Forum KGB
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Czesław burak
Autor Wiadomość
geralt 
Prorektor

Wysłany: 2015-02-02, 00:38   Czesław burak

https://www.youtube.com/watch?v=-ZD1U0fEdUc

A tłum mu jeszcze klaszcze. Na youtube prawie same "lajki".

Nieznany 
Rektor
(czyt.: sprzątaczka)

Wysłany: 2015-02-02, 10:08   

Czesław na facebooku napisał/a:
Liverpool 23 stycznia 2015.
Gdy zaczynałem koncert w Liverpoolu była totalna cisza i skupienie. 130 osób siedzących i stojących, w milczeniu i z uwagą słuchało występu.
Od pierwszego kawałka nie mogłem się skupić, ponieważ dziewczyny po mojej lewej stronie były pijane i głośno ze sobą rozmawiały, co jakiś czas wulgarnie się zachowując. Wielokrotnie zwracałem im uwagę i prosiłem, żeby uszanowały innych słuchaczy. Wiele razy to właśnie publiczność komentowała ich żenujące zachowanie.
Ja w moim Solo Akcie przedstawiam swoje życie na emigracji i to, jak je przeżyłem będąc dzieckiem. To bardzo intymne spotkania dla mnie i moich fanów, którzy też są emigrantami. Podczas tych koncertów wielokrotnie zdarzało się, że ludzie byli bardzo wzruszeni, a później mówili mi, że te teksty są bardzo prawdziwe, oraz że ktoś kto nie był na emigracji nie zrozumie o co w tym chodzi.
Już wiele razy w życiu zlekceważyłem sytuacje gdzie powinienem był zareagować. Biorę na klatę to, że z wielką przyjemnością powiedziałem kobiecie żeby wypierdalała, bo kilka razy wcześniej prosiłem ją, oraz jej koleżankę, o szacunek wobec innych. Gdy w pewnym momencie podczas spokojnej piosenki zadzwonił telefon jednej z nich, a ona go odebrała i głośno manifestując zaczęła rozmawiać przeszkadzając innym w odbiorze koncertu, to nie mogłem tego dłużej tolerować.
Na Solo Aktach mam światło na ludzi żeby mieć z nimi kontakt, żeby czytać ich reakcje. Jak widzę, że jedna osoba przeszkadza całej reszcie to moim obowiązkiem jest zareagować. I tak zrobiłem. Był to finalnie jeden z najbardziej udanych koncertów na trasie. Po koncercie stałem ponad dwie godziny z fanami podpisując płyty i rozmawiając o zaistniałym incydencje.
Chciałbym dodać, że całą trasę (16 koncertów), zagrałem na własne ryzyko finansowe. Nie miałem żadnych sponsorów, ani z góry opłaconych koncertów. Wszystkie koszty trasy zostały pokryte wpływami z biletów. Nie licząc gigantów polskiej sceny metalowej, jestem jedyną osobą, którą odwiedziła Polonię w tak wielu miastach w całej Wielkiej Brytanii.
Podczas całej trasy koncertowej filmowaliśmy rozmowy z Polonią,
spaliśmy u emigrantów, nasza kamera rejestrowała ich życie. Z tych materiałów powstanie pełnometrażowy film dokumentalny „Wiwat Polonia!"
Czesław Mozil

Ja się zgadzam z artystą, niestety. Chyba ma prawo wymagać minimum współpracy od publiczności? To nie jest jakaś synekura, na litość. :evil:

Zaproszone osoby: 1

geralt 
Prorektor

Wysłany: 2015-02-02, 22:06   

Nikt tu nie mówi, żeby zachowujące się po chamsku kobiety traktować jak damy. Powinny były opuścić salę dużo wcześniej. Ale "artysta" w konkurencji chamstwo nie miał sobie równych. Mniejsza o "wypierdalaj", chodzi o sposób w jaki się darł - powołując się przy tym na kulturę :D Zamiast przerwać koncert i poczekać, aż ochrona spokojnie i stanowczo zrobi swoje, wdał się w bezsensowną pyskówkę z pijanymi, a czując wsparcie publiki, zupełnie stracił kontrolę nad emocjami i rzucił (jak wskazuje cytat "z przyjemnością") wiązankę w stronę chamskich, ale bezbronnych dziewczyn.

Jak facet na chamstwo nie reaguje, to jest głupi. Jeżeli pod pretekstem zwalczania chamstwa znajduje okazję, żeby się wyżyć na słabszym, to jest zerem. To odwaga mówców, polityków i małych piesków chojraków, które wyszczekują z balkonów pieśni o wielkości swych jaj i twardości moralnego kręgosłupa.

Podsumowując: zachowanie dziewczyn - dno, zachowanie Czesława i publiczności - dno totalne.

pajk 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2015-02-18, 17:39   

hmm Poza wszystkim czesio wziol kase za zabawienie smutnej poloni , ktorej zle i tęskno .
Panie pewnie chlaja bo im zle i teskno i zaplacily, za to, zeby im bylo , chwile milej, mniej zle.......

Panie mają prawo byc 'ze wsi' nie wyrobione intelektualnie , muzycznie.... na plakatach zapewne nie bylo ze wymaga sie IQ powyszej 100 , wyksztalcenie minimum niepelne wyższe i osluchania z bachem grechutą i mayalem....

miał je zabawić za ich kase,
a zwymyslał
... z ty matematyki wychodzi ze to duzo wiekszy kutas niz te panie

No ale on tylko ładnie spiewa , jak kazdy artysta, ma prawo byc palantem , bydlakiem chamem ...

W sumie w czym problem ? niech śpiewa ...
-artyscie potrzebny podziw ,oklaski , wóda , dupy, kasa, szacunek NIE.

Odpowiedz do tematu