Pierwsza czwórka Mundialu
Odpowiedz do tematu

: Pierwsza czwórka Mundialu
Moim zdaniem:

1. Niemcy
2. Argentyna
3. Brazylia
4. Włochy

Tak stwierdziłem przed pierwszym meczem i tego się trzymam. Dzisiaj to pewnie wiele osób wskaże Holandię.

:
brazylia
argentyna
belgia
niemcy

a gdzież holandię
to turniej wygrywa ta drużyna która
zachowa najwięcej sił i zdrowia
a ci się od razu w pierwszym meczu
tak się rozstrzelali

turnieje wygrywa się taktyką i wielkimi graczami
ale brazylia ma jeszcze sędziów po swojej stronie :D

może się mylę ale hiszpanie są zajechani fizycznie
i latka lecą a sezon był długi

cheers
:
Ale Brazylia już w 1/8 trafia na Hiszpanię albo Holandię (jeśli Chile nie zrobi niespodzianki). Więc ktoś z wielkiej trójki (mistrz, wicemistrz i gospodarz) odpadnie już w pierwszej rundzie pucharowej.

:
tak wysoka porażka hiszpanii rozbije ich psychicznie
brazylia ich ogra, gospodarze nie odpadną tak szybko nie brazylia
a słyszałem że FIFA uważa że hiszpania już swoje nawygrywała
i kolejny turniej wygrany to za dużo, za mało się pieniędzy zarabia
jak wciąż wygrywa ta sama drużyna, krótko mówiąć będą ich upierniczać
w fazie pucharowej jak niegdyś brazylię

żadna spiskowa teoria zobaczysz
ale oni fizycznie i tak padną

a holandia ma za mało doświadczona drużynę jeszcze
sami młodzi w obronie więć wiesz

cheers
:
W mojej czwórce nie ma ani Hiszpanów ani Holendrów. Ale ta porażka ich nie rozbije, raczej zrobi im dobrze. Oni osiągnęli wszystko, ich głównym problemem jest brak motywacji. A raczej był - do wczoraj. Teraz się wściekną i prawdopodobny mecz z Brazylią może być napawdę przedwczesnym finałem, z którego zwycięzcy wyjdą mocno zmęczeni.

:
1) Niemcy (mozie tym raziem siem uda ;) )
2) Brazylia
3) Francja
4) Holandia

"Zombies again, huh? I wonder who can be so stupid to bring dead back to life..." Undertaker from Kuroshitsuji
Everyone wants a magical solution for their problem, but everyone refuses to believe in magic.
"Guys who are so intense for no reason get on my nerves." Tsukishima Kei
:
Jeżeli Niemcy i Brazylia wygrają swoje grupy, a na to wygląda, to przy dalszych zwycięstwach trafią na siebie w półfinale.

:
Oooo, no i tyle z Hiszpanii. :p Moja siostra chyba się zapłacze. :lol: Hiszpanie właśnie patrzą po mapach, gdzie leży to Chile... :lol:

"Zombies again, huh? I wonder who can be so stupid to bring dead back to life..." Undertaker from Kuroshitsuji
Everyone wants a magical solution for their problem, but everyone refuses to believe in magic.
:
Lean val Tirach napisał/a:
Hiszpanie właśnie patrzą po mapach, gdzie leży to Chile... :lol:

Przecież Chilijczycy to potomkowie hiszpańskich kolonistów. Z hiszpańskim jako językiem urzędowym.

:
w hiszpanii musi się dokonać zmiana pokoleniowa
xavi, xabi alonso - emerytura jabym jeszcze odstawił ikera casillasa
na ławce jest fabregas,
diego costa jest moim zdaniem przereklamowany, za wolny cały czas go blokują
gdzie on tam przepycha się z obrońcami, może w lidze hiszpańskiej jak trafi do
ligii anielskiej nie da sobie rady ( a ma grać w chelsea)
torres bez formy w schyłku kariery
villa emerytura
powinien grać lorente z juvetusu

ha po to brazylia zremisowała w meksykiem żeby nie trafić w półfinale na niemców :wink:

cheers
:
Cytat:
Przecież Chilijczycy to potomkowie hiszpańskich kolonistów. Z hiszpańskim jako językiem urzędowym.

Oj, Geri, Geri - to tylko dowodzi, że Chilijczycy wiedzą, "czym" jest Hiszpania. Nie wiadomo, jak wiedza działa w drugą stronę (a w ogóle nie złapałeś dowcipu :P ). :lol:

Tobe - Alonso akurat strzelił jedyną bramkę jak dotychczas... Za honorowego mógłby dostać jeszcze parę miesięcy. ;)

:
Chciałam nieśmiało zauważyć, że póki co razem z tobikiem, dobrze obstawiliśmy drużyny, które będą pięły się po drabince. :P

:
poczekamy zobaczymy droga linko

ćwierćfinały dużo wyjaśnią

cheers
:
Lean val Tirach napisał/a:
Chciałam nieśmiało zauważyć, że póki co razem z tobikiem, dobrze obstawiliśmy drużyny, które będą pięły się po drabince. :P

Ale tylko ja mogę trafić pierwszą trójkę :p

:
Płaczą te panienki po przegranych meczach, że można by wiadro uzbierać. Zdecydowanie jestem za Niemcami. Jak już z nimi gramy w w eliminacjach do EURO, to grajmy z mistrzem świata. Jak ktoś jest czwarty raz pod rząd w czwórce, to się należy.

PS. Co to do cholery jest "futbolówka"? To słowo jest jeszcze głupsze od "homofoba".

:
geralt napisał/a:
PS. Co to do cholery jest "futbolówka"? To słowo jest jeszcze głupsze od "homofoba".
Cóż, słowo jest nie nowe, ale wiesz, jak to dziennikarze, nie mogą przecież użyć trzy razy słowa "piłka" w dziesięciu zdaniach komentarza :lol: więc do bramki (nie) wpada "futbolówka" a i pewnie niewiele brakuje, żeby piłkarze grali "gałą" albo "bulą" :P I kończy się tak, że na dziesięć razy dziewięć występuje futbolówka a tylko raz ta banalna, i taka "nieelegancka" piłka :)

A co do finałów, to w półfinałach będzie Holandia-Argentyna i Niemcy-Brazylia, z tego o 3. miejsce zagrają Brazylia-Argentyna i wygra Argentyna, natomiast mistrzem świata zostanie Holandia.

Holandia
Niemcy
Argentyna
Brazylia

"Masz styl i masz klasę, zostań moim przydupasem".
Stephen King "Ręka mistrza"
:
oj wiesz nieznany w tym momencie już dużo łatwiej typować :]
a piłka zwie się BRAZUCA a nie żadna futbolówka

ale oto nastał koniec tiki-taki
teraz wszyscy graja defensywnie i po prostu nudno
najwyraźniej teraz należy tak grać aby wygrywać

myślę że mecz niemcy - brazylia to będzie rzeźnia
kolumbia - brazylia to była przygrywka
piłkarze brazylii nie będą grali w piłkę ale
w NOGI :evil:

cheers
:
Cytat:

oj wiesz nieznany w tym momencie już dużo łatwiej typować
Ależ ja bynajmniej nie aspiruję do walki z Linką, Tobą i Gerim... zwłaszcza z Linką :P Tak tylko wyraziłem swoją opinię ;)

"Masz styl i masz klasę, zostań moim przydupasem".
Stephen King "Ręka mistrza"
:
futbolówka to przecież żona futbolisty :poglowie: :hehe:

Gość

"Zbyt mądrzy by zająć się polityką - są skazani na rządy głupców." PLATON !!!
:
Futbolista to kobieta, jak ministra. Męski odpowiednik to futbolist lub futbolister.

tobe napisał/a:
ale oto nastał koniec tiki-taki
teraz wszyscy graja defensywnie i po prostu nudno
najwyraźniej teraz należy tak grać aby wygrywać

Ja bym Hiszpanów nie skreślał z powodu 2 przegranych meczów. W RPA też zaczęli od porażki. A później wszystkie mecze 1-0, ale fakt, że w ładnym stylu. Mieli też silną grupę. Ofensywne Chile to jak na mój gust piąta drużyna tego turnieju (przegrali tylko z półfinalistami, z Brazylią po wyjątkowym pechu w karnych). Belgowie wygrywali wszystko w eliminacjach, wygrywali na mundialu, ale przyszło się zmierzyć wreszcie z jakąś mocniejszą drużyną i wyszło, że nie taki diabeł straszny. Kolumbia też miała szczęście w losowaniu. Z takich grup, to przy odrobinie szczęścia i Polska by wyszła.

Generalnie to nikt na tym turnieju nie pokazał klasy mistrzowskiej. Praktycznie wszystkie najbardziej utytułowane reprezentacje przeżywają kryzys. Może to wynik zbyt dużego obciążenia w ligach europejskich. Szkoda Rosji, bo decydujący o jej odpadnięciu gol padł po oślepieniu bramkarza laserem przez kogoś z trybun (co zostało zarejestrowane przez kamery).

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum