Forum KGB
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Wiedźmin 3
Autor Wiadomość
geralt 
Prorektor

Wysłany: 2015-05-19, 22:35   Wiedźmin 3

Pierwsze wrażenia są MOCNE. I gra śmiga mi płynnie na laptopie z dwurdzeniowcem w rozdzielczości 1366x768 (wyższej na laptopie i tak nie ustawię). Nic nie zarywa przy napieprzaniu potworów :D Wygląda na to, że oficjalne wymagania dotyczą HD 1920x1080.

A Yennefer, która wreszcie się pojawia, jest świetna :)

geralt 
Prorektor

Wysłany: 2015-05-21, 21:48   

Polscy programiści i polscy graficy, na podstawie powieści polskiego pisarza, stworzyli coś, na punkcie czego świat oszaleje. Pierwsze 2 części zrobiły furorę, ale kto czytał, ten wie, że Wiedźmin bez Yennefer i Ciri to nie Wiedźmin.

Dopiero zacząłem, ale już powiem, że ta gra jest literacko-programistyczno-filozoficzno-graficznym arcydziełem - coś, z czym Polska będzie kojarzona i coś, z czego Polska może być dumna :)

Idę grać, bo ta słodka zołza Yennefer powiedziała, że będzie czekać :lol:

Ravena 
Przyjaciel forum
Wiedźma Cwaniara

Wysłany: 2015-05-22, 09:25   

Muszę namówić Małża, żeby wreszcie w to zagrał - ma za sobą dopiero Jedynkę, gdzie oczywiście najbardziej mu się podobało kolekcjonowanie rudych :D
Widziałam grafiki i Ciri i Yennefer, postarali się :)
Tak a propos, w Gdyni chcą zrobić musical o wiedźminie! 8)
Tańczący i śpiewający Geralt to byłby niezły widok :twisted:

geralt 
Prorektor

Wysłany: 2015-05-23, 10:12   

Ravena napisał/a:
Muszę namówić Małża, żeby wreszcie w to zagrał - ma za sobą dopiero Jedynkę, gdzie oczywiście najbardziej mu się podobało kolekcjonowanie rudych :D

Żony! Czytajcie i bierzcie przykład :lol:

Ravena 
Przyjaciel forum
Wiedźma Cwaniara

Wysłany: 2015-05-30, 10:50   

:lol:
Osiągnęłam sukces wychowawczy i mąż gra w Dwójkę, bo twierdzi że save'y z dwójki da się przenieść do trójki (?) Zaglądam mu przez ramię, gdy gra i stwierdzam, że dwójka mi się bardziej podoba niż jedynka.

geralt 
Prorektor

Wysłany: 2015-06-02, 18:09   

Nie wczytywałem zapisów z poprzednich gier, ale można. Chodzi o zapis konkretnych decyzji, które mają wpływ na historię świata i na przemycenie mieczy i zbroi - lepszych od dostępnych standardowo na początku gry.

Dwójka jest ciekawa, ale stosunkowo krótka. W trójce jest tak duży, otwarty świat i tyle zadań pobocznych, że można grać miesiącami. Można mocno namieszać w polityce, pomagając lub spiskując, a nawet pomóc dziewczynie Jaskra w napisaniu sztuki teatralnej i później w niej zagrać :lol:

Odpowiedz do tematu