Towarzysz
Dumasoholiczka ;)

Wysłany: 2014-01-15, 10:01   

Ależ ja wcale nie marudzę, pajk 8)

Ja jestem zachwycona :!:
Pisz dalej, nie będę się wcinać... miszczu :prosze:
Wierzymy w ekwiwalenty.
Nie będziemy się różnić.
Zjednoczymy się.
W końcu będziemy niewolnikami."

Rodrigo Garcia
GOLGOTA PICNIC

weronik 
Przyjaciel forum
Żywy trup

Wysłany: 2014-01-15, 17:57   

:lol: :lol: :lol:
Bosz, biedny radec :p Mam nadzieję, że to się nie kończy dobrze :oops: :twisted:

ps. ja do pracy zakładam specjalny strój, mało twarzowy i trochę na bakier z modą ale można się przyzwyczaić:

:lol: :lol: :lol:

A tak przy okazji, żeby zobrazować akcję, mój budynek pracy znajduję się za tymi drzewami:

:lol:
Przedszkole, trochę dalej :lol:

DaLi 
Licealista
DaLi

Wysłany: 2014-01-15, 18:03   

.. IDEALNIE.. :twisted:

radec 
Towarzysz

Wysłany: 2014-01-15, 22:28   

pajk napisał/a:
Radec poczuł jak podnoszą mu sie włoski pod koszulą , na plecach. karku ... wcale nie wiedział że tam ma jakieś włoski ....

nareszcie doznalem czegoś niedoświadczonego w przeszłości - Jestem owłosiony na plecach !!!!!! :brawo: :jupi: :prosze: :ok:

Odpowiedz do tematu